חפש באתר

Cyber & Security

משפחת מוצרים זו מציגה תפיסה מהפכנית באופן ההגנה על מכשירים ניידים באמצעות פתרון המגן מפני איומי אבטחת מידע מבלי להתפשר על פונקציונאליות, שימושיות וחיי סוללה.

Security Orchestration and Automation

מנהלי אבטחת מידע ומערכי SOC מתמודדים יום יום עם אתגרי תפעול אדירים. במרכזם עומד ההכרח להיות מומחים ולעבוד עם מספר רב של מערכות וכלים וזאת על מנת לספק את ההגנה הנדרשת לארגון. אנליסטים וצוותי תגובה ב-SOC צריכים לגשת למספר מערכות וכלים כדי לבצע מטלות כגון איסוף והעשרת מידע, פעולות טריאג' ואימות מידת האיום הטמון בהתראות השונות. מציאות הזו מקשה על הטיפול באירועים ומאטה אותו מאוד. מתקיימת עבודה ידנית רבה ואיטית היכולה לגרום לטעויות.

בנוסף, אותם מגיני סייבר צריכים להתמודד עם מספר התראות אבטחת מידע ההולך וגדל ועם מגוון סוגי התראות רב. התגובה של ארגונים לכך היא אימוץ של כלים נוספים להתמודדות עם סוגים מסוימים של התנהגות ופעילות, מה שמגדיל עוד יותר האתגר התפעולי של מערך האבטחה בארגון.

פעמים רבות מוצג המידע לאנליסטים ללא הקשר בין התראות, מה שהופך את הקישור בין כל נקודות המידע הרבות בתוך פרק זמן סביר לכמעט בלתי אפשרי.

אופן הטיפול באירועים נעשה על בסיס נהלי עבודה המתועדים במסמכים השמורים במערכות נפרדות. פעמים רבות המסמכים אינם מעודכנים, או שהאנליסטים פועלים על בסיס ידע וניסיון שאיננו מתועד ושלא תמיד עולה בקנה אחד עם נהלי הארגון.

זהו למעשה הפרדוקס של אבטחת המידע: יותר כלים לאו דווקא יבטיחו רמת אבטחה גבוהה יותר. מערך הגנת סייבר מנצח הינו מערך המנצל את כלל המערכות הקיימות בצורה מיטבית.

האתגרים הללו הובילו להתפתחות תחום תזמור ותגובה במערך האבטחה, ה- Security Orchestration, Automation and Response (SOAR).

אורקסטרציה ואוטומציה

אורקסטרציה, או תזמור, מטרתה לשפר את כלל תהליך התגובה לאירועי אבטחת מידע. השיפור מושג על ידי תיאום התהליכים והמשימות בין כלי אבטחת מידע ומערכות IT שונות. פתרונות SOAR מסייעים לבצע תיאום זה באופן מושכל, כך שמערך האבטחה בארגון יגיב באופן אוטומטי לפי מידת הסיכון ומצב הסביבה.
אוטומציה היא היכולת ללמד את המכונות לעבוד יחד כך שמשימות שבדרך כלל בוצעו על ידי אנשים יבוצעו אוטומטית על ידי הכלים השונים. אוטומציה מאפשרת לנהלי העבודה (playbooks) לבצע מספר משימות כחלק מתהליכי אבטחת המידע. ניתן לבנות תהליכים מורכבים בעזרת אוטומציה על מנת לשפר את הדיוק והמהירות של התגובה.

פתרון ThreatNexus של חברת Siemplify

Siemplify ThreatNexus היא מערכת תזמור (Orchestration) ותגובה לאירועי אבטחת מידע אשר מרכזת יכולות לכלל בעלי התפקידים בחדר המבצעי. הפתרון מאפשר לנהל ולחקור באופן אוטומטי מהלכי תגובה לאיומים ואירועים תחת ממשק אחד. הפתרון נותן מענה מקצה לקצה לניהול חדרי SOC, תגובה וטיפול באירועי אבטחת מידע.

תפעול תהליך התגובה לאירוע

המערכת מספקת תמונת מצב מפורטת על פרטי האירוע. היא מציגה את אשר התרחש בצורה גרפית וידידותית למשתמש. כך מתאפשר לבקרים להבין ולמיין בצורה מהירה ויעילה את סוג האירוע, חומרתו ודרכי תגובה מומלצות. המערכת מקצרת את אורך הטיפול באירועים, משפרת את איכות תהליך הטיפול ומהווה כלי עזר לבקרים צעירים עם ניסיון מועט.

ניהול חדרי SOC, תהליכי עבודה ולוחות מידע

המערכת מקנה לדרג המנהל יכולת שליטה מלאה על חדר ה-SOC ע"י קביעת דרכי תגובה ויצירת ספר מהלכים מובנה. בכך ניתן לוודא שתהליך הטיפול באירוע הינו זהה לכל מחזור חייו, ללא תלות בידע ספציפי או הסתמכות על נהלים המתועדים בנפרד. כמו כן קיים במערכת מודול Dashboard המספק תובנות ייחודיות על מצב ה-SOC ומאפשר לחלץ מידע על אופן הטיפול באירועים, פעולות הבקרים ותפוקתם, אירועים בחיתוכים מגוונים (לפי סוג, מוצר, מזהה, תיוג, חומרה, SLA, KPI, דחיפות, זמן פתיחה \ סגירה, שלב ועוד פרמטרים).

אינטגרציה עם פתרונות IT

המערכת תומכת בעשרות אינטגרציות עם מוצרי אבטחת מידע, מוצרי תשתיות, מאגרי מידע ושרותי מודיעין \ סריקה מקוונים, וזאת על מנת לאפשר הנגשה של מידע רלוונטי לאירועים מסוגים שונים לטובת העשרת המידע אותו חוקר הבקר. כך מתאפשרת חקירה מעמיקה יותר מול מאגרי Big Data.

Security Management

ניהול אבטחת הסייבר הוא תחום המתפתח במהירות, כאשר מועצות מנהלים ומנכ"לים פועלים כדי להבין את מצב אבטחת המידע שלהם, וכיצד ניתן לנהל ולשפר אותו. זוהי משימה מתישה, כאשר גם בארגונים בשלים מודים אנשי המקצוע שהם אינם יודעים מהי מוכנות מערך ההגנה האמיתית בארגון או מה עושים כל הכלים הזמינים להם.

בו זמנית, ארגונים שחשבו שניתן להגביר את המודעות והנראות באמצעות פריסת כלי SIEM נאלצים להתמודד עם המגבלות של כלים אלה. פריסתם עלולה לארוך חודשים, לעלות הרבה כסף ולצרוך משאבים ייעודיים. בעוד שפלטפורמות אלה מאפשרות ניטור ותחקור אירועים, הן אינן מספקות תובנות שוטפות, הוליסטיות, שניתן לפעול על פיהן, בכל הקשור לעמידות הכוללת של מערך ההגנה ודרכים לשיפורו. כמו כן, חסר מידע וידע הנדרשים לניהול שוטף, ותמונת המצב איננה מתעדכנת בזמן אמת.

תגובה בדיעבד לעומת תכנון קדימה

כלים כגון SIEMs ,Loggers, פתרונות לניהול פגיעות, ופתרונות לניטור רשת, טומנים בחובם בעיה ניהולית מאחר והם מיועדים לאיתור ולתגובה בדיעבד. כלומר, כלים אלה נעשים רלוונטיים רק לאחר שהאיום התממש. גישה תגובתית זו להגנת סייבר אינה מאפשרת מניעת איומים וניהול מיטבי של מערך האבטחה. בנוסף, היא איננה מספיקה יותר לארגונים גדולים, המתמודדים מדי שבוע עם מידע רב אודות פרצות אבטחה קריטיות והתקפות.

ככל שהתעשייה מבשילה, כך ארגונים ממשלתיים ופרטיים מבינים שאין ביכולתם להמשיך ולהתקין כלים נוספים, מעבר לעשרות הכלים שכבר קיימים בארגון. זאת מפני שריבוי הכלים גורם לערפל מידע שלא מאפשר התמודדות יעילה במשאבי כוח האדם הזמינים. נדרש מעבר ממדיניות תגובתית של התקנת כמות לא הגיונית של מוצרי אבטחה למדיניות פרו-אקטיבית של תכנון יעיל ומיטבי של כלל המשאבים.

Cyber Observer – הפיטביט של אבטחת המידע

הפתרון של חברת Cyber Observer מתמקד במעלה הזרם של אירועי האבטחה. הוא בוחן, מנתח ומדווח בזמן אמת אודות התקינות, המוכנות והבשלות של מערך אבטחת המידע בארגון ושל הכלים הקשורים לכך. כך ניתן להקדיש פחות זמן לבדיקת קבצי Log ולהתמקד יותר בתכנון מערך אבטחה עמיד. Cyber Observer מנטר את כלי ההגנה של הארגון כדי לעזור להבין:

 • מהי מידת המוכנות של אבטחת הסייבר
 • כיצד ניתן לשפר את בשלות המערך
 • היכן יש להשקיע משאבים כספיים

ניתן לדמות את הפתרון לצמיד בריאות שמיועד לאבטחת הסייבר של הארגון. Cyber Observer מנטר בזמן אמת ומבצע בדיקות בריאות שוטפות של הכלים הפרוסים בארגון בתחומי האבטחה השונים. בדיקות אלה לובשות צורה של בקרות אבטחה קריטיות וכוללות אלפי Out of the box policies ש-Cyber Observer פיתחה עבור כלי אבטחה ותשתיות המותקנים בתשתית הארגונית, על פי הניסיון של מומחים בתחום והמלצות היצרנים.

כשבקרה בודדת חורגת מערך תקין, התוצאה מועברת ומנותחת על ידי מנוע הפתרון. ככל שזה קורה יותר, כך יורד ציון התקינות של מערך אבטחת הסייבר. אם ההידרדרות היא מהירה ומתקיימת בתחומי אבטחה מרובים, ייתכן שהדבר מצביע על אירוע אבטחה שנמצא בעיצומו.

העצמת יכולות הניהול של מקבלי ההחלטות

Cyber Observer מספק ביעילות תובנות למנהלים בכירים כדי שיוכלו לנהל את מה שמתרחש בתוך מערך האבטחה. הפתרון מעדיף פשטות על מורכבות. לוח המחוונים שלו הינו תצוגה אחת, המאפשרת לראות בהרף עין את המצב הכולל של מערך האבטחה בזמן אמת, ולקבל את התובנות הדרושות באופן מידי:

 • אילו כלים פועלים בצורה אופטימלית ואילו באופן גרוע
 • אילו תחומי אבטחה הם הפגיעים ביותר
 • מה מצב התקינות של הרשת
 • היכן התרחשו שינויים
 • מה צריכים להיות סדרי העדיפויות המידיים כדי לשפר את המצב

המערכת מאפשרת למדוד ולשפר את בשלות מערך ההגנה לאורך זמן, ליישם בקרות נוספות ולתקן בקרות עם נקודות תורפה. התוצאה היא מפת דרכים ברורה של מערך אבטחת המידע הקיים ותהליך מתמיד לשיפורו.

להפסיק לשאול – להתחיל לדעת

ל-Cyber Observer שותפות עם יצרני פתרונות אבטחת מידע. היא ממנפת שותפויות אלה כדי ליצור פתרון סינרגי - הגדול מסכום חלקיו. חזונה של החברה ליצור פתרון המפצח את המורכבות של ניהול מערך אבטחת המידע תוך אספקת מודעות ותובנות אמיתיות היכן שהדבר נדרש במידה הרבה ביותר. הפתרון מפשט את הצגת מערך ההגנה ותהליך קבלת ההחלטות בקרב מנהלים בכירים הצריכים להגן על נתונים קריטיים ובכך מאפשר להם לבלום אירועי אבטחה לפני שהם מתרחשים.

Endpoint Protection, Detection and Response

הפתרונות המסורתיים להגנה על תחנות קצה מבוססים על ידע מוקדם ומוגבל על נזקים אפשריים, כגון חתימות, וזאת באמצעות חקירת נוזקות והכלת פתרונות הגנה בדיעבד. גישה זו איננה יעילה עוד להתמודדות עם איומים מגוונים וסוגי תקיפות חדשים עליהם עוד אין ידע.

כמו כן, יכולות הפורנזיקה של הפתרונות המסורתיים הינן בסיסיות וזאת בשל הראות המוגבלת שהם מספקים על האיום, שינויים ופעילות שבוצעה. נקודת חולשה נוספת של המערכות הקלאסיות היא שעלות הבעלות הכוללת (TCO) שלהן גבוהה בשל ההשקעה הרבה בתחזוקתן.

מערך הגנה הוליסטי ללא מגבלות

בעולם הסייבר המודרני קיים צורך במערך אבטחה מתקדם לתחנות קצה שאינו מוגבל, יכול להגיב לאיומים בזמן אמת וזאת בסביבה המשתנה בקצב מהיר.

מערך זה כולל

 • יכולות זיהוי ומניעה של איומים מודרניים וללא ידע מוקדם ומדוייק עליהם
 • זמן תחקור נמוך
 • תגובה מהירה לאירועים
 • ראות ברמה פורנזית מלאה לכל המתרחש בתחנה

SentinelOne – הגנה מתקדמת לתחנות הקצה

חברת SentinelOne מציעה פתרון מבוסס גישה חדשנית להגנה על תחנות הקצה. החברה מציעה פתרון אוטונומי המיושם בעזרת טכנולוגיות של בינה מלאכותית AI ולמידת מכונה ML. הפתרון הוא הוליסטי, לתחנות הקצה והשרתים ומספק הגנה בלתי מתפשרת לאיומים מגוונים ותמיכה בממשק אחד ובעלות תפעול נמוכה. המערכת נבחרה למקום הראשון ביעילות זיהוי איומים במבחן השוואתי של NSS LABS. לפתרון שרשרת הגנה הכוללת שלושה מרכיבים עקריים: מניעה, גילוי ותגובה.

Prevent

לפתרון שמונה מנועי זיהוי אוטונומיים המהווים את המוח של המערכת. SentinelOne מנטר את מערכת ההפעלה ומזהה התקפות שונות. המנועים, המבוססים AI & ML מסוגלים לזהות מתקפות שאינן מוכרות, כגון מתקפות זיכרון ללא קבצים והתפשטות רשתית. המערכת מספקת הגנה כנגד מצפינים ויכולה לזהות ולהגיב למתקפות בשלבים שונים כגון Pre/On/ Post Exec.

Detect

המערכת של SentinelOne מבצעת איסוף מידע על פעולות שונות במערכת ההפעלה, כגון פניות ל URLs, IPs, DNS, יצירת תהליכים, קבצים, פעולות וגיבויים. המערכת מנתחת את המידע ומייצרת קשרים בין חלקיו. התוצאה מוצגת בממשק גרפי פשוט להבנה. כך מתאפשר למקבלי ההחלטות לבצע חקירות יזומות ולאתר התנהגות האופיינית לתהליכים זדוניים, תוך הבנת מקור הבעיה במהירות.

Respond

הבסיס ליכולות התגובה החדשניות של המערכת טמון בשיקוף כל הפעולות המבוצעות על ידי הגורם העויין והיכולת לבצע Remediation ולהציגן בלחיצת כפתור .כמו כן מספקים המנועים האוטונומיים מגוון יכולות תגובה אוטומטיות לאירועים. כקו הגנה אחרון מאפשר הפתרון של SentinelOne יכולת ייחודית של לשחזור מערכת שנפגעה על ידי מצפין.

Advanced Intrusion Detection

ארגונים רבים ממקדים את יכולות אבטחת המידע שלהם בגבול הארגוני (perimeter). במקרים רבים אין לאותם ארגונים את היכולת לדעת / לגלות האם מנגנוני האבטחה שלהם נפרצו ותוקף חדר לרשת, או לחלופין יכולות זיהוי של איום פנימי (Insider Threat), כגון גניבת מידע רגיש המתבצעת על ידי עובד..

הדבר משול לבית שמותקנת בו מערכת אבטחה יקרה מאוד שאינה כוללת מצלמות בחצר או מצלמות פנים. במצב זה המערכת לא תתריע אם הפורץ חדר לבית דרך החלון ולא דרך הדלת הראשית.

ללא יכולת לזהות פעילות זדונית ברשת הפנימית, בין אם היא מבוצעת על ידי גורם מורשה או גורם שפרץ לרשת הארגונית, יכול התוקף לשהות ברשת הארגון זמן רב וכך להגדיל את סיכוייו להשגת מטרותיו. מחקרים מראים שגילוי ותחקור אירוע סייבר מקצה לקצה אורך זמן רב, שבועות עד חודשים. במהלך תקופה זו התוקף חופשי לעשות כרצונו ברשת הארגון וביכולתו לגרום לנזקים רבים.

נראות רחבה של חדירה לרשת ופעילות זדונית בתוכה

ככל שהתוקפים משתכללים, כך צריך מערך האבטחה של הארגון להשתכלל אף הוא. לכן חשובה מאוד נראות כוללת של הרשת ושל הפעילות בתוכה, תוך זיהוי של פעילות זדונית. נראות זו איננה יכולה להיות מוגבלת לגבול הארגוני בלבד ובנוסף יכולות הגילוי צריכות להיות גמישות ומשתנות בהתאם לסביבה וליכולות המתחדשות של התוקפים.

מערכת אבטחה כנגד פריצות ופעילות זדונית בארגון צריכה לכלול:

 • נראות ברשת הארגונית ע"י בחינת התעבורה הרשתית. מדובר ב"נקודה מתה" ברבים מהארגונים בעולם.
 • לימוד מתמשך של ההתנהגות ברשת כדי לזהות אנומליות.
 • חשיפת התוקפים כשהם כבר "בתוך הבית".
 • ריכוז והצלבת נתונים כדי להקל על האנליסטים ולקצר את זמן חקירת האירוע.

Cognito - חשיפת התוקפים ברשת הארגונית בזמן אמת

Cognito מבית Vectra הוא פתרון העושה שימוש במנגנונים חדשניים לחשיפת תוקפים שכבר חדרו לרשת הארגונית. למערכת יכולת לרכז, לנתח ולהציג אלפי נתונים כמכלולים של אירועים בודדים לפי מאפיינים. הפתרון משלב יכולות למידת מכונה שונות:Supervised ו – Unsupervised.

ניטור וחשיפת איומים בכל שלבי התקיפה (Kill Chain)

המערכת חושפת הן התנהגות והן כלי תקיפה ברשת, כגון, Remote Access Tools, קישורים מוצפנים, דלתות אחוריות (Backdoors), גניבת פרטי משתמש, סריקות פנימיות ותזוזה רוחבית ברשת. כך מאתרת המערכת חריגות ופעילות זדונית בכל שלב בשרשרת התקיפה:

 • תקשורת מוסתרת (Hidden Tunnels)
 • נסיונות סריקה וריגול
 • גניבת זהות
 • תזוזה רוחבית ברשת להתקנים נוספים
 • הברחת מידע גנוב לאינטרנט
 • אינדיקציות מקדימות לתקיפה
 • התבססות והתפשטות רשת BotNet

תעבורת רשת

הפתרון מעבד מטא נתונים מתעבורת הרשת בעזרת מנוע AI מתקדם. איסוף מידע ותיעוד לגבי כל התקן בעל כתובת IP במערכת מאפשר להעשיר את המידע וחושף תוקפים ומיקומם ברשת בזמן אמת וברמת דיוק גבוהה.

ריכוז נתונים

הטכנולוגיה מזקקת אלפי אירועים ומחשבת קישורים כדי לזהות דפוסים של תקיפה בתוך הרשת הארגונית. ריכוז הנתונים מאפשר לחוקרים להתמקד באירועים החמורים ולחסוך בזמן חקירה יקר. כמו כן יכולת התגובה מותאמת לאירועים בצורה מדוייקת על בסיס הידע שנאסף ונותח.

יכולת למידה

המערכת לומדת את דפוסי ההתנהגות ברשת של משתמשים רגילים וחזקים. כמו כן מנטרת המערכת באופן רציף את התעבורה הארגונית באמצעות אלגוריתמים מתקדמים. שילוב בין ניטור, למידת התנהגות ומידע מודיעיני עומד בבסיס חישוב הסיכונים והתאמת התגובה.

DevSecOps

כדי ליצור מערך פיתוח יעיל יש ליצור אחדות ועיקביות בצוותים וליצור מחזוריות של שיפור מתמיד. שיטות הפיתוח החדשניות מחייבות הגדרה מחדש של העקרונות לאספקת תוכנה. DevSecOps הוא תחום בצמיחה המאפשר קידום חדשנות בתחום פיתוח ואבטחת היישומים. הטמעת פתרונות חדשניים מעודדת שינוי בתרבות העסקית ותומכת במינוף אוטומציה כדי לסייע לפיתוח. המעבר מרעיון ליישום פורץ דרך הינו מהיר מתמיד.

בדיקת איכות לאבטחת הקוד ללא האטה בפיתוח היישום

כלי האבטחה האוטומטיים של CA Technologies מספקים תוצאות מהירות, בעלות תוקף אמיתי שניתן על פיהן לבצע התיקונים הנדרשים במערך האבטחה של מערכות פיתוח, וכל זאת ללא רעש רקע שנובע מתוצאות חיוביות שגויות (False positives) ותוך מעקב רציף אחרי התקדמות ביצוע התיקונים. הפתרון של CA מציע את כל סוגי בדיקות האבטחה בכלי אחד. הפתרונות משתלבים היטב בכל שלב בשרשרת הפיתוח ומתחברים לכלי הפיתוח והניטור הקיימים בארגון. זיהוי מהיר של פירצה באבטחה, מניעת התקפה וביצוע תיקון בשלב מוקדם בהליך הפיתוח ללא הוספת שלבים מיותרים במחזור החיים של פיתוח התכנה (SDLC), הוא המפתח לפיתוח של תוכנה מאובטחת ואיכותית.

ייעול פיתוח, מניעת טעויות, ובניית תשתית אוטומטית להאצה עסקית

עולם העסקים תחרותי יותר מאי פעם וטכנולוגיות משבשות חודרות לכל תחום מדי יום. על מנת להישאר רלוונטיים, על ארגונים לפנות משאבים ולהתמקד ביכולות אסטרטגיות וגרעיניות המניבות הכנסות ומשמרות לקוחות. את הגמישות הנדרשת להתייעלות במערכות התומכות בפעילות העסקית ניתן להשיג באמצעות פתרונות האוטומציה המתקדמים של CA המאפשרים הטמעה של תהליכים עסקיים ללא מגע וחוסכים זמן, כוח אדם ועלויות.

אספקת יישומים ללקוחות בקצב שהם דורשים

פיתוח יישומים, בדיקות איכות ויציאה לשוק בקצב מואץ הוא המפתח להצלחה. בכדי להתחרות בכלכלת היישומים, יש לייצר שיפור מתמיד באיכות פיתוח התוכנה ולקצר את לוחות הזמנים. על ספקי תוכנה לעמוד בדרישות גבוהות ולעשות זאת במחירים תחרותיים. עבודה יעילה ורציפה, ואינטגרציה של פתרונות אוטומציה וניתוח תקלות ונתונים הם שמאפשרים לחסוך בעלויות, לעמוד ביעדים ולייעל את העברת היישום מן הנייד לסביבת Mainframe. פתרונות Continuous Delivery של CA מאפשרים יצירת מערך פיתוח, בדיקות וניהול גרסאות שנותן לארגונים יתרון אמיתי בשוק תחרותי.

Offensive Security Services

בעידן שבו כל מכשיר אלקטרוני מחובר לרשת נוצרת מציאות מורכבת של פוטנציאל לפעולות זדוניות מגוונות. אסור למערך ההגנה להישאר מאחור. על מנהלי מערך האבטחה לעמוד בחוד החנית של טכנולוגיות ההגנה והתקיפה כאחד. ככל שהתוקפים מתחדשים, כך צריך מערך ההגנה להתקדם מהר יותר. על מערך האבטחה לעמוד תמיד צעד אחד קדימה מעבר ליכולות התקיפה המשתנות ומשתכללות ללא הרף.

Scorpiones – ההגנה הטובה ביותר היא התקפה

אמצעי ההגנה החדישים ביותר מתקשים בזיהוי תקיפות מתקדמות. דרך יעילה ביותר להתמודדות עם תוקפים מתוחכמים היא לחשוב ולפעול כמוהם. שירותי Offensive Security מנתחים את מצב אבטחת המידע של הארגון מנקודת מבטו של התוקף, מסייעים בזיהוי נקודות החולשה ותיקונן מבעוד מועד.

מגוון שירותים בתפיסה חדשנית

חברת Scorpiones היא חברת אבטחת מידע המספקת שירותי פרימיום. צוות החברה הינו בעל נסיון רב שנים בתחום ההאקינג והפיתוח ומביא חשיבה יצירתית מוכוונת תקיפה.

 • צוות אדום: צוות מומחי האקינג שמטרתו לדמות פעולת אוייב (Adversary) ולחדור לארגון. הצוות עובד בחשיפה מינימאלית לפורום בכיר וחותר, תוך פעילות חשאית להשגת המטרות שהוגדרו באמצעות ידע הנדסי ואמצעים מתקדמים.
 • צוות חירום לאירועי תקיפה (Incident Response): מומחי אבטחת מידע ולוחמת רשת (CSIRT) זמינים 24/7 למתן מענה לאירועי תקיפה חמורים, כולל הגעה אל הלקוח ובידוד וסיכול התקיפה וכן ליווי בעת החזרה לשגרה.
 • הנדסה חברתית: תקיפת הארגון על ידי צוות מומחים תוך כדי ניצול חולשות ופסיכולוגיה אנושית. בתום התקיפה מופק דו"ח המרכז כשלים ומסקנות. כמו כן, המומחים מעבירים הדרכות לעובדי החברה כיצד להגיב במצבי סיכון דומים.
 • מבדקי חדירה: מגוון בדיקות חדירות של מרכיבי טכנולוגיה שונים, תשתיות, מערכות מידע ואפליקציות. בתום התקיפה מועבר דו"ח המרכז ליקויים ומכיל המלצות לתיקונם.
 • חקירת פשעי מחשוב (Computer Forensics): חקירת פשעי מחשב לצורך ריכוז וגיבוש ראיות דיגיטאליות לצרכים משפטיים והגנתיים.
 • ניתוח מוכנות לתקיפת DDoS: בדיקת עמידות הארגון לתקיפות מניעת שירות העלול לפגוע בפעילות שוטפת. הדו"ח כולל ניתוח של נכסים חשובים והצעות לייעול.
 • ניתוח וחקירת נוזקות: שימוש בהנדסה לאחור (Reverse engineering) לחקירת נוזקות תוך ניתוח מבנה, אופן ודרך פעולתן. הדו"ח המוצג כולל ניתוח טכני של הנוזקה, נזק פוטציאלי והמלצות להתגוננות.
 • ייעוץ ועיצוב ארכיטקטורה ארגונית מאובטחת: סקירת הארכיטקטורה הקיימת והצעות ייעול להקטנת חשיפה לאיומי אבטחת מידע.
 • ייעוץ פיתוח מאובטח: בדיקת קוד, ייעוץ והדרכה לגבי מתודולוגיית פיתוח מאובטח לכל אורך חיי פיתוח התוכנה.

Cyber Application & ID Security

חברת CA Technologies העולמית מציעה מיגוון של מוצרים המספקים לחברות את היכולת לחוש, להגיב ולהסתגל לשינויים בשוק בסביבה עסקית דיגיטאלית. חברת CA מציעה פתרונות תוכנה מובילים הנותנים מענה עדכני לצרכי אבטחת המידע בעידן הסייבר. אבטחת מידע רבת עוצמה מספקת יתרון אמיתי לארגונים בכך שהיא מאפשרת תגובה לכל מצב ופיתוח זריז על פני תשתית גמישה. המוצרים מגינים בהצלחה על מידע עסקי המצוי בתשתיות שונות, ומאפשרים לבנות את קשרים הדיגיטליים מהימנים כדי להתחרות ולנצח בכלכלת האפליקציות.

פלטפורמת API Security מספקת אבטחת מידע ללא התפשרות על חויית המשתמש. באמצעות פתרון זה מסייעת CA ללקוחותיה ליצור מערך מאובטח ומהימן לשילוב וחיבור בין יישומים. ניהול, שליטה ובקרה לגישה וזהויות מתקיימים בשילוב עם נוחות מירבית באמצעות ממשק מתקדם. חסמי אבטחה מוסרים בפני צוות הפיתוח וגישה מתאפשרת גם מניידים, דרך IoT ומן הענן.

באמצעות פתרון Application Security, מסייעת CA לצוותים לפתח אפליקציות בטוחות, זאת על ידי בקרה על כתיבת הקוד, כך שאבטחה היא חלק בלתי נפרד ממנו מלכתחילה. כך מסייעת CA לארגונים לחדש ולהוביל בעידן היישומים מבלי להתפשר על דרישות אבטחת המידע וניהול גישה. באמצעות Payment Security, מאפשרת חברת CA לארגונים לאבטח תשלומים ולהגדיל הכנסות מבלי להתפשר על אבטחה, תוך הורדת סיכונים ומניעת זיופים. הפתרון של CA מסייע לארגונים לספק למשתמשי הקצה שלהם חויית תשלום מושלמת, פשוטה ומהירה.

פתרון נוסף, CA Identity Service , הוא פתרון turn-key חדש לניהול זהויות כשירות (identity-as-a-service), המספק מענה לצורך בניהול זהויות וגישה (IAM) הן ליישומים שבתוך הארגון והן לאפליקציות מבוססות ענן. הפתרון של CA מספק לארגונים מענה מודרני היברידי, ונותן לעסקים את ה - agility – הזריזות והגמישות על מנת לאמץ במהירות ובאופן מאובטח פתרונות מבוססי ענן, לצד מערכות קיימות. הבקרה למערך התוכנה ההיבריד שנוצר היא אחידה באמצעות CA Single Sign-On המאפשר גישה חלקה ומהירה מכל מקום, דרך הרשת בנקודת ממשק יחידה למשתמש.

CA Technologies (נאסדאק: CA) מתמחה באספקת פתרונות תוכנה ואבטחה המסייעים ללקוחותיה להוביל בשוק תחרותי. החברה מסייעת ללקוחותיה לשמור על הקצב המוכתב כיום בעולם העסקי בעקבות השימוש בסביבות הענן והווירטואליזציה הדינמיות, שהן עמוד השדרה של כלכלת האפליקציות. חברת CA מסייעת ללקוחותיה להוביל חדשנות מתוך הארגון, ולא רק כלפי חוץ. קבוצת NessPRO הינה הנציגה הבלעדית של חברת CA בישראל. למידע נוסף לחצו כאן >>

 

העולמות של NessPRO
בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  פארק עתידים תל אביב | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779

  info@ness-tech.co.il
  חזור למעלה