צרו קשר
חפש באתר

ניהול ידע ותוכן

קבוצתNessPRO מסייעת ללקוחותיה לשמר מידע גרעיני ותוכן הקריטי לכל ארגון וארגון. בעידן הדיגיאטלי תוכן הוא המלך. עסקים מנוהלים על בסיס מידע רב שיש לשמור עליו ולנהלו בצורה מסודרת ומאובטחת. שחזור תוכן, שיתוף קצבים, וחילוץ מידע הם רק חלק מן הפונקציות הנדרשות ממערכות ניהול תוכן עסקי. תנו לנו לעזור לכם להקים מערך ניהול ידע ותוכן מאובטח המושתת על הכלים המתקדמים ביותר.

Signature IT - מערכת ניהול פריטים PIM

PIM - Product Information Management מערכת ניהול פריטים ייחודית מבית Signature IT היא פתרון המאפשר ניהול מוצר על כל פרטיו, בכל המערכות העסקיות בצורה עקבית ואחידה. המערכת מרכזת ,מטייבת ועוטפת את המוצרים בכל המידע רלוונטי ועורכת הכל לתוך קטלוג ויזואלי המראה למשתמש את כלל המוצרים. כל נתוני המוצר מרוכזים בדף אחד המאפשר הסתכלות של 360 מעלות על כל המידע של המוצר וזאת עם שילוב של מחולל (קונפיגורטור) המאפשר הכנסת חוקים עסקיים. בממשק אחד פשוט ניתן לראות נתוני מוצר ונתוני מסחר, פנימיים וחיצוניים. כולל מבצעים ותגמולים. את המידע המטוייב והעשיר עבור המוצרים, המערכת מגישה לשימוש בערוצי מכירה/תפעול ושיווק  שונים בהתאמה לכל ערוץ ודרישותיו וע"י כך מאפשרת המערכת לארגון למנף את המכירות ואת ה-TTM לשוק.

המערכת כוללת שלושה פתרונות במערכת אחת

 • מערכת ניהול פריטים (PIM) ייחודית: מאפשרת ניהול וטיוב נכון של פריטים וקטגוריות פריטים לצורך ביצוע מבצעים ותגמולים באופן ייחודי ויעיל עבור כל קטגוריה.
 • מערכת ליצירה וניהול מבצעים ותגמולים: המערכת יכולה לעבוד באופן עצמאי או להסתנכרן בזמן אמת עם מערכת אחרת. מגוון המבצעים והתגמולים שניתן ליצור ולנהל במערכת זו הינו רחב ביותר ועונה על צרכי הלקוחות בשוק המקומי והעולמי.
 • תשתית הפצה למערכת מכירות רב-ערוצית: מאפשרת הפצת מידע במגוון ערוצי המכירה במבנה מוכוון לקוח. אותם מבצעים ותגמולים המופיעים במערכת המסחר עשויים להופיע גם באפליקציות ייעודיות ובמסופי אנשי המכירות.

בארגונים רבים, הרבה ממערכות ניהול המוצרים והניהול התפעולי מבוצע בפתרונות Back End. מערכת ניהול הפריטים של Signature IT מהווה פתרון המגשר בין מערכות הליבה של הארגון כגוןSAP , Oracle ועוד, לבין המשתמשים השונים בתוך הארגון: רכש, מחסנאים, הנדסה, תכנון, שיווק ומכירות וגם לגורמים מחוץ לארגון: לקוחות, סוכני מכירות ,ספקים וכ"ד.

המערכת מאפשרת גישה יעילה ומהירה למוצרי החברה הערוכים ומוצגים בקטלוג מפורט ומנוהל. המערכת מאגדת מידע יקר ערך סביב כל מוצר ומוצר הכולל מידע  שיווקי ,טכני ,תקנים ,סרטונים, מבצעים והנחות, תמחירים ועוד.

המערכת מבוססת טכנולוגיית Web ולכן היא גמישה מאוד והיישום שלה בארגון הוא מהיר. יעידו על כך עשרות הארגונים בשוק המקומי ובחו"ל שבהם כבר מוטמע הפתרון בהצלחה רבה.

החוזקה Signature IT

היכולת לנהל קטלוג מוצרים ומבצעים מפורט גם כאשר המורכבות של הפריטים רבה ונדרשת התייחסות שונה לכל ערוץ מכירה ושיווק בנפרד, הן מבחינת הצגת הפריטים לקהלים וצרכים שונים, בשפות שונות, ובמיקומים גאוגרפיים שונים ,והן בניהול פרטי מוצר ,מלאי, מבצעים וניהול הגישה למערכות התפעוליות הנוספות בארגון.

מרכיבי המערכת:

 • קטלוג אלקטרוני – ממשק משתמש פשוט לניווט בקטלוג ויזואלי המראה למשתמש את כלל המוצרים, כל נתוני המוצר מרוכזים בדף אחד הנותן מבט מקיף של כל המידע על המוצר בצורה נגישה וקלה להבנה.
 • למשתמש היכולת לשנות פרמטרים במוצר ובפריטיו בקלות ולבחון כיצד השינוי משפיעה על עלות המוצר, המחיר שניתן לגבות עבורו ועל שאר הפרטים הטכניים.
 • מערכת e-Commerce מלאה באתר האינטרנט של הארגון
 • מערכת מכירות פנימית למוקדי/סוכני המכירות
 • מחולל הצעות מחיר (Configure-Price-Quote)
 • פורטל ספקים ומפיצים
 • קטלוג מוצרים מרובה ספקים לשימוש הרכש והתפעול
 • מערכת ניהול ומכירה של חלקי חילוף למוצרים
העולמות של NessPRO
בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
  וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

  info@ness-tech.co.il
  חזור למעלה