למה נס?

כבר למעלה מ- 22 שנה, אנחנו מובילים את טכנולוגיות המידע והדיגיטל בישראל, עם 4,000 כשרונות מהטובים שיש ומאות לקוחות ושותפים. תמיד ממשיכים להתחדש, לצבור ידע וניסיון מקצועי ולספק את טביעת האצבע הייחודית שלנו בכל פרויקט ובכל טכנולוגיה. אצלנו תמצאו עולם שלם של הזדמנויות המתאימות לכל שלב בקריירה- אפשרויות פיתוח אישי ומקצועי, גיוון ועניין, השתלבות בפרויקטים מתקדמים, חדשניים ומשמעותיים במאות ארגונים מכל המגזרים ובחזית הטכנולוגיה.

בואו להוסיף את ה- NESS FACTOR למסלול הקריירה שלכם!

להשפיע, להוביל, לתת ערך
 • להשפיע, להוביל, לתת ערך

  להשפיע, להוביל, לתת ערך

  אצלנו ניתן להשתלב בתפקידים משמעותיים באמת, הנוגעים בחיי היומיום של כולנו, בקשת רחבה של עולמות טכנולוגיים, עסקיים וניהוליים.

  להמשך קריאה
 • שפע אפשרויות פתוחות בפניך

  שפע אפשרויות פתוחות בפניך

  עם מעל ל- 500 לקוחות בכל סדר גודל, בפריסה ארצית ובכלל המגזרים (פיננסי, בריאות ומדעי החיים, הייטק, בטחוני, ממשלתי-ציבורי, תעשיה ושירותים...) אצלנו תמצאו מה שתרצו והיכן שתרצו.

  להמשך קריאה
 • דואגים לשמור על החיוך

  דואגים לשמור על החיוך

  אנו חוגגים עם העובדים שלנו לאורך כל הדרך, ברגעים המשמעותיים והמרגשים בחייהם ובחיי משפחתם, מציעים מגוון פעילויות בתחומי התרבות, הספורט והפנאי ושפע הטבות הנוגעות לכל תחומי חיינו.

  להמשך קריאה
 • בדרך איתך ליעד הבא

  בדרך איתך ליעד הבא

  אופק הקריירה שלך חשוב לנו. לשם כך פיתחנו תהליך קידום וניוד המותאם במיוחד לעולם החדש. אנו מאפשרים גיוון, קידום ופיתוח קריירה בתוך נס במגוון פרויקטים, תפקידים ותחומים חדשניים.

  להמשך קריאה
 • אחריות חברתית – כי לתת זה לקבל!

  אחריות חברתית – כי לתת זה לקבל!

  אנו לוקחים חלק פעיל בעשייה חברתית והתנדבותית במטרה להשפיע על הקהילה והסביבה בה אנו חיים. אנו מאתרים צרכים בקהילה ומקדמים פרויקטים התנדבותיים שונים בהם לוקחים חלק פעיל מאות מתנדבים מקרב עובדינו.

  להמשך קריאה
 • גיוון תעסוקתי

  גיוון תעסוקתי

  אנו מעודדים העסקה של עובדים מאוכלוסיות מגוונות ומתן הזדמנות שווה לכל מועמד, בהתאם לכישוריו וללא הבדלי דת, גזע, מין ומגדר ופועלים למען שילובם של עובדים עם מוגבלויות. 

  להמשך קריאה
 • NESS Academy

  NESS Academy

  אנו מעודדים למידה, מצוינות והתפתחות מתמדת במטרה לפתח ולחזק את ההובלה המקצועית והעסקית של עובדינו. לשם כך יצרנו מעטפת של הדרכות כגון קורסים טכנולוגיים, הכשרות במסלול ניהולי, סדנאות לפיתוח מיומנויות עסקיות ובינאישיות, Meetups, פורומי ידע, קהילות, כנסים ועוד.  

  להמשך קריאה

להשפיע, להוביל, לתת ערך

אצלנו ניתן להשתלב בתפקידים משמעותיים באמת, הנוגעים בחיי היומיום של כולנו, בקשת רחבה של עולמ...

להמשך קריאה

הוסיפו את ה- NESS FACTOR לקריירה שלכם

שווה קריאה

#lifeatness