למה נס?

להשפיע, להוביל, לתת ערך

אצלנו ניתן להשתלב בתפקידים משמעותיים באמת, הנוגעים בחיי היומיום של כולנו, בקשת רחבה של עולמות טכנולוגיים, עסקיים וניהוליים.

שפע אפשרויות פתוחות בפניך

עם מעל ל- 500 לקוחות בכל סדר גודל, בפריסה ארצית ובכלל המגזרים (פיננסי, בריאות ומדעי החיים, הייטק, בטחוני, ממשלתי-ציבורי, תעשיה ושירותים...) אצלנו תמצאו מה שתרצו והיכן שתרצו.

דואגים לשמור על החיוך

אנו חוגגים עם העובדים שלנו לאורך כל הדרך, ברגעים המשמעותיים והמרגשים בחייהם ובחיי משפחתם, מציעים מגוון פעילויות בתחומי התרבות, הספורט והפנאי ושפע הטבות הנוגעות לכל תחומי חיינו.

בדרך איתך ליעד הבא

אופק הקריירה שלך חשוב לנו. לשם כך פיתחנו תהליך קידום וניוד המותאם במיוחד לעולם החדש. אנו מאפשרים גיוון, קידום ופיתוח קריירה בתוך נס במגוון פרויקטים, תפקידים ותחומים חדשניים.

אחריות חברתית – כי לתת זה לקבל!

אנו לוקחים חלק פעיל בעשייה חברתית והתנדבותית במטרה להשפיע על הקהילה והסביבה בה אנו חיים. אנו מאתרים צרכים בקהילה ומקדמים פרויקטים התנדבותיים שונים בהם לוקחים חלק פעיל מאות מתנדבים מקרב עובדינו.

גיוון תעסוקתי

אנו מעודדים העסקה של עובדים מאוכלוסיות מגוונות ומתן הזדמנות שווה לכל מועמד, בהתאם לכישוריו וללא הבדלי דת, גזע, מין ומגדר ופועלים למען שילובם של עובדים עם מוגבלויות. 

NESS Academy

אנו מעודדים למידה, מצוינות והתפתחות מתמדת במטרה לפתח ולחזק את ההובלה המקצועית והעסקית של עובדינו. לשם כך יצרנו מעטפת של הדרכות כגון קורסים טכנולוגיים, הכשרות במסלול ניהולי, סדנאות לפיתוח מיומנויות עסקיות ובינאישיות, Meetups, פורומי ידע, קהילות, כנסים ועוד.