צרו קשר
חפש באתר

אודות נס

Ness הינה חברת שירותי טכנולוגיות המידע והדיגיטל מהמובילות והגדולות בישראל. כל זה הודות למאות הלקוחות, השותפים ו-4000 עובדי ועובדות החברה אשר מהווים את הנכס העיקרי שלנו ובזכותם אנו יוצרים זה 22 שנים את עסקי הליבה והערכים העסקיים עליהם אנו מתבססים.

 

מיום הקמתה, ביססה Ness את מעמדה כשחקן מפתח של שירותי טכנולוגיות המידע והדיגיטל בישראל, הודות לשילוב בין מגוון רחב של מודלים עסקיים, המומחיות הטכנולוגית, שיתופי הפעולה האסטרטגיים עם חברות תוכנה וחומרה מהמובילות בעולם ובסיס הלקוחות ההולך וגדל.

 

 Nessנוסדה בשנת 1999 מתוך מיזוגן של 6 חברות IT מהמובילות והגדולות בישראל, כל חברה הביאה עימה עשרות שנות מומחיות וניסיון, ויחד נוצרה חברת שירותי טכנולוגיית המידע המובילה בישראל.

החל מיוני 2014 מהווה Ness חלק מקבוצת חילן, החברה המובילה בישראל לפתרונות בתחום השכר וניהול ההון האנושי. חילן הנה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב ומדורגת כקבוצה המובילה בישראל לעולם שירותי מערכות המידע והטכנולוגיה.
כחברה עם למעלה מעשרות שנות ניסיון מצטבר בניהול נכון ומוצלח של פרויקטים מהגדולים והמורכבים שנעשו בישראל ,Ness מבינה את המשמעות של להיות חברת פרויקטים טכנולוגיים מובילה החל מרמת המקצועיות, דרך הטמעת תהליכי איכות ומתודולוגיות מורכבות, ניהול סיכונים, הכשרת כוח אדם מיומן המשלב הבנה עסקית וידע טכנולוגי מתקדם וכלה במסירת הפרויקט בזמן ולשביעות רצון הלקוח.

NESS הינה אחד המעסיקים הגדולים והמשמעותיים במשק הישראלי ומעסיקה למעלה מ -4000 מומחים ומומחיות במגוון גילאים, התמחויות, מגזרים ועוד. NESSחרטה על דגלה את תפישת ה "Diversity" (גיוון תעסוקתי) ומנסה להעניק חווית עובד אישית לכל עובד ועובדת בהתאמה לצרכים ולמאפיינים שלו ושלה.

מידי שנה זוכה NESS לדירוגי יוקרה משמעותיים הן בעולמות הטכנולוגיה ומערכות המידע והן בסקרי "המקומות שהכי טוב לעבוד בהם" והאחריות החברתית ומקצתם:

 

Ness מדורגת במקום הראשון כגוף הלמידה הארגונית המתמחה בהטמעת מערכות המוביל בישראל ע"פ STKI

Ness זכתה במקום הראשון בתחרות מצוינות משאבי אנוש בישראל

Ness מדורגת במקום הראשון כמפיץ התוכנה הגדול בישראל על פי STKI

NESS נכללת במדד זהב של ארגון מעלה לאחריות חברתית

Ness דורגה במקום הראשון כחברת פרויקטי הפיתוח, המובילה בישראל ע"פ STKI

גרטנר קבעה כי Ness הינה אחת מספקיות "בדיקות התוכנה" המומלצות בעולם

Ness נבחרה לקבלת אות הצטיינות עבור חדשנות כערך מוסף בעולם מערכות המידע

Ness מדורגת במקום הראשון כגוף הבדיקות והבטחת האיכות המוביל בישראל ע"פ STKI

Ness מדורגת כמובילת שוק בדירוגי חברות המחקר בישראל, בעולמות: מרכזי תמיכה ושירות, פתרונות ליבה, BI & Analytics ונוספים

Ness מדורגת במקום הראשון זו השנה השישית ברציפות, כחברת מיקור החוץ והשירותים המנוהלים, המובילה בישראל על ידי גופי המחקר- IDC ,STKI ו- BDO

בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

    אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
    וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

    info@ness-tech.co.il
    חזור למעלה