חפש באתר

אודות נס

Ness הינה חברת שירותי טכנולוגיות המידע מהמובילות, הוותיקות והגדולות בישראל. כל זה הודות למאות הלקוחות ואלפי עובדי החברה אשר מהווים את הנכס העיקרי שלנו ובזכותם אנו יוצרים זה 20 שנים, את עסקי הליבה והערכים העסקיים עליהם אנו מתבססים.

 

מיום הקמתה, ביססה Ness את מעמדה כשחקן מפתח של שירותי מערכות המידע והטכנולוגיה בישראל, הודות לשילוב בין מגוון רחב של מודלים עסקיים, המומחיות הטכנולוגית, שיתופי הפעולה האסטרטגיים עם חברות תוכנה וחומרה מהמובילות בעולם ובסיס הלקוחות ההולך וגדל.

 Ness נוסדה בשנת 1999 מתוך מיזוגן של 6 חברות IT מהמובילות והגדולות בישראל, כל חברה הביאה עימה עשרות שנות מומחיות וניסיון, ויחד נוצרה חברת שירותי טכנולוגיית המידע המובילה בישראל.

החל מיוני 2014 מהווה Ness חלק מקבוצת חילן, החברה המובילה בישראל לפתרונות בתחום השכר וניהול ההון האנושי. חילן הנה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב ומדורגת כקבוצה המובילה בישראל לעולם שירותי מערכות המידע והטכנולוגיה.
כחברה עם למעלה מעשרות שנות ניסיון מצטבר בניהול נכון ומוצלח של פרויקטים מהגדולים והמורכבים שנעשו בישראל, Ness מבינה את המשמעות של להיות חברת פרויקטים טכנולוגיים מובילה החל מרמת המקצועיות, דרך הטמעת תהליכי איכות ומתודולוגיות מורכבות, ניהול סיכונים, הכשרת כוח אדם מיומן המשלב הבנה עסקית וידע טכנולוגי מתקדם וכלה במסירת הפרויקט בזמן ולשביעות רצון הלקוח.

Ness הנה אחד המעסיקים הגדולים והמשמעותיים במשק הישראלי ומעסיקה למעלה מ -3300 עובדים במגוון גילאים, התמחויות, מגזרים ועוד. Ness חרטה על דגלה את תפישת ה"Diversity" (גיוון תעסוקתי) ומנסה להעניק חווית עובד אישית לכל עובד ועובדת בהתאמה לצרכים ולמאפיינים שלו ושלה.

Ness, מידי שנה זוכה לדירוגי יוקרה משמעותים הן בעולמות הטכנולוגיה ומערכות המידע והן בסקרי "המקומות שהכי טוב לעבוד בהם" והאחריות החברתית ומקצתם:

Ness מדורגת במקום הראשון כגוף הלמידה הארגונית המתמחה בהטמעת מערכות המוביל בישראל ע"פ STKI

Ness זכתה במקום הראשון בתחרות מצוינות משאבי אנוש בישראל 2018

Ness מדורגת במקום הראשון כמפיץ התוכנה הגדול בישראל על פי STKI

NESS נכללת במדד זהב של ארגון מעלה לאחריות חברתית

Ness דורגה במקום הראשון כחברת פרויקטי הפיתוח, המובילה בישראל ע"פ STKI

גרטנר קבעה כי Ness הינה אחת מספקיות "בדיקות התוכנה" המומלצות בעולם

Ness נבחרה על ידי ועדה בראשות פרופסור גדי אריאב לקבלת אות הצטיינות עבור חדשנות כערך מוסף בעולם מערכות המידע

Ness מדורגת במקום הראשון כגוף הבדיקות והבטחת האיכות המוביל בישראל ע"פ STKI

Ness מדורגת כמובילת שוק בדירוגי חברות המחקר בישראל, בעולמות: מרכזי תמיכה ושירות, פתרונות ליבה, BI & Analytics ונוספים.

Ness מדורגת במקום הראשון זו השנה הרביעית ברציפות, כחברת מיקור החוץ והשירותים המנוהלים, המובילה בישראל על ידי גופי המחקר IDC ,STKI ו-BDO

בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

    פארק עתידים תל אביב | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779

    info@ness-tech.co.il
    חזור למעלה