פתרונות למידה והדרכה זה הסיפור שלנו

המפתח להצלחת ארגונים בעולם החדש מתבסס על יכולת העובדים להתאים את עצמם לעולם משתנה ועל מחויבות ומחוברות העובדים. עולמות הלמידה וההדרכה הארגוניים הם אחד האמצעים החיוניים לשמירה על כשירות עובדים גבוהה, ופיתוח מקצועי מתמיד וליצירת מחוברות ומעורבות עובדים. כדי לתמוך בצורה מיטבית במטרות ארגוניות אלו, תהליכי ותמהילי הלמידה חייבים להיות מותאמים לכל עובד ועובדת, בכל נקודת זמן, בכל מקום ובכל תפקיד אליו יתפתחו בעתיד.
אנו בחטיבת פתרונות למידה והדרכה של נס נותנים מענה כולל לעולמות הלמידה, הדרכה וההטמעה.

פתרונות למידה והדרכה

מערכת למידה ארגונית – Vision LMS
 • מערכת למידה ארגונית – Vision LMS

  מערכת למידה ארגונית – Vision LMS

  Vision LMS היא סביבת למידה מתקדמת וחדשנית המאגדת בתוכה את כלל תהליכי הלמידה הרלבנטיים לעובדים ומנהלים בארגון ומאפשרת למנהל ההדרכה ניהול קל ופשוט של מערך הלמידה וההדרכה הארגוני. הגישה אל Vision הן למנהל והן ללומד, אפשרית מכל מכשיר (מחשבים, מכשירים סלולריים וטבלטים) מכל מקום ובכל זמן. הפתרון מבוסס סביבת ענן (SaaS) המאפשרת לכל ארגון גישה ייעודית ונפרדת אל המערכת תוך אבטחת מידע קפדנית. Vision הינה מערכת שפותחה בזכות ידע, מומחיות ונסיון רב שנים של פיתוח, ניהול וליווי, מערכי למידה והדרכה בעשרות ארגוניים בישראל. המערכת הנה אינטואיטיבית, נגישה וקלה לשימוש . השימוש ב Vision מאפשר: ניהול וארגון כל תהליכי הלמידה הארגוניים, למידה מתוקשבת, ניהול, אחסון והצגת מידע מסוגים שונים, תקשורת כיתתית חברתית, למידה שיתופית וכלי הערכה. חטיבת פתרונות למידה והדרכה של נס מציגה במסגרת תחום זה תפישה כוללת ומקיפה של “ארגון לומד” המיושמת בפלטפורמת ה-LMS השונות. עוד מידע על ה - Vision שלנו

  להמשך קריאה
 • הטמעת מערכות מידע ניהוליות לארגונים ותהליכי עבודה

  הטמעת מערכות מידע ניהוליות לארגונים ותהליכי עבודה

  תהליך הטמעת מערכות מידע חדשות בחברות וארגונים הינו תהליך מורכב המלווה לרוב בשינויים בתהליכי עבודה, אתגרים ובלא מעט התנגדויות. תהליך הטמעה נכון דורש נסיון רב והבנה של ליבת עסקי הארגון. לתכנון נכון ומבוקר שכולל את שלבי ההטמעה, אפיון נכון של המערכת ואופי תהליכי העבודה- חשיבות מכרעת בהצלחת תהליך ההטמעה עצמו. עם ניסיון של מאות סיפורי הצלחה של הטמעת מערכות מגוונות - מערכות מחשוב אישי, יישומי Office, הטמעת מערכות ERP ,CRM, Billing והטמעת מערכות ייעודיות שפותחו לצרכי הארגון, המבוססות על כל הטכנולוגיות, אנו מבצעים תהליכי הטמעת מערכות מידע ותהליכי עבודה על בסיס מתודולוגיות סדורות לכל התהליך הכוללות – אבחון והכרת הארגון ותהליכי העבודה, פיצוח הדרכה, פיתוח ערכות למידה וחומרי הדרכה, הדרכה והטמעה, ליווי המנהלים והעובדים לצד ניהול תהליך השינוי ויכולות פריסה ארצית של עשרות מטמיעים מקצועיים.

  להמשך קריאה
 • פיתוח תמהילי למידה היברידים

  פיתוח תמהילי למידה היברידים

  חדשנות היא ערך הכרחי בעולם הלמידה הארגונית. חדשנות, עבורנו, היא היכולת להתאים את פתרונות הלמידה לתרבות הארגונית על מגוון פרופילי העובדים השונים, רב הדוריות והצרכים המשתנים הקיימים בארגון. אנו מתמחים בפיתוח תמהילי למידה ומתודות למידה מותאמות למאפייני הפרויקט ולצרכי הלמידה של המשתמשים תוך שימת דגש על נושא ההיברידיות ושילוב פתרונות למידה מגוונים בפיתוח תמהיל ההדרכה והלמידה- למידה פרונטאלית, סדנאית, תהליכי הטמעה לצד למידה מתוקשבת תוך שימוש בטכנולוגיות למידה מתקדמות ועוד, במטרה לייצר תהליך ותמהיל אופטימאלי המתאים לצרכי הארגון והלומד.

  להמשך קריאה
 • פתרונות לעולם הלמידה המתוקשבת - Digital Learning HUB

  פתרונות לעולם הלמידה המתוקשבת - Digital Learning HUB

  כולנו צרכנים של העולם הדיגטלי, בין אם אנו דור X , Y , Z או אפילו C (כן, גם דור כזה יש). אך השאלות סביב המהפכה הזו הן רבות כאשר אנו בוחנים אותה בשימוש בעולם ההדרכה והלמידה הפנים ארגונית. שימוש בטכנולוגיות למידה דיגטליות מאפשרות לכל ארגון לייצר מנגנוני מדידה שקופים של הלומד ולייצר רמת נגישות גבוהה לתכני הלמידה בכל ערוץ תקשורת ובכל זמן המתאים לעובד. השימוש בכלים דיגטליים מגבירים את נאמנות המעסיק בקרב העובד ומהווה דרך מהירה, מעניינת, נגישה ופשוטה לתכני ההדרכה. וכל זה בעטיפה של חדשנות ובשפה שבה מדבר העובד בכל מעגלי החיים הנוספים שלו. כמענה לאתגר זה, אנו מציעים פתרון כולל בעולם הלמידה המתוקשבת תוך התאמת הפתרון ועולם התוכן לארגון ולמטרותיו - Digital Learning HUB. פתרון זה כולל את כל הרכיבים הנדרשים לעולם הלמידה המתוקשבת הארגוני ומתאים את עולם התוכן לכל ארגון ומטרותיו: מומחי למידה ופתרונות דיגיטל בכל הפלטפורמות והכלים -לומדות, סרטונים, HTML5, מובייל מישחוק ועוד מתודולוגיה המאפשרת שילוב נכון ומותאם של למידה מתוקשבת בתכנית ההדרכה הארגונית one stop shop - משלב האפיון ועד ליצירת הפתרון השלם יעוץ לעולם ניהול השינוי לטובת הטמעת תהליכי הלמידה המתוקשבת הדיגיטלית ויצירת מחויבות למידה למידע נוסף

  להמשך קריאה
 • שירותי הדרכה מנוהלים לעולמות הלמידה וההדרכה

  שירותי הדרכה מנוהלים לעולמות הלמידה וההדרכה

  כחברה עם למעלה מ-75 שנות ניסיון מצטבר בניהול נכון ומוצלח של פרויקטים מהגדולים והמורכבים שנעשו בישראל, חטיבת פתרונות הלמידה וההדרכה בנס מבינה את המשמעות של להיות חברת הדרכה וניהול פרויקטים מובילה - החל מרמת המקצועיות, דרך הטמעת תהליכי איכות ומתודולוגיות מורכבות, ניהול סיכונים, הכשרת כוח אדם מיומן המשלב הבנה עסקית וידע טכנולוגי ומקצועי מתקדם וכלה בעמידה ביעדים איכותים וכמותיים ומסירת הפרויקט בזמן ולשביעות רצון הלקוח. בתהליכי מיקור החוץ והשירות המנוהל לעולם הלמידה וההדרכה, אנו מתחייבים ל-מקצועיות - על בסיס עשרות רבות של -Best Practices מהארץ ומהעולם, גמישות – על בסיס מתודולוגיות סדורות אנו מאפשרים לבצע שינויים בזמן קצר ולהגיב לדרישות העסקיות והתפעוליות העולות מהשטח,שקיפות ובקרה – אנו מעמידים לרשות לקוחותינו, כלי ניהול מתקדמים המאפשרים להם לבקר ולמדוד את איכות ורמת השירות הניתנים להם על ידי חברת נס בכל נקודת זמן, מיקוד ומומחיות מקצועית – אנו מקפידים על מומחים ומקצוענים בעלי נסיון בהקמה, פיתוח וניהול של מערכי למידה והדרכה ארגוניים. אנו מציעים שירותי הדרכה קבועים לעולמות הלמידה וההדרכה עבור ארגונים המעוניינים בהקמה, ניהול ופיתוח מערך הלמידה בארגון לאורך זמן, או תהליכי הדרכה ולמידה קצרי טווח לארגונים הזקוקים לחיזוק המומחיות וכוח האדם שלהם בפרויקטים ממוקדים על פי צורך.

  להמשך קריאה
 • מתודולוגיות הטמעה והדרכה של עולמות ה- SAP

  מתודולוגיות הטמעה והדרכה של עולמות ה- SAP

  חטיבת פתרונות למידה והדרכה של נס הינה השותף המוביל והראשון בישראל בתחום הטמעת מערכות ה- SAP עם עשרות סיפורי הצלחה בהטמעת מערכות SAP בכלל המגזרים. ל-SAP מתודולוגיה מובנית להדרכת הפתרונות הנקראת - ASAP המבנה שלבים בניהול פרויקט הטמעת SAP ובכלל זה הדרכה ושיטות עבודה.בחטיבת פתרונות למידה והדרכה של נס, משלבים מתודולוגיה זו יחד עם מתודולוגיות נוספות שפותחו בחטיבה:Transparency Organizational Change -TOC - הדרכה והטמעה תוך מזעור התנגדויות הנובעות כתוצאה מהטמעת מערכת חדשה ושינויים בשיטות עבודה מוכרות.Training Modules Method -& TMM - הדרכה והטמעה על פי סלי ידע, המותאמים למטלות הנגזרות מצרכי העבודה היומיומיים של כל עובד בארגון. מ.ל.ך – ממשיכים לעבוד כרגיל – הטמעה כתף אל כתף עם העובדים ללא הפרעה לעבודה השוטפת ובמקביל לה.

  להמשך קריאה
 • הטמעת מערכות מיקרוסופט (OFFICE) ומערכות מחשוב ייעודיות

  הטמעת מערכות מיקרוסופט (OFFICE) ומערכות מחשוב ייעודיות

  הטמעת מערכות LYNC ,Office 365, Skype ומערכות מחשוב ייעודיות, מהווה אתגר ארגוני מדרגה ראשונה. מדובר בסביבות עבודה שכלל המשתמשים בארגון עושים בהן שימוש. האתגר הינו הטמעת המערכת בהצלחה ככלי עבודה נגיש, ידידותי ומקצועי לכל משתמשי הארגון. הצלחת פרויקט מסוג זה נמדדת במידת ובהיקף השימושיות כמו גם בהרחבת הפעילות והשימוש בארגון לאורך זמן. לצורך הטמעה מיטבית של פתרונות מסוג זה מציעה חטיבת פתרונות הלמידה וההדרכה מודל למידה דינמי המורכב מ- 4 מרכיבים, המותאמים לארגון ומוודאים הטמעה אפקטיבית לאורך זמן: למידה עצמית - למידה אישית הנתמכת באמצעות כלי למידה מתוקשבים ודיגיטליים. למידה מתווכת - למידה עצמית המסתייעת בחונך / מטמיע. למידה מודרכת - הדרכה פרונטאלית קבוצתית או אישית המועברת בצורה מסורתית. למידה תומכת - תמיכה אפליקטיבית טלפונית.

  להמשך קריאה
 • ייעוץ למנהלי הדרכה

  ייעוץ למנהלי הדרכה

  תפקידו של מנהל ההדרכה הופך עם השנים למורכב ואסטרטגי יותר. מנהל הלמידה וההדרכה חייב לראות את הצרכים הארגוניים הנוכחיים, כמו גם את צרכי הארגון בעתיד ועליו לבנות תרבות למידה התומכת באסטרטגיה ארגונית. חטיבת פתרונות למידה והדרכה מציעה שירותי יעוץ וליווי אישי למנהלי ההדרכה והפיתוח הארגוני, במטרה למנף את תפקידם ולסייע להם בתכנון תכנית הדרכה יעילה, חדשנית ואפקטיבית והוצאתה את הפועל . שירות זה מבוסס על הניסיון הרב שנצבר לאורך השנים בליווי מאות ארגונים ומנהלי הדרכה, בהתוויית תהליכי ההדרכה מתודולוגים, החל מתפישת תפקיד מנהל ההדרכה, מקומו בארגון כמקבל החלטות, דרך תכנון עסקי ואפקטיבי של עולם הלמידה, ההדרכה והפיתוח הארגוני ועד לתפעולו בצורה יעילה וצומחת, אשר תורמת ומתממשקת ליעדיו העסקיים של הארגון.

  להמשך קריאה
 • פיתוח מיומנויות אישיות ובינאישיות

  פיתוח מיומנויות אישיות ובינאישיות

  בעולם בו ההון האנושי הוא המפתח להצלחתו של הארגון, חטיבת פתרונות למידה והדרכה של נס רואה חשיבות גבוהה בפיתוח אישי ומקצועי של עובדי הארגון ומנהליו. אנו מתמקדים בפיתוח מיומנויות אישיות ובינאישיות נדרשות לעובדים ומנהלים בארגון מודרני. כל ההכשרות והסדנאות מועברות על ידי צוות של יועצים ארגוניים ומנחי קבוצות מנוסים המיומן בכל הדיסציפלינות. ההכשרות מועברות כסדנאות, ומבוססות על למידה פעילה, תרגול בצוותים והתנסות עצמית. כל אלו מתבססים על עולם התוכן המקצועי והעסקי של המשתתפים ומתוך מטרות הארגון.

  להמשך קריאה
 • יועצים ומומחים בעולם הלמידה וההדרכה

  יועצים ומומחים בעולם הלמידה וההדרכה

  בתקופה של צורך בגמישות ובהתייעלות עסקית חשוב לסמוך על מומחי ההדרכה שלנו! אנו מעמידים לרשותכם מקצועני למידה והדרכה מיומנים, תוך זמן קצר ולצרכים הייעודיים שלך. באמצעות פעילות שירותי המומחים והיועצים של חטיבת פתרונות למידה והדרכה, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו על פי דרישה וצורך, מקצוענים מנוסים למגוון עולמות ההדרכה הארגונית: מנהלי פרויקטים, מפתחי הדרכה ולמידה, מדריכים, מטמיעים ועוד. שירותי המומחים והיועצים מוענקים כחלק ממעטפת מלאה של שירותים ומודלים עסקיים אשר מעניקה נס למאות לקוחותיה בכל סדר גודל ומכלל המגזרים.

  להמשך קריאה
 • ניהול תהליכים עסקיים בשיטת BPO-Business Process Outsourcing

  ניהול תהליכים עסקיים בשיטת BPO-Business Process Outsourcing

  אנו בחטיבת פתרונות למידה והדרכה מתמחים בניהול פעילויות או תהליכים עסקיים אשר הוגדרו והוצאו לאחריות חיצונית, על ידי הלקוח. אנו, בזכות ניהול מיטבי וגמיש של כל תהליך עסקי, מאפשרים לכל לקוח להתמקד בליבת עסקיו ולהימנע מבזבוז משאבים מיותרים. במסגרת עולם השירותים המנוהלים אנו מציעים פתרון כולל לניהול תהליכים עסקיים שלמים של הארגון בשיטת BPO-Business Process Outsourcing. חטיבת פתרונות למידה וההדרכה של נס מסייעת לקשת רחבה של ארגונים מכל המגזרים לנהל תהליכים מבוססי ידע באמצעות מערך מגוון של פתרונות הכוללים: טיוב והשבחת נתונים ניהול תהליכי בקרה גיוס כ"א הד הוק לטובת משימות משתנות הפיכת נתונים ומידע לדיגיטליים הכנסת מידע למערכות חדשות ביקורות איסוף נתונים ועוד נס כמי שמובילה את עולם השירותים המנוהלים בישראל זו השנה החמישית ברציפות , תבטיח לכל לקוח ולכל צורך עסקי את המענה הנכון, המדויק והגמיש עבורו.

  להמשך קריאה

מערכת למידה ארגונית – Vision LMS

Vision LMS היא סביבת למידה מתקדמת וחדשנית המאגדת בתוכה את כלל תהליכ...

להמשך קריאה

למה אנחנו?

 • 1

  מאות סיפורי הצלחה בכל המגזרים ובכל סדר גודל

 • 2

  מאות מומחי למידה והדרכה בכלל הפלטפורמות והטכנולוגיות

 • 3

  מעטפת שלמה של שירותי ערך בעולם הלמידה הארגונית

 • 4

  Learning & Training Sourcing מתודולוגיות מוכחות לניהול למידה והדרכה כשירות מנוהל

 • 5

  תפישת שותפות ומחויבות להצלחת התהליך לכל אורך חיי ההתקשרות

 • 6

  Vision פלטפורמת ניהול למידה והדרכה יחודית (LMS)

שווה קריאה

בואו לעבוד איתנו!

אצלנו תמצאו עולם שלם של הזדמנויות המתאימות לכל שלב בקריירה שלכם- אפשרויות פיתוח קריירה ופיתוח מקצועי, גיוון ועניין, השתלבות בפרויקטים משמעותיים במאות ארגונים מכל המגזרים ובחזית הטכנולוגיה. והמפתיע הוא שכל הקסם הזה ועוד יותר... קורה במקום אחד- נס!

להזדמנות הקריירה הבאה שלך

#Photo&Community

דברו איתנו
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
  וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

  info@ness-tech.co.il