-
 • Cloud Cross Platform Solutions
 • Cloudingnow
  by Ness
 • Shift your IT to hybrid Cloud

שירותי מחשוב ענן זה הסיפור שלנו

אנו מבינים כי המעבר לסביבת הענן היא החלטה עסקית הכרחית וזאת על מנת ליהנות מיתרונות תחרותיים בדרך הגמישה, המהירה והיעילה ביותר.

השאלה המתחייבת היא כיצד, איך ומתי עושים זאת. יחידת הענן שלנו מציעה מגוון של שירותי ענן, חבילות רישוי ושירותים למעבר או להקמת מערך ענני, אשר מסייע לחברות וארגונים מכלל המגזרים וסדרי הגודל, לממש באופן מלא את הפוטנציאל הגלום בסביבת המחשוב בענן, הן בשלב פרויקט המעבר וההקמה תוך תמיכה מלאה במערכות המוכנות למעבר והן בהכנתן של הסביבות הדורשות התאמה לסביבת ענן. כל זה, לצד האפשרות לנהל את ה IT הארגוני במודל ענני (IT as a Service)...

פתרונות ושירותי ענן

Migration to the Cloud Migration to the Cloud
 • Migration to the Cloud Migration to the Cloud

  Migration to the Cloud

  כספקית שירותי IT as a Service לעשרות לקוחות מכלל המגזרים ובכל סדר גודל, אנו אמונים בין השאר על בחינת חלופות טכנולוגיות לצרכים המשתנים של הארגונים. הליך בחירה זה מבוסס על הכרות עמוקה עם כלל מערכות וצרכי הלקוח, ובסופו אנו ממליצים על העברת מערכות מסוימות או מקטעים שלמים בארגון, לפתרונות ענן. במסגרת תהליך בחינת המעבר לענן נשקול יחד עם הלקוח נושאים טכנולוגיים, כלכליים (ROI/TCO), רמות שירות, זמינות מערכות ונתונים, מגבלות רגולטוריות (במידה וקיימות כאלה), דרישות אבטחת מידע, תחזוקה לאורך זמן השוואה לפתרונות On Premise וכל נושא אחר הרלוונטי ללקוח.המעבר לענן הנו תהליך מורכב יותר ככל שמגוון השירותים והמערכות בארגון רחבים יותר וככל שהממשקים בין המערכות נרחבים יותר. לנו יתרון משמעותי בתכנון וביצוע מעברים של מערכות ופתרונות לענן, וזאת מתוך מאות מקרי בוחן, מתודולוגיות מעבר סדורות, בסיס שירותים ויכולות רחב, המאפשרים לנו התייחס באופן מלא לכלל הצרכים הארגוניים (טכנולוגים ועסקיים). למעשה להוות One Stop Shop לתהליך המעבר ובאחריות מלאה. מודל המעבר בנוי ממספר שלבים וכולל: ניתוח פערים (Gap Analysis) – בחינת המצב הקיים ולימוד צרכים תכנון ארכיטקטורת פתרון בענן – אנו מסייעים ללקוחותינו לממש את הרעיונות, הפתרונות והשירותים אותם הם מספקים ללקוחותיהם דרך ייעוץ ופיתוח הארכיטקטורה המתאימה ביותר למימוש בענן. הגדרת תכנית עבודה מפורטת ותכנון משאבים תוך בחינת כלל החלופות הטכנולוגיות והתקציביות ביצוע המעבר לענן (POC ומעבר בפועל) בדיקות וכניסה לתהליך תחזוקת מערכות תיעוד תחזוקת המערכות בענן, תמיכה ועוד אופטמזציית עלויות Cloud System Broker פיתוח מערכות – סיוע בפיתוח מערכות ואפליקציות בענן

  להמשך קריאה
 • שירותי ענן היברידיים שירותי ענן היברידיים

  שירותי ענן היברידיים

  נס מתמחה במתן פתרונות ענן, הן בתצורת Native Cloud והן בתצורה היברידית המשלבת ענן ציבורי ופרטי / תשתיות On prem.אנו מספקים שירותים מקצועיים מקצה לקצה הכוללים יישום, ניהול, תחזוקה, תפעול וחיסכון מרבי במשאבים.שירותי הענן ההיברידיים של נס מאפשרים לחברות וארגונים לבצע פעולות אופרטיביות באופן גמיש וחסכוני, תוך התמקדות בעסקי הליבה שלהם.הענן ההיברידי מאפשר לחברות לשמור על נתונים רגישים וקריטיים באופן מקומי (on-premise) ולהשתמש בכוח המחשוב של הענן הציבורי למשימות מחשוב אשר אינן מכילות מידע רגיש.השירותים ההיברידיים מאפשרים גם את הפיתרון המהיר והקל עבור מקרים של עליות מתח פתאומיות בדרישות המחשוב תוך התפרצות לענן הציבורי.

  להמשך קריאה
 • אופטימיזציית עלויות הענן אופטימיזציית עלויות הענן

  אופטימיזציית עלויות הענן

  אנו עוזרים לך לעקוב, לייעל ולנהל את עלויות הענן שלך בכל הפלטפורמות. בזכות פתרונות וכלים אוטומטיים בשילוב המומחיות שלנו, נוכל לספק לך המלצות בנוגע לשמירה ואף חסכון של הוצאות הענן הארגוניות. בשלב הראשון ננתח את הוצאות הענן, נלמד את הארגון על צורכיו וסביבות העבודה בו, נעקוב אחר השימושיות בענן ומכאן נוכל לספק, הן המלצות בנוגע לצמצום הוצאות אלו, והן תחזיות של הוצאות הענן שלך. כל זה במודל של יעוץ או שירות מנוהל

  להמשך קריאה
 • (Cloud System Broker (CSB (Cloud System Broker (CSB

  (Cloud System Broker (CSB

  מומחי CSB הינם מומחי רישוי ומערכות אשר אמונים על בחינה שוטפת של חשבונות הענן של לקוחותינו אל מול תוכניות הרישוי של ספקי הענן השונים. מומחה ה-CSB בוחן באופן תדיר את האפשרויות לשיפור כלכלי תוך המלצה למעבר בין חבילות רישוי שונות. עם הבנת הצורך, פיתחנו שרות המשלב את ניטור הוצאות הענן ושיטות התשלום לספקיות הענן השונות, לצד סט של המלצות טכנולוגיות לייעול השרות והקטנת עלויות הצריכה בענן. שרות זה מבוסס על ממשק שוטף בין ארכיטקטי הענן שלנו עם מומחי ה-CSB. כחלק מחבילת השירות, באמצעות מרכז תמיכת הענן נשלחות התראות שוטפות לגבי חריגות בצריכת הענן והמלצות. בנוסף מומחי ה-CSB ימליץ על ביצוע תהליכים של כיבוי והורדת או העלאת מערכות על פי שיטות ונהלי העבודה של לקוחותינו, כל זאת במטרה להביא לחסכון במשאבים ותקציבים. מטרת שירות ה-CSB היא לוודא שהלקוח יוכל לעקוב אחר מסגרות התקציב החודשיות והשנתיות כפי שהוגדרו במשותף, על מנת למזער "הפתעות" פיננסיות ולהקטין את אי הוודאות עד כמה שניתן.

  להמשך קריאה
 • שירות מנוהל מקצה לקצה לכלל עולמות הענן – Cloud as a Service שירות מנוהל מקצה לקצה לכלל עולמות הענן – Cloud as a Service

  שירות מנוהל מקצה לקצה לכלל עולמות הענן – Cloud as a Service

  כחברת מיקור החוץ והשירותים המנוהלים המובילה בישראל, אנו מבינים כי אימוץ מודל ענן חייב להתנהל כמו כל מודל שירות מנוהל אחר בעולמות מערכות המידע, עם התאמת אסטרטגית הענן לאסטרטגיה העסקית הארגונית. אנו מחברים הלכה למעשה את טכנולוגיות הענן לצרכי ויעדי הארגון תוך שימוש במתודולוגיות מוכחות, טכנולוגיות מתקדמות, הכרות עמוקה עם צרכי לקוחותינו ושירותי תמיכה פרו אקטיביים. אנו מעמידים לרשות הלקוח, צוות מומחים מנוסה אשר מלווה את הלקוח משלב ניתוח הפערים והאפיון, דרך התכנון, ביצוע המעבר לענן והתחזוקה השוטפת, ניטור עלויות שוטף של צריכת הענן ועד לשירות מיוחד במודל CTO as a Service, להמשכיות המעבר לסביבות הענן– בהתאם לצרכי לקוחותינו.שיטות העבודה הייחודיות שלנו בענן, מסייעות לארגונים לממש את הפוטנציאל הגלום בסביבת המחשוב בענן לצד ניהול ה-IT הארגוני כשירות במודל הענן (IT as a service). שילוב זה מאפשר הפחתה משמעותית של סיכונים בניהול פרוייקטי מעבר לענן ובניהול שוטף של סביבות הענן, תוך הפחתת עלויות ותקורות.

  להמשך קריאה
 • מרכז התמיכה כספק שירות - HD as a Service מרכז התמיכה כספק שירות - HD as a Service

  מרכז התמיכה כספק שירות - HD as a Service

  כמענה לצורך להביא את מרכז השירות והתמיכה בארגון ליעילות, ולביצועים מקסימליים, אנו מספקים פתרון מודולארי כולל לעולם התמיכה, החל מתוכנות ומוצרים מתקדמים וכלה במיקור חוץ מלא במודל ענני של מרכז התמיכה פנימי לעובדים או חיצוני ללקוחות הקצה של הארגון. אנו מפעילים את מרכז השירות והתמיכה הגדול בישראל המשרת לקוחות בכל המגזרים ובכל סדרי הגודל במודל שירות מנוהל, במספר שפות, עם יכולות תמיכה 24/7 בכל רמות התמיכה על פי צרכי הארגון. יתרון הגודל שלנו ושל מרכז השירות והתמיכה מאפשר להבטיח לכל לקוח את המשאבים הנדרשים לפעילויותיו, כולל בזמני עומס או כאשר ישנן בעיות חריגות, ונדרשים משאבים גדולים יותר. המרכז מעסיק מגוון מומחים בתחומים ייעודיים שונים, הן טכנולוגיים והן מגזריים. על מנת לענות על הצרכים המשתנים בעולמות הענן, מימשנו את כלל הידע הנצבר, הכלים והיכולות, והקמנו מרכז שירותי ענן ייעודי ללקוחות הענן. השירותים ניתנים ע"י צוות מומחים יעודי וכוללים בין השאר שירותי ניהול תשתיות ענן IaaS ו PaaS, ניהול תשתית Office 365, שירותי DevOps, תמיכה בעולמות הפיתוח בענן, שרותי DBA ופתרונות שירות ייעודיים לענן בעולמות הרישוי והניטור.

  להמשך קריאה
 • מרכז תמיכת (Cloud Service Provider (CSP מרכז תמיכת (Cloud Service Provider (CSP

  מרכז תמיכת (Cloud Service Provider (CSP

  במסגרת הסמכתנו כספק CSP מורשה של חברת מייקרוסופט, אנו מספקים שירותי תמיכה וליווי ללקוחות הענן מייקרוסופט. במסגרת זו מלווים ומסייעים בפתרון בעיות ובתקשורת בין הלקוח למיקרוסופט באופן שוטף ולכל צורך. במסגרת שירותי CSP אנו מציעים שירותים מגוונים וברמות שירות שונות החל משירותי בסיס ועד לשירותי פרמיום הכוללים תמיכת מומחים פרואקטיבית בתחומים שונים. צוות מומחי ה-CSP נעזר במערכת ניהול קריאות ייעודית מבוססת מתודולוגיית ITIL למתן שירות מיטבי ללקוחותינו. לקוחותינו יכולים לפתוח קריאות בכל ערוץ ובכל זמן, לרבות- במייל, טלפונית ודרך מערכת קריאות ייעודית בפורטל החברה.

  להמשך קריאה
 • SAP ON AZURE SAP ON AZURE

  SAP ON AZURE

  אנו מאפשרים לארגונים בכל מגזר ובכל סדר גודל (מסטארטאפים ועד ארגוני ענק), לממש את הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם גם עם מערכות ה SAP- הארגוניות ומציעים הקמה או מעבר שלהן על כל מרכיביהן לסביבות ענן: HEC, Google, AWS או Azure .סביבת הענן תקבע על פי בחינה מדויקת של צרכי הלקוח, סביבותיו, תהליכי העבודה ויעדי תקציב. עבודה עם מערכות אלו בענן, מאפשרות מחקר ואנליטיקות של נתונים לצרכי ייעול פנימי ושיפור השיווק ללקוחות. בנוסף, היא מאפשרת מעבר ממערכות ה- CRM וה-ERP המסורתיים לעולמות הענן והתוכנה כשירות.פתרון ה - Cloud של SAP מאפשר לארגונים לממש את הטרנספורמציה הדיגיטלית בעולמות הלקוח, הספקים וההון האנושי שבתוכם. הוא מאפשר חיבוריות מובנית לחיישנים או לרכיבים אחרים שהוטמעה בהם יכולת האינטרנט של הדברים, ובכך ייעול תהליך הייצור, ושיפור התחזוקה והשירות.

  להמשך קריאה
 • DevOps & Agile DevOps & Agile

  DevOps & Agile

  ה-DevOps תופס תאוצה בקרב ארגונים מוטי חדשנות וטכנולוגיה. וזאת במטרה לקצר זמנים ולשפר את התהליכים והתקשורות בין צוות ה- Development לצוותי ה-Operations.צוות מומחי ה-DevOps שלנו מציע שירות הכולל שלבים שונים המותאים לצרכים המשתנים של הארגון, גם במודל, as a service החל משירותי יעוץ, דרך סדנאות, הדרכות, שירותי מומחה וכלה בשירות מנוהל מקצה לקצה. כל זה במגוון פעילויות החל מתהליכי בדיקות,דרך מיגרציית מערכות לענן, פתרונות התממשקות בין מערכות ענניות או היברידיות, ועד פיתוח פתרונות ייעודיים ותשתיות בענן עבור לקוחותינו.

  להמשך קריאה
 • Automation Automation

  Automation

  כלים ופתרונות בעולם האוטומצייה, הופכים להיות יותר ויותר קריטיים עבור פרויקטי ענן. ניסיוננו הרב ביישום תהליכי אוטומצייה למגוון רב של צרכים ולקוחות.ניתן לרכוש את השרותים הסטנדרטיים של ייעוץ, ליווי, הטמעה או צוותי מומחים שישבו בבית הלקוח, וניתן לרכוש את החבילות ה"ענניות" המבוססות על ביצוע הפעילות מרחוק במודל SaaS באמצעות מגוון כלי אוטומציה. חבילות ה- SaaS החדשות שאנו מציעים מאפשרות ללקוח לבחור את היקף וסוג השירותים המתאימים בדיוק לצרכיו בכל רגע נתון ועל פי דרישה. בין ההתמחויות שלנו: כתיבת אוטומציות לניהול תשתיות הענן, הורדת והעלאת מערכות ושירותים ע"פ זמני הפעילות, הוספת שירותים אוטומטית והורדתם ע"פ שימוש בפועל ועוד.

  להמשך קריאה
 • Cloud Security Cloud Security

  Cloud Security

  צוות אבטחת המידע והסייבר של יחידת הענן, מציע פתרונות ושירותים מתקדמים להגנה על כלל סביבות הענן בהם הארגון פועל וצורך. באמצעות מודעות, תאימות מוגברת, תגובה מהירה ויכולת לנהל איומים ופגיעות של סייבר, הקשורים לסביבה העננית שלך בזמן אמת, ועצירה אוטומטית של תקיפות ידועות ובלתי ידועות לפני שהנזק נגרם, עם מינימום פגיעה במידע ובמערכות הארגוניות. לנו פתרונות אבטחת המידע מהחדשניים והמתקדמים, ומשלבים מימוש הגנתי מוכח תוך מענה אסטרטגי בארגוני High-Profile המעוניינים לממש הגנה מתקדמת כנגד איומים ייעודיים.

  להמשך קריאה
 • Cloud Disaster Recovery Cloud Disaster Recovery

  Cloud Disaster Recovery

  התאוששות נכונה מאסון היא קריטית עבור כל ארגון וזאת על מנת לייצר המשכיות עסקית מהירה ללא אובדן זמן ועלויות יקרות. תכנון נכון של חדרי מחשב תוך התחשבות בסביבות ענן מלאות או היברדיות, הכנת נהלי DR - הטמעתם, עדכונם וליווי הארגון בהם, יכולות גיבוי ושיחזור באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר- הם חלק מהשירותים והפתרונות שאנו מעניקים לארגונים "עננים" כדי לאפשר לארגונכם להמשיך להתפקד בכל תרחיש אפשרי.

  להמשך קריאה
 • פתרונות ומוצרי תוכנה מבית Akamai פתרונות ומוצרי תוכנה מבית Akamai

  פתרונות ומוצרי תוכנה מבית Akamai

  ITway מבית NESS פועלת בתחום שיווק והפצת מוצרי תוכנה ומתן שירותים ופתרונות בעולמות. Content Delivery Network (CDN) & Cloud security ITway הנה שותפה בכירה של חברת- AKAMAI פלטפורמת הענן המובילה המסייעת לארגונים לספק חוויות משתמש מאובטחות בכל מכשיר ובכל מקום. Akamai מעניקה מגוון של פתרונות ומוצרים תחת ההתמחויות הבאות: מוצרי הגנה בענן על אתרי אינטרנט האצה וניטור ביצועים בענן עבור אתרי אינטרנט מוצרי הגנה בענן מפני DDOs תשתיתי, דיוג, פריצה והתחזות למידע נוסף אודות התמחויות ITway >>

  להמשך קריאה
 • צוותי מומחה ייעוץ לעולמות AZURE צוותי מומחה ייעוץ לעולמות AZURE

  צוותי מומחה ייעוץ לעולמות AZURE

  אנחנו מעמידים לרשותכם מקצועני מיקרוסופט המתמחים בעולמות הענן, תוך זמן קצר וצרכים הייעודיים שלכם. באמצעות פעילות שירותי היועצים והמומחים בענן, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו ע"פ דרישה וצורך מומחים מנוסים במגוון עולמות הענן : Microsoft AZURE, office 365,  מומחי רישוי תשתיות, ארכיטקטורה ומפתחים ועוד.  

  להמשך קריאה
 • Microsoft Cloud Service Microsoft Cloud Service

  Microsoft Cloud Service

    נבחרת המומחים שלנו, מורכבת מצוותים בעלי שם בעולם הרישוי, הייעוץ, הארכיטקטורה, האינטגרציה, מחשוב ענן, תשתיות הענן ופיתוח מיקרוסופט, ומביאים עימם ידע וניסיון עסקי ומקצועי אשר נדרש כדי להביא לידי ביטוי את הערך העסקי והארגוני הרב שגלום במערכות ענן של מיקרוסופט , וזאת בכל היקף נדרש ובהתאמה מלאה לגודל הארגון ולצרכיו. יחידת הענן שלנו, מדורגת זו השנה הרביעית ברציפות כמי שמובילה את עולם השירותים והערך מוסף בענן בישראל (על פי STKI ) והנה שותף GOLD בכיר של Microsoft בכלל התמחויות הענן כגון:• Application Development• Cloud Platform& Productivity• Datacenter• Enterprise Mobility Management• Small and Midmarket Cloud Solutions• Windows and Devicesועודוהן אחד משותפי הרישוי וההפצה הוותיקים בישראל  ( LSP, CSP Direct) למעשה, נס הנה השותף הוותיק ביותר בישראל המשלב ניסיון ומומחיות במתן פתרונות מבוססי סביבת העבודה המודרנית- 365 Office וAZURE .מומחינו הם מהמובילים בישראל בהתאמה ויעוץ החל מבחירת חבילת הרישוי המתאימה לצרכי הלקוח ועד מתן פתרונות וחבילות שירותי ענן לכלל פלטפורמות Microsoft.    

  להמשך קריאה

Migration to the Cloud

כספקית שירותי IT as a Service לעשרות לקוחות מכלל המגזרים ובכל סדר גודל, אנו אמונים בין השאר על בח...

להמשך קריאה

שירותי ענן - למה אנחנו

 • 1

  שותף פתרונות מוסמך של מיטב חברות הענן

 • 2

  תמיכה מקצה לקצה ובכל הרמות, 24/7

 • 3

  עשרות סיפורי הצלחה בכל המגזרים

 • 4

  יועצים ומומחים בכל פלטפורמות הענן המובילות

 • 5

  מעטפת שלמה של שירותי ערך בעולם הענן

 • 6

  Cloud Sourcing - מתודולוגיות מוכחות למיקור חוץ ושירות מנוהל

שווה קריאה

Microsoft Cloud services by Ness

 • יעוץ ארכיטקטורה למעבר סביבות עבודה ל -AZURE
 • יעוץ והתאמת פתרונות התאוששות מאסון בענן (DR)
 • ליווי חודשי שוטף לאופטימיזציית עלויות הענן (ייעול וחסכון הוצאות)
 • שירותי מומחה ענן על פי דרישה
 • ניהול ה - IT הארגוני כשירות במודל הענן (IT as a service)
 • מרכז שירות ותמיכה כשירות - HD as a Service
 • חבילת ניטור פרואקטיבי לשירותי ענן
 • ייעוץ, ליווי, הטמעה של פתרונות אוטומציה לענן
 • הקמת תשתית 365 OFFICE למעבר שירותי דואר לענן
דברו איתנו
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  פארק עתידים תל אביב | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
  וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934279

  info@ness-tech.co.il