פתרונות ושירותי ענן

 

המסע לענן

כספקית שירותי Cloud as a Service לעשרות לקוחות מכלל המגזרים ובכל סדר גודל, אנו אמונים בין השאר על בחינת חלופות טכנולוגיות לצרכים המשתנים של הארגונים. הליך בחירה זה מבוסס על הכרות עמוקה עם כלל מערכות וצרכי הלקוח, ובסופו אנו ממליצים על העברת מערכות מסוימות או מקטעים שלמים בארגון, לפתרונות ענן.
במסגרת תהליך בחינת המעבר לענן נשקול יחד עם הלקוח נושאים טכנולוגיים, כלכליים (ROI/TCO), רמות שירות, זמינות מערכות ונתונים, מגבלות רגולטוריות (במידה וקיימות כאלה), דרישות אבטחת מידע, תחזוקה לאורך זמן השוואה לפתרונות On Premise וכל נושא אחר הרלוונטי ללקוח.
המסע לענן הנו תהליך מורכב יותר ככל שמגוון השירותים והמערכות בארגון רחבים יותר וככל שהממשקים בין המערכות נרחבים יותר. לנו בקבוצת Ness.Cloud יתרון משמעותי בתכנון וביצוע מעברים של מערכות ופתרונות לענן, וזאת מתוך מאות מקרי בוחן, מתודולוגיות מעבר סדורות, בסיס שירותים ויכולות רחב, המאפשרים לנו התייחס באופן מלא לכלל הצרכים הארגוניים (טכנולוגים ועסקיים).
למעשה להוות One Stop Shop לתהליך המעבר והמסע ובאחריות מלאה.

מודל המעבר בנוי ממספר שלבים וכולל:

 • בחינת האסטרטגיה העסקית- ארגונית והתאמת מסע הענן אליה
 • ניתוח פערים ( Gap Analysis) לצד מיפוי המצב הקיים וזיהוי צרכים
 • תכנון ארכיטקטורת פתרון בענן – אנו מסייעים ללקוחותינו לממש את הרעיונות, הפתרונות והשירותים אותם הם מספקים ללקוחותיהם דרך ייעוץ ופיתוח הארכיטקטורה המתאימה ביותר למימוש בענן.
 • הגדרת תכנית עבודה מפורטת ותכנון משאבים תוך בחינת כלל החלופות הטכנולוגיות והתקציביות
 • ביצוע המעבר לענן (POC ומעבר בפועל)
 • בדיקות וכניסה לתהליך תחזוקת מערכות
 • Data&App Migration
 • משילות, בקרות ותיעוד
 • תחזוקת המערכות בענן, תמיכה ועוד
 • אופטימיזציית עלויות (FinOps)
 • פיתוח מערכות ומודרניזצייה
 • השוואת ביצועים, אופטימיזציה ועוד

בדיקת מוכנות למעבר לענן

הצעד הראשון במסע אל הענן הינו בדיקת רמת המוכנות אליו. האם הכלים, הארכיטקטורות, הקונפיגורציות ופרטיקות האבטחה הקיימים בארגון כיום יתאימו גם לענן? איזה מאמץ יידרש להתאמתם ומהיכן הכי נכון להתחיל.
אנו ב- Ness.Cloud, השותפים הטבעיים שלכם למסע לענן. אנו נספק לארגונכם צוות מומחים שייבצעו הערכת מוכנות למעבר לענן, יישמו את הפערים הקיימים וייבנו עבורכם תוכנית עבודה ותעדוף של שלבי המעבר לענן. מטרתנו היא לאפשר לכם מעבר בטוח, מהיר וזול ככל הניתן לענן וזאת על ידי טוב מומחי הענן בכל תחום נדרש.

FinOps - ניהול ובקרת עלויות הענן

העבודה בענן מאפשרת לכם לצרוך כמה משאבים שהארגון שלכם דורש בכל רגע נתון. עשרה שרתים או עשרת אלפים, חמש גיגה-בייט או מאה פטה-בייט, הכל תלוי במה שתגדירו, ממש בכל דקה. הבעיה היא שהגדרות לא נכונות, חוסר מעקב אחר התשתיות והשימוש בפועל בהן, או אפילו סתם עבודה לא מספיק יעילה ומתוכננת מול חבילות המחיר השונות של ספקיות הענן, יכולים לנפח את העלויות החודשיות באופן דרסטי ממש.
ככל שהארגון משתמש ביותר תשתיות ענן ובעיקר כשהוא פונה לאסטרטגית-multi-cloud, כך הופך הניהול הטכני/כלכלי של תשתיות הענן למורכב וגם לקריטי יותר ויותר.
Ness.Cloud כוללת את המומחים המובילים בארץ לתחום ה- FinOps (אופטימיזציה של עלויות ענן), עם רקע נרחב בכלכלה ובתשתיות ענן. בעזרת כלי ניהול אוטומטיים ושירות מנוהל ומפוקח ע"י המומחים, נוכל לאפשר לכם נראות מלאה לעלויות עכשוויות ועתידיות וכן לחסוך לכם סכומי עתק בתשתיות הענן שלכם.
קרא עוד על שירותי ה-FinOps שלנו

Cloud Security & DevSecOps

צוות אבטחת המידע והסייבר של יחידת הענן, מציע פתרונות ושירותים מתקדמים להגנה על כלל סביבות הענן בהם הארגון פועל וצורך. באמצעות מודעות, תאימות מוגברת, תגובה מהירה ויכולת לנהל איומים ופגיעות של סייבר, הקשורים לסביבה העננית שלך בזמן אמת, ועצירה אוטומטית של תקיפות ידועות ובלתי ידועות לפני שהנזק נגרם, עם מינימום פגיעה במידע ובמערכות הארגוניות.
לנו , ב-Ness.cloud פתרונות אבטחת המידע מהחדשניים והמתקדמים, ומשלבים מימוש הגנתי מוכח תוך מענה אסטרטגי בארגוני High-Profile המעוניינים לממש הגנה מתקדמת כנגד איומים ייעודיים.

כמו כן, לאור התגברות ההכרה, כי אבטחה טובה ונכונה מתחילה כבר בשלבי הפיתוח ובסביבות הפיתוח (מגמה שנקראת לעתים Shift-left.) אנו מציעים שירותי DevSecOps לשם אבטחת יעילה של סביבות הפיתוח, אשר מונעת מראש אוסף גדול של תקלות ומפגעים, כגון שימוש בקוד לא מאובטח, שימוש בצדדי ג' פגיעים, החדרת קוד זדוני דרך סביבות CI/CD ועוד.
גם כאן, מדובר באוסף של כלים ופרקטיקות שחשוב ליישם, כדי לאבטח סביבות פיתוח מודרניות, שלרוב הן מבוזרות ומרובות קומפוננטות ותהליכים. קבוצת Cloud.Ness כוללת מומחי אבטחת מידע מהמעלה הראשונה, המצוידים באוסף של הכלים מובילים בשוק לאבטחת סביבות פיתוח.
אנו נהיה השותפים שלכם לאבטחת סביבות הפיתוח, החל מייעוץ ותכנון, דרך הטמעת הכלים, הגדרת אוטומציות, יישום פרקטיקות ארגוניות ועד לשירות מנוהל.

שירותי ענן היברידיים

נס מתמחה במתן פתרונות ענן, הן בתצורת Native Cloud והן בתצורה היברידית המשלבת ענן ציבורי או פרטי ותשתיות פזיות (on-prem).
אנו מספקים שירותים מקצועיים מקצה לקצה הכוללים יישום, ניהול, תחזוקה, תפעול וחיסכון מרבי במשאבים.
שירותי הענן ההיברידיים של נס מאפשרים לחברות וארגונים לבצע פעולות אופרטיביות באופן גמיש וחסכוני, תוך התמקדות בעסקי הליבה שלהם.
הענן ההיברידי מאפשר לחברות לשמור על נתונים רגישים וקריטיים באופן מקומי (on-premise) ולהשתמש בכוח המחשוב של הענן הציבורי למשימות מחשוב אשר אינן מכילות מידע רגיש.

CI/CD , DevOps ותהליכי אוטומציה

לניהול תשתיות הענן וכן להגדרת כלי האוטומציה המתפעלת את משאבי הענן נדרשת מומחיות. באמצעות קבוצת מומחי ה-DevOps שלנו, אנו מציעים שירותים לכל השלבים השונים של המעבר לענן והעבודה השוטפת בו- החל משירותי יעוץ, דרך סדנאות, הדרכות, שירותי מומחה וכלה בשירות מנוהל מקצה לקצה. כל זה במגוון פעילויות החל מהטמעת תהליכי Agile בארגון, מעבר למתודולוגיית DevOps,שילוב תהליכי בדיקות כחלק מה-pipeline, דרך מיגרציית מערכות לענן, פתרונות התממשקות בין מערכות ענניות או היברידיות, ועד פיתוח פתרונות ייעודיים ותשתיות בענן עבור לקוחותינו. כל זה, על גבי כל אחד משלושת הפלטפורמות הענניות המובילות בעולם.

בין ההתמחויות שלנו:

 • כתיבת אוטומציות לניהול תשתיות הענן
 • Infrastructure-as-a-Code תוך שימוש בכלים המובנים של העננים המובילים וכן בכלים כמו: Terraform, Ansible, Pulumi ,Jenkins ,Azure ,DevOps ועד מגוון רחב של כלים וטכנולוגיות
 • בניית תשתיות ותהליכי CI/CD

Cloud DR

התאוששות נכונה מאסון היא קריטית עבור כל ארגון וזאת על מנת לייצר המשכיות עסקית מהירה ללא אובדן זמן ועלויות יקרות. תכנון נכון של חדרי מחשב תוך התחשבות בסביבות ענן מלאות או היברידיות. הכנת נהלי DR, הטמעתם, עדכונם וליווי הארגון בהם, יכולות גיבוי ושיחזור באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובאמצעות תשתיות ענן מבוזרות הם חלק מהשירותים והפתרונות שאנו מעניקים לארגונים "עננים" כדי לאפשר לארגונכם להמשיך להתפקד בכל תרחיש אפשרי.

NOC, SOC, FOC (תמיכה 24/7)

קבוצת Ness.Cloud מספקת תמיכה שוטפת בתשתיות שלכם, זמינותן, עלותן ובאבטחתן בכל הרמות, החל ממרכז תמיכה טלפוני העונה לקריאות שלכם, דרך מרכז FinOps לניהול ובקרת עלויות צריכת הענן באופן שוטף ועד למרכזי NOC/SOC מנוהלים ופרו-אקטיביים, הפועלים 24/7 במשך כל השנה ודואגים לאתר מיד כל תקלה, פעולה לא מורשית או סיכון ולהגיב אליהם מיידית באמצעות כלי דיאגנוסטיקה וצוות אנאליסטים. אם חשוב לכם שתשתיות המחשוב שלכם יהיו מנוטרות, פעילות ומאובטחות בכל שעות היממה, אנחנו הפתרון עבורכם.
אנו מפעילים את מרכז השירות והתמיכה הגדול בישראל לעולמות הענן, המשרת לקוחות בכל המגזרים ובכל סדרי הגודל במודל שירות מנוהל, במספר שפות, עם יכולות תמיכה 24/7 בכל רמות התמיכה על פי צרכי הארגון. יתרון הגודל שלנו ושל מרכז השירות והתמיכה מאפשר להבטיח לכל לקוח את המשאבים הנדרשים לפעילויותיו, כולל בזמני עומס או כאשר ישנן בעיות חריגות, ונדרשים משאבים גדולים יותר. המרכז מעסיק מגוון מומחים בתחומים ייעודיים שונים, הן טכנולוגיים והן מגזריים.

מיגרציה לענן

בין אם ארגונכם מעוניין להעביר תשתיות מיחשוב אל הענן, להעבירן מענן ציבורי אחד למשנהו או ליישם אסטרטגיית multi-cloud/ Hybrid - צוות המומחים של Ness.cloud הוא השותף הנכון לתהליך.
כשותפים הגדולים בישראל של שלושת ספקיות הענן המובילות (AWS, GCP ו-Azure) יש בידינו לא רק הידע והניסיון אלא גם את הגיבוי של שלושת הענקיות, שיאפשר לכם לבצע את התהליך באופן מתוכנן, מלווה וביעילות המקסימלית.

SAP בענן

הגיע הזמן להעביר את שרתי ה-SAP שלכם לענן וליהנות מגמישות תפעולית וזמינות המשאבים שהענן מספק. לנו ב NESS ניסיון רב בהקמה של תשתיות SAP בענן, העברתן לענן ותמיכה בהן.
אנו מאפשרים לארגונים בכל מגזר ובכל סדר גודל (מסטרטאפים ועד ארגוני ענק), לממש את הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם גם עם מערכות ה- SAP הארגוניות ומציעים הקמה או מעבר שלהן על כל מרכיביהן לסביבות ענן: HEC, Google, AWS או Azure.
סביבת הענן תקבע על פי בחינה מדויקת של צרכי הלקוח, סביבותיו, תהליכי העבודה ויעדי תקציב.
עוד על יכולות ה-SAP ב-NESS

סביבת העבודה המודרנית-
Modern Workplace (MWP) מבית Microsoft

הטמעת פלטפורמת Office 365 על מגוון הכלים והפתרונות בה, לצד פתרונות נוספים כמו Teams או Power platform לטובת יצירה של סביבת עבודה מודרנית ודיגיטלית, זה אחד האתגרים המשמעותיים אשר יחידות IT ארגוניות מתמודדות איתם בעידן של יצירת "חווית עובד" מלאה ונגישה מכל מקום, מכשיר וזמן.
הצלחת פרויקט מסוג זה נמדדת במידת ובהיקף השימושיות כמו גם בהרחבת הפעילות והשימוש בארגון לאורך זמן. לצורך הטמעה מיטבית של פתרונות מסוג זה אנו מציעים פתרון הוליסטי אשר מתחיל בעולמות הייעוץ ואפיון הצרכים הארגונים הטכנולוגיים והעסקיים, ממשיך בפתרון בעולמות הרישוי ומסתיים במתן סיוע וליווי על ידי טובי מומחי טכנולוגיות וסביבות מיקרוסופט בישראל הן במודלים של שירותים מנוהל והן במודלים פרויקטלים או שעתיים, על פי דרישות הלקוח.
עוד על מומחיות MICROSOFT

Data, BI & Analytics

השימוש בביג-דאטה ובלמידת מכונה והעברתם לסביבות ענן יצרו סט של פרקטיקות חדשות הנוגעות לניהול מחזור החיים של דאטה ושל מודלים של למידת מכונה. בגלל ריבוי האתגרים בתחום, מחקרים מראים כי קרוב ל-90% מהניסויים המוצלחים שנעשים במודלים של למידת מכונה בסביבות הפיתוח והבדיקה של ארגונים, לא מגיעים בסופו של תהליך לסביבת production. אנשי הML-Ops וה-DataOps של קבוצת Ness.Cloud יסייעו לכם, החל בתכנון של מערכות ביג דאטה ולמידת מכונה לענן ועד להטמעה יעילה בסביבות production, באופן שתומך באוטומציה, בעמידה ברגולציה, בסקלאביליות דינאמית ובשימוש העסקי בפועל בתוצרים.

ענן מנוהל

כחברת מיקור החוץ והשירותים המנוהלים המובילה בישראל, אנו מבינים כי אימוץ מודל ענן חייב להתנהל כמו כל מודל שירות מנוהל אחר בעולמות מערכות המידע, עם התאמת אסטרטגית הענן לאסטרטגיה העסקית הארגונית.
אנו מחברים הלכה למעשה את טכנולוגיות הענן לצרכי ויעדי הארגון תוך שימוש במתודולוגיות מוכחות, טכנולוגיות מתקדמות, הכרות עמוקה עם צרכי לקוחותינו ושירותי תמיכה פרו אקטיביים. אנו מעמידים לרשות הלקוח, צוות מומחים מנוסה אשר מלווה את הלקוח משלב ניתוח הפערים והאפיון, דרך התכנון, ביצוע המעבר לענן והתחזוקה השוטפת, ניטור עלויות שוטף של צריכת הענן ועד לשירות מיוחד במודל CTO as a Service להמשכיות המעבר לסביבות הענן– בהתאם לצרכי לקוחותינו. שיטות העבודה הייחודיות שלנו בענן, מסייעות לארגונים לממש את הפוטנציאל הגלום בסביבת המחשוב בענן לצד ניהול ה-IT הארגוני כשירות במודל הענן.
שילוב זה מאפשר הפחתה משמעותית של סיכונים בניהול פרוייקטי מעבר לענן ובניהול שוטף של סביבות הענן, תוך הפחתת עלויות ותקורות.

תהליכי מודרניזציה

אחד המאמצים בדרך למעבר לענן הוא תהליך מודרניזציה של הארכיטקטורות ושיטות העבודה, כך שיתאימו לגמישות העבודה של הענן ויאפשרו לא רק את המעבר אליו אלא גם הפקה של כל היתרונות שתשתיות ענן מאפשרות. המעבר לCloud native הוא בעיקרו שינוי ארכיטקטוני מתצורת Monolith לתצורת Microservices ושימוש ב- Kubernettes clusters, אך תהליך מודרניזציה מלא יכול לכלול גם אספקטים נוספים כגון שימוש בכלי CI/CD, כלי אוטומציה, הגנה על סביבות הפיתוח (Shift left), יישום כלים ופרקטיקות של Zero trust, מחשבה מחדש על ניהול זהויות וסודות הצפנה של הארגון ועוד. צוות המומחים שלנו יסייע לארגונכם בהערכה, תכנון וביצוע של תהליכים אלו. מטרתנו לאפשר לכם מוכנות מלאה לענן באופן שימקסם את התועלות שלו.

WAF / WAAP & DDoS

לנו ב- Ness.Cloud באמצעות ITway, ניסיון של שנים ושיתופי פעולה הדוקים עם היצרנים המובילים בשוק בהגנה על אתרים, אפליקציות ותשתיות API באמצעות הטמעה של שירותי WAF/WAAP מובילים, לרבות ביצוע קונפיגורציות ומתן שירות מנוהל עם תמיכה 24/7.

כמו כן צברנו ניסיון של שנים בהגנה מנוהלת על אתרים, אפליקציות ותשתיות רשת בפני מתקפות DDoS גדולות ומורכבות, באמצעות שירות מנוהל ושירותי הגנה הניתנים באמצעות CDN או פרוקסי או BGP. השילוב בין השירותים לבין התמיכה שלנו הוכיח את עצמו בהגנה על חברות שעמדו בפני מתקפות ענק ונותרו זמינות ומאובטחות תחת המתקפה.

CDN & Edge

ל-Ness.cloud באמצעות ITway, מעל ל-14 שנות ניסיון בשירותי האצת נתונים ותשתיות קצה (CDN, Edge computing) וביצענו בהצלחה הטמעה של שירותים אלו עבור למעלה מ-100 חברות מובילות בישראל ובחו"ל. באפשרותנו לשפר ביצועים ולהוריד עומסים מהאפליקציות, האתרים ותשתיות ה-API שלכם בשילוב ספקים כמו AWS CloudFront, Akamai ו- Fastly.

Privacy & Compliance

אתרים ואפליקציות עושים שימוש בכלים צד שלישי כמו Javascripts, SDKs, iFrames לשם הוספת יכולות כמו אנליטיקות, שיווק, מיקוד לקוחות, פרסום וכן הלאה. הבעיה היא שכלים אלו נחשפים למידע רגיש של המשתמשים ויכולים לגרום להפרת פרטיות ולהפרה של רגולציות הגנת פרטיות, מבלי שהארגון רצה בכך או נתן לכך דעתו. אנו מספקים שירות מנוהל של ניטור המידע אליו נחשפים צדדים שלישיים כאלו ומתן התראות או חסימות בפועל של דלף מידע הנגרם בגללם.

API Security

תשתיות API הפכו החל משנת 2022 ליעד מספר 1 של מתקפות. הגנה על תשתיות אלו דורשת לעתים יותר משכבות ההגנה הרגילות. לנו בNess.Cloud ובאמצעות חברת הבת ITway כלים ושירותים לזיהוי ומיפוי ה-API של ארגונכם, זיהוי של תשתיות API שאינן מוגדרות או מאובטחות היטב, הגנה בזמן אמת בפני מתקפות ואנומליות והקשחה של APIs בזמן הפיתוח.

Enterprise Security

הגנה יעילה על הרשת הארגונית פירושה הסרת כל סוג של Implicit trust ובקרה של כל תנועה, East to West, North to South. אנו מיישמים מתודולוגית Zero Trust לארגונים באמצעות מספר שירותים מנוהלים, בשותפות עם Akamai:

 • מיקרו-סגמנטציה (Guardicore)
 • גישה מרוחקת לרשת הארגונית בשיטת Zero trust
 • גלישה מאובטחת באינטרנט (Secure Web Gateway)

MSSP - Managed Security Service Provider

הדור הבא של כלי ניטור ותגובה לעולמות הגנת הסייבר באמצעות (CO-PILOT) Microsoft AI.

איום הגובר של מתקפות סייבר מתקדמות כגון - כופרה, מניעת שירות (DDoS) , מתקפות חדירה ועוד, הופכות למורכבות וחודרניות יותר. ארגונים רבים אינם מסוגלים להתמודד עם האיומים הללו ולעיתים אינם מסוגלים להתמודד בשל היעדר משאבים, ועל כן, מעדיפים לשכור את שירותיהם של שותפי MSSP– ספקים מוסמכי אבטחת מידע. NESS הינה ספקית שירותי MSSP מוסמכת Microsoft, חברת ה-Security המובילה בעולם, ובין היחידים בישראל לעולם הסייבר ואבטחת המידע הארגוני.

אנו כ- MSSP מסייעים לארגונים ב:

 • התנסות בכלי אבטחת המידע במסגרת תכנית CSI של מיקרוסופט
 • ניהול והערכת הסיכונים מפני איומי סייבר, ופיתוח אסטרטגיית הגנה מתאימה
 • שירותי ניטור והגנה מתקדמים, במטרה להיות פרואקטיביים ולחזות מראש כל ניסיון חדירה לארגון
 • תגובה לאירועי סייבר בזמן אמת וסיוע בהתמודדות, התאוששות וחזרה לשגרה


כל זה במודל שירות מנוהל מקצה לקצה, 24/7 בכל מקום ובכל זמן
ועם המתודולוגיות, המומחים והטכנולוגיות הטובות ביותר של Microsoft!
למידע נוסף

דברו איתנו
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
  וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

  info@ness-tech.co.il
  חזור למעלה