שירות מנוהל SAP BASIS RISE with SAP
 • Creating New Business Value
  With SAP RISE
 • Rise with SAP
 • S/4 HANA
 • C/4 HANA
 • ISH
 • Billing
 • Cloud
 • ERP
 • CRM
 • SAP HANA
 • CFO
 • Analytics
 • UI5

מערכת SAP - זה הסיפור שלנו

כמי שהביאה את חזון SAP לישראל והטמיעה פתרונות ומערכות SAP בקרב עשרות לקוחות ואל מול עשרות אלפי משתמשים מכלל המגזרים-SAP זה בהחלט הסיפור שלנו!
אנו מפתחים כל העת יכולות חדשות המשלבות פתרונות ייחודיים ומגוון שירותים מתקדמים המבוססים על תוכנת סאפ (פלטפורמת SAP), אשר מספקים לכלל המגזרים ערך מוסף עסקי באמצעות יכולות טכנולוגיות מתקדמות.
יתרון המומחיות שנצבר בנס זה למעלה מ-20 שנה מאפשר ללקוח הטמעה מיטבית של מערכות סאפ (SAP) ומענה מלא לכלל צורכי הארגון החל מייעוץ וליווי, דרך יישום ופיתוח של מערכות ארגוניות, יכולות Analytics מתקדמות, פתרונות ליבה-מגזריים ועד לתהליכי הטמעה והדרכה של פתרונות אלו בקרב המשתמשים.

פתרונות SAP

RISE with SAP
 • RISE with SAP

  RISE with SAP

  RISE with SAP as a Service by NESS מאפשר לכל ארגון (מבוסס SAP ECC או כל מערכת ERP אחרת) לבצע עסקה אחת מקצה לקצה הכוללתאת כל הרכיבים בפרויקט שדרוג או הטמעה של מערכת ERP- רישוי, תשתיות, שדרוגים ותחזוקה, התאמה, אבטחה וכלי אנליזה בענן. למה RISE with SAP on Azure במודל as a Service?RISE with SAP on Azure by NESS הוא פתרון ה-ERP המקיף והגמיש בעולםהפתרון כולל מאות סיפורי הצלחה משותפים להנעת החדשנות הארגונית (Best Practice) עבור 25 וורטיקלים שוניםכלי אנליטיקה מתקדמים עבור אופטימיזציה מתמשכת לכלל התהליכים העסקיים של הארגון בענןהפתרון הנכון והמתאים ביותר עבור ארגונים צומחים תוך אימוץ חדשנות עסקית וטכנולוגיתמעבר לפלטפורמת ה-ERP בענן המתקדמת והבטוחה ביותר ממערכות ארגוניות קיימותלנו ב-NESS יתרון משמעותי בתכנון וביצוע המעבר לחבילת RISE WITH SAP, וזאת מתוך עשרות רבות של סיפורי הצלחה, מתודולוגיותמעבר סדורות, בסיס שירותים ויכולות המקיף ביותר בישראל ליישום מערכות SAP בענן. למידע נוסף>>

  להמשך קריאה
 • שירות מנוהל SAP

  שירות מנוהל SAP

  לאור הניסיון עשיר ביישום , תחזוקה ופיתוח מערכות SAP לאורך השנים עבור לקוחותינו והבנה עמוקה של תהליכים עסקיים ומקצועיים, הוקמה בנס לשכת שירות לטובת מתן שירותי תחזוקה, פיתוח ותמיכה עבור לקוחות SAP. מודל לשכת השירות החדש, המוגדר שירות מנוהל למערכת SAP,  מאפשר לחברות וארגונים להשתמש בטכנולוגיה איכותית ומובילה בעולם ובמקביל ליהנות מגמישות עסקית מקסימלית. המודל מציע שירות לכלל המודולים והתהליכים שהארגון משתמש בהם תוך הגדרת רמת שירות (SLA) . השירות המנוהל מציעה פתרון לנושאי התחזוקה, תקלות, חבילות עבודה לשינויים ותוספות וביצוע פרויקטים במחיר קבוע, תחת ספק אחד ומודל עסקי אחד. המודל מאפשר חסכון משמעותי בעלויות תחזוקת המערכת, מחויבות לרמת שירות, מענה בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוח, ומתן שירות מתמשך ללא דאגה לתהליכי גיוס ושינויי כ"א . כערך מוסף מעמידה נס לטובת לקוחות השירות המנוהל- שירותי מומחה רוחביים להתייעצות ולאסקלציה לפי צורכי הלקוח המשתנים. יתרונות השירות המנוהל: שיפור מתמיד של הידע המקצועי ואיכות השירות התייעלות תפעולית ופיננסית של עד 20% עמידה ב SLA מודלי התקשרות גמישים מעבר מקצועי ומופחת סיכונים בפרויקט המעבר מתודולוגיות סדורה ומוכחות האצת תהליכי חדשנות הכוונה ויעוץ אובייקטיבים אל מול צורכי הלקוח האמיתיים אספקת כלים ובקרות (שקיפות) שימור ושיפור הידע וניהול המשאב האנושי מנגנוני היפרדות והעברת מקל מוגדרים מראש "שירות שקוף" הלקוח מקבל שירות בכל זמן מצוות מומחים למידע נוסף>>

  להמשך קריאה
 • שירות מנוהל SAP BASIS

  שירות מנוהל SAP BASIS

  יתרונות שירות מנוהל SAP Basis שיפור תהליכים ושיטות עבודה גמישות תפעולית אותם קשה להשיג במסגרת כח אדם לא מנוהל יצירת צוותים בעלי תמהילי ידע שונים על פי צרכי הלקוח שיפור מתמיד של הידע המקצועי ואיכות השירות התייעלות תפעולית ופיננסית של עד 20% עמידה ב SLA מודלי התקשרות גמישים מעבר מקצועי ומופחת סיכונים בפרויקט המעבר מתודולוגיות סדורה ומוכחות האצת תהליכי חדשנות הכוונה ויעוץ אובייקטיבים אל מול צורכי הלקוח האמיתיים אספקת כלים ובקרות (שקיפות) שימור ושיפור הידע וניהול המשאב האנושי מנגנוני היפרדות והעברת מקל מוגדרים מראש "שירות שקוף" הלקוח מקבל שירות בכל זמן מצוות מומחים מודלים לשירות מנוהל: מודל "שרול נושם" מודל תפוקות מודל פרויקטאלי המודלים נקבעים בצורה משותפת עם הלקוח תוך המלצות מקצועיות בהתאמה להבנת צרכי הלקוח, אופי עבודתו, צרכיו ומטרותיו המקצועיות, התפעוליות והעסקיות. למידע נוסף>>

  להמשך קריאה
 • S/4 HANA

  S/4 HANA

  SAP S/4HANA היא הפלטפורמה החדשה של עולם המערכות הארגוניות (ERP) ושל מה שקראנו לו עד היום SAP R 3.מערכת SAP S/4 HANA תאפשר עיבוד נתונים מהיר יותר, חווית משתמש חדשנית יותר ויעילות גבוהה יותר לצד כל יתרונות הענן. יותר ויותר לקוחות חדשים המחפשים מערכת ארגונית גמישה וחדשנית, ולצידם לקוחות וותיקים בעולם הסאפ- מקימים ומשדרגים את המערכות הקיימות לפלטפורמה זו. נס כגוף הוותיק ביותר בעולמות ה SAP ERP אשר הטמיע עשרות פרויקטים מקצה לקצה של SAP R 3 בארגונים מכל סדר גודל ומגזר- מכיר את כלל התהליכים והמודולים במערכות ה sap ומאפשר לכל ארגון, בין אם משדרג את המערכת או מקימה מחדש, "ראש שקט" בתהליך אסטרטגי זה. אנו מציעים תהליך שלם או חלקי הכולל: בחינת המעבר למערכת S/4 HANA, נשקול יחד עם הלקוח נושאים טכנולוגיים, כלכליים, רמות שירות, זמינות מערכות ונתונים, מגבלות רגולטוריות (במידה וקיימות כאלה), דרישות אבטחת מידע, תחזוקה לאורך זמן וכל נושא אחר הרלוונטי ללקוח. המעבר ל- SAP S/4 HANA הינו תהליך מורכב ככל שמגוון השירותים, הממשקים והמערכות בארגון נרחבים יותר. לנו יתרון משמעותי בתכנון וביצוע המעבר, וזאת מתוך עשרות רבות של סיפורי הצלחה, מתודולוגיות מעבר סדורות, בסיס שירותים ויכולות רחב, המאפשרים לנו התייחס באופן מלא לכלל הצרכים הארגוניים (טכנולוגים ועסקיים). למעשה להוות One Stop Shop לתהליך המעבר ובאחריות מלאה. למידע נוסף >>

  להמשך קריאה
 • SAP HANA

  SAP HANA

  נס כמי שמובילים את שוק ה SAP בישראל זה שני עשורים והיתה מעורבת בפרויקט ה-ERP הארגונים הגדולים והמשמעותיים בישראל, מבינה כי גם עולם זה משתנה ומקבל תצורה חדשה בדמות פתרונות ליבה וורטקלים מבוססי ענן אשר מעניקים ערכים מוספים מהירים, מקצרי טווחים, נגישים המוטמעים בפרקי זמן קצרים תוך חווית משתמש קלה ופשוטה SAP. העולמית מובילה את פלטפורמת הענן HANA ואנו בישראל השותפים המובילים למעבר והטמעת סוויטה זו. יחד עם יחידת הענן הבקיאה בפרויקטי שדרוג והקמה של כל סביבות הענן – אנו מייעצים, מלווים ומתחזקים כל לקוח שבוחר לעבור לפלטפורמת הענן של SAP – HANA. למידע נוסף>>

  להמשך קריאה
 • SAP in the Cloud

  SAP in the Cloud

  אנו מאפשרים לארגונים בכל מגזר ובכל סדר גודל (מסטארטאפים ועד ארגוני ענק), לממש את הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם גם עם מערכות ה SAP- הארגוניות ומציעים הקמה או מעבר שלהן על כל מרכיביהן לסביבות ענן: HEC, Google, AWS או Azure .סביבת הענן תקבע על פי בחינה מדויקת של צרכי הלקוח, סביבותיו, תהליכי העבודה ויעדי תקציב. עבודה עם מערכות אלו בענן, מאפשרות מחקר ואנליטיקות של נתונים לצרכי ייעול פנימי ושיפור השיווק ללקוחות. בנוסף, היא מאפשרת מעבר ממערכות ה- CRM וה-ERP המסורתיים לעולמות הענן והתוכנה כשירות.פתרון ה - Cloud של SAP מאפשר לארגונים לממש את הטרנספורמציה הדיגיטלית בעולמות הלקוח, הספקים וההון האנושי שבתוכם. הוא מאפשר חיבוריות מובנית לחיישנים או לרכיבים אחרים שהוטמעה בהם יכולת האינטרנט של הדברים, ובכך ייעול תהליך הייצור, ושיפור התחזוקה והשירות.

  להמשך קריאה
 • Office of the CFO

  Office of the CFO

  כמי שמדורגת זה שנים כמובילת את העולם ה- Office of the CFO מציעה נס פתרונות מותאמים של SAP לכלל צורכי שולחן העבודה של מנהל ומחלקות הכספים בארגון. הפתרונות כוללים מגוון רחב של תהליכים עסקיים, דיווח ובקרה- תכנון תקציב, איחוד דוחות, ניהול מדדים ואסטרטגיה, ניהול סיכונים, תמחיר וניתוח רווחיות, תכנון ואנליטיקה של משאב ה-HR בארגון ועוד. מכלול הפתרונות מאפשר לכלל מקבלי ההחלטה בארגון ולסמנכ"ל הכספים בפרט, לבצע את המשימות השונות בסביבת עבודה משולבת, המאפשרת יכולת קבלת החלטות מושכלת, תוך עיבוד נפח נתונים עצום ובזמן אמת.

  להמשך קריאה
 • C/4 HANA- חווית לקוח אחת!

  C/4 HANA- חווית לקוח אחת!

  פורטפוליו ה- C/4 HANA של SAP כולל את כלל הפתרונות לעולם השיווק, המסחר האלקטרוני, השירות, ונתוני הלקוחות והמכירות של SAP Sales Cloud. אנו בנס מאמינים כי בעולם בו כולם מדברים על "חווית לקוח רציפה"- C/4 HANA היא התשובה הטכנולוגית האחודה מקצה לקצה לתפישה זו. מומחי ה- SAP שלנו אשר ליווי במשך שני עשורים את כלל הלקוחות בישראל לטובת הטמעת מערכת ה - SAP CRM בעולמות השירות והמכירה, איחדו כוחות עם מומחי יחידת הדיגיטל אשר מתמחים בתהליכי חווית ומסע לקוח, ומעניקים "מסע" שלם ליחידות מערכות המידע, השירות, השיווק והמכירות בארגון לטובת הטמעת C/4HANA על כלל יתרונות וערכי המערכת.

  להמשך קריאה
 • ISH

  ISH

  כמי שהובילה את פרויקטי הענק של מגזר הבריאות בישראל, נס פיתחה התמחות יחודית למגזר הבריאות. מודול ופתרון ה-IS-H הינו הפתרון המוביל בשנים האחרונות במגזר הבריאות, ומטפל בתהליך שלם מקצה לקצה של קליטת החולים בכל מרכז רפואי באשר הוא, לאורך כל שלבי הטיפול בבית החולים או במרכז הרפואי ועד שחרור של המטופלים. בנס צוות ייחודי אשר מוביל פרויקטים אלו בכלל ארגוני הבריאות מבוססי SAP וזה בזכות הנסיון הבלעדי במודול זה בישראל!  

  להמשך קריאה
 • Billing

  Billing

  מערכות חיוב וגביה הינן הלב הפועם של ארגונים רבים. לאורך השנים נס פיתחה התמחות יחודית המונה צוות מומחים יעודי לפתרון הגבייה והחיוב של SAP. מודול ופתרון ה-IS-U הינו הפתרון המוביל לעולמות הגבייה ומיושם בהצלחה מירבית בארגונים רבים- רשויות מקומיות, חברות ביטוח, אנרגיה ועוד. הרכיב מטפל בתהליך שלם מקצה לקצה של עולמות החיוב והגבייה לאורך כל שלביו העסקיים כפי שמוגדרים בארגון ובהתממשקות לכל המערכות הפיננסיות או מערכות ה-CRM בארגון. לאור נסיון יחודי זה אנו פתחנו התמחות בלעדית הכוללת מודלים, תהליכים וממשקים המקצרים טווחים ומספקים לארגון תוצאות דרמטיות של עליה באחוזי הגבייה והחיוב.

  להמשך קריאה
 • יישום מערכות ERP

  יישום מערכות ERP

  לאורך השנים, ביצעה נס מאות פרויקטי ERP מהגדולים והמורכבים בארץ בכלל המגזרים העסקיים, הן לגופים גדולים והן לגופים בסדרי גודל בינוני. לנס הכישורים והיכולות לבצע פרויקטים על פי מתודולוגיה מוכחת של SAP, הטמעת פתרונות Best Practice לכל אחד מהמגזרים וזאת באמצעות מתודולוגיית Ness Deployment System- NDS. נס ממשיכה לקיים בהצלחה, מסורת רבת שנים של יישום מערכות SAP הנושאות תרומה רבה ליצירת ערך מוסף עסקי לכלל לקוחותינו.

  להמשך קריאה
 • יישום והטמעת CRM

  יישום והטמעת CRM

  נס יצרה פתרון ייחודי של Best Practice CRM, פתרון המכיל את ניסיוננו רב השנים של צוות ה-CRM הגדול בישראל. פתרון ה- Best Practice CRM של נס מאפשר גישה מהירה לביצוע פרויקטים מוצלחים של CRM תוך שילוב כל צורכי הלקוח מתחילת הפרויקט ומבטיח עמידה ביעדי לו"ז ותקציב. פרויקטי ה-CRM הרבים שעלו בהצלחה, תרמו לכך שמומחי הפתרון בנס מדברים בשפה העסקית הנכונה –"שפת הלקוח", ובכך מתווכים בין הטכנולוגיה ליחידות העסקיות של הארגון.

  להמשך קריאה
 • טכנולוגיה ותשתיות

  טכנולוגיה ותשתיות

  בנס קיימת אסופת הידע הגדולה ביותר בתחומי התשתיות והפיתוח לעולם ה-SAP, המכילה עשרות מומחים לעולמות אלו: Portal SAP, שירותי תשתיות BASIS ,XI/PI ו- Mobile. זאת לצד מומחיות קצה וניסיון מעשי בפרויקטים של שדרוג מערכות, הגירה והסבת בסיסי נתונים מ Oracle ל- SQL .זרוע טכנולוגית זו, הנה קריטית להתמודדות עם סוגיות מתקדמות ונישתיות בפרויקטים ובהספקת מגוון שירותי מומחה לצרכים המשתנים של לקוחותינו.

  להמשך קריאה
 • הטמעה והדרכה של עולמות ה-SAP

  הטמעה והדרכה של עולמות ה-SAP

  חטיבת הלמידה וההדרכה של נס הינה השותף המוביל והראשון בישראל לעולם הטמעות מערכות ה-SAP בישראל. החטיבה מהווה זרוע הדרכה רשמית של חברת SAP בישראל, המורשית להעביר את קורסי ה-SAP הרשמיים לחבילת הפתרונות SAP Business Suite. ל- SAP מתודולוגיה מובנית להדרכת המוצר הנקראת -ASAP, המכתיבה שלבים מובנים בניהול פרויקט הדרכה ושיטות עבודה. בחטיבת ההדרכות של נס משלבים מתודולוגית ASAP יחד עם מתודולוגיות ייחודיות שפותחו בחטיבה: Transparency Organizaitanal Change - TOC– הדרכה והטמעה תוך מזעור התנגדויות הנובעות כתוצאה משינויים בשיטות עבודה מוכרות. Traninig Modules Method – TMM-הדרכה והטמעה על פי סלי ידע, המותאמים למטלות הנגזרות מצרכי העבודה היומיומיים של כל עובד בארגון.  

  להמשך קריאה
 • BI & Analytics

  BI & Analytics

  קבוצת מומחי ה-BI מציעים כיום סביבה אחידה המבוססת על אמת ארגונית אחת, בצורה נוחה, אינטואיטיבית וגמישה למשתמש לצריכת כל תכני ה-BI במכשירים ניידים שונים, ממשק משתמש אינטואיטיבי, אינטראקטיבי ואחיד לרוחב מניפת סט הפתרונות. זאת לצד, אינטגרציה מלאה לכלל המערכות התפעוליות, לכל מחסן מידע ארגוני ולכל סוגי הפורטלים הנפוצים בשוק.

  להמשך קריאה
 • הבטחת איכות ובדיקות מערכות SAP

  הבטחת איכות ובדיקות מערכות SAP

  V-Ness, קבוצת הבדיקות של NESS ממוצבת כיום כאחד הגופים המובילים בארץ בתחום הבטחת האיכות והבדיקות האוטומטיות, הודות למובילות של נס וניסיונה העשיר בפרויקטי פיתוח בעולמות תוכן השונים. מהנדסי הבדיקות של V-Ness הינם בעלי היכרות מעמיקה עם המודולים השונים במערכות SAP וניסיון רב בביצוע בדיקות של מערכות אלו בארגונים המובילים במשק הישראלי בתחומי התעשייה, הביטחון, בשוק הבנקאות והביטוח.

  להמשך קריאה
 • עיצוב ממשק משתמש מתקדם- UI5

  עיצוב ממשק משתמש מתקדם- UI5

  בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, השימוש בממשקים שונים בכל תחומי החיים הופך נרחב ותחרותי. ממשק נכון קובע במידע רבה את סיכויי המערכת להצליח. לנס צוות מומחים בעל ניסיון מוכח של מעל 10 שנים בתכנון ועיצוב ממשקי משתמש של מערכות ה-SAP בקרב מגוון רחב של ארגונים במגזרים השונים. צוות מומחי ה-UI הינו בעל שליטה והבנה של יכולות ומגבלות תכנון ממשק המשתמש העיצוב במגוון רחב של טכנולוגיות עם התמחות ייחודיות וניסיון רב בעיצוב עבור מערכות SAP, ניסיון רב בעבודת למידה, חקר והבנה של המרכיבים השונים המרכיבים ממשק משתמש מותאם לקוח. כל זה לצד ראייה והבנה עסקית, יחס אנושי וטיפול מסור ואיכותי מקצה לקצה בצרכי הלקוח.

  להמשך קריאה
 • פתרונות ליבה מגזריים מבוססי פתרונות SAP

  פתרונות ליבה מגזריים מבוססי פתרונות SAP

  בזכות עשרות רבות של פרויקטים SAP בכלל המגזרים ולצד הבנה עסקית עמוקה של כל מגזר ומגזר על מאפיינהם העסקיים השונים, נס פיתחה התמחות ייחודית בישראל ביישום פתרונות ליבה מבוססי SAP למגזרים השונים.

  להמשך קריאה
 • LEONARDO

  LEONARDO

  SAP Leonardo Machine Learning Foundation הינה פלטפורמת SAP Cloud המשלבת יכולות של טכנולוגיות חדשות: Analytics, IoT, Data Intelligence, Machine Learning, Big Data וגם יכולות בלוקצ'יין ובינה מלאכותית. הערך האמיתי שאנו מייצרים ללקוחותינו על בסיס פלטפורמת ליאונרדו, הוא היכולת לשלבה בתהליכים העסקיים הקיימים של הלקוח, וכך הלקוח נהנה מהמשכיות עסקית יחד עם התועלות של תהליכים חדשניים כמו בינה מלאכותית, שימוש בעולמות IoT, חיבור חזק לעולמות ה-DATA ועוד. כפועל יוצא של גמישות זו, הלקוחות מקבלים לא פעם צורה חדשה של תהליכים עסקיים מוטי חדשנות ומבוססי טכנולוגיה מואצת. מערכת ליאונרדו מושתת על פלטפורמת הענן של SAP – מרמת הפיתוח ועד לרמת ההטמעה, כולל שלב האינטגרציה, ובעזרת Cloud Foundry ניתן לבנות את הפרויקט גם על דטה סנטרים שהם לא סאפ – אמזון, גוגל, מיקרוסופט ועוד. שילוב יחודי של מומחי הענן של נס יחד עם מומחי ה – SAP יוצרים את השילוב המקצועי ביותר להטמעת פלטפורמה חדשנית זו של SAP – LEAONARDO.

  להמשך קריאה

RISE with SAP

RISE with SAP as a Service by NESS מאפשר לכל ארגון (מבוסס SAP ECC או כל מערכת ERP אחרת) לבצע עסקה...

להמשך קריאה

למה אנחנו

 • 1

  שותף SAP
  הוותיק והמנוסה ביותר בישראל

 • 2

  עשרות סיפורי הצלחה על בסיס
  Best Practices בכל המגזרים

 • 3

  מאות יועצים ומומחי
  ליבה לכלל עולמות ה-SAP

 • 4

  מעטפת שלמה של פתרונות
  ושירותי ערך בעולם ה-SAP

 • 5

  הגוף המוביל בישראל לתפישת
  SAP INNOVATION

 • 6

  שותפות ומחויבות לאורך
  כל חיי הפרויקט

שווה קריאה

בואו לעבוד איתנו!

אצלנו תמצאו עולם שלם של הזדמנויות המתאימות לכל שלב בקריירה שלכם- אפשרויות פיתוח קריירה ופיתוח מקצועי, גיוון ועניין, השתלבות בפרויקטים משמעותיים במאות ארגונים מכל המגזרים ובחזית הטכנולוגיה. והמפתיע הוא שכל הקסם הזה ועוד יותר... קורה במקום אחד- נס!

להזדמנות הקריירה הבאה שלך
דברו איתנו
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
  וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

  info@ness-tech.co.il