צרו קשר
חפש באתר

אחריות חברתית - כי לתת זה לקבל!

כחלק מתרבות ניהול מתקדמת והאסטרטגיה העסקית של הארגון, Ness לוקחת חלק פעיל במעורבות חברתית והתנדבותית, במטרה להשפיע על הקהילה והסביבה בה אנו חיים.
אנו מאתרים צרכים בקהילה ומקדמים פרויקטים התנדבותיים שונים, בדגש על עולמות תוכן של חינוך וטכנולוגיה, בהם לוקחים חלק פעיל מאות מתנדבים מקרב עובדינו.

גיוון תעסוקתי

Ness מעודדת העסקה של עובדים מאוכלוסיות מגוונות ומתן הזדמנות שווה לכל מועמד, בהתאם לכישוריו וללא הבדלי דת, גזע, מין ומגדר.
כמו כן, אנו פועלים ותומכים למען שילובם של עובדים עם מוגבלויות, בשיתוף מרכז התמיכה למעסיקים של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, המקדם תעסוקה ושילוב עובדים עם מוגבלויות בארגונים ומעניק תמיכה באמצעות כלים, הכוונה וליווי מקצועי למנהלים, בסוגיות של העסקת עובד עם מוגבלות.

להלן פירוט אודות פעילות הדגל של Ness בקהילה:

5 פי 2

תכנית כלל ארצית של ארגונים מובילים מהמגזר הציבורי, העסקי והחברתי, בשיתוף משרד החינוך וקואליציית העסקים של ישראל, שמטרתה להביא להכפלת מספר התלמידים המסיימים תיכון במגמות מתמטיקה, מדעים והנדסה ברמת 5 יח"ל. עובדי Ness המתנדבים במסגרת התכנית פוגשים את התלמידים במסגרת של הרצאות העשרה, במטרה לסייע בהכוונה של התלמידים לבחירה במקצועות ריאליים וטכנולוגיים, תוך מחשבה עתידית על בחירת מסלול אקדמי שיתאים לצרכי התעשייה.

התנדבות עובדים בקהילה

 • התנדבות עובדים בשיתוף פעולה עם לקוחות החברה – למעלה מעשור, בתקופת חגי ישראל, מתנדבים עובדי Ness ביחידות המחשוב בבתי החולים של שירותי בריאות כללית, מלקוחות הדגל של החברה, בביקורים במחלקות האונקולוגית ילדים, בחלוקת שי ופעילות העשרה עבור הילדים ומשפחותיהם. ההתנדבות נעשית בשיתוף "עמותת חיים".
 • התנדבות משפחתית – Ness מעודדת את עובדיה למנף את ערך ההתנדבות גם בקרב בני המשפחה של העובדים. לפיכך, החברה מזמינה את העובדים ובני משפחותיהם להשתתף באירועי התרמה ספורטיביים במימון החברה, כתרומה לעמותות המקיימות אירועים מהסוג הזה כגון: מסע "גלגלים של תקווה" של עמותת אתגרים, מסע לעתיד מתוק של האגודה לסכרת נעורים, מרוץ ה ALS, מלאכיות הדממה וכו'...
 • Ness למען הקהילה – התנדבות שוטפת של עובדי Ness למען ילדים ונוער בסיכון, ניצולי שואה וקשישים, תשושי נפש, אריזה וחלוקת מזון לנזקקים ועוד...

יום המעשים הטובים

יום שיא של עשייה חברתית, הרחבת מעגלי ההתנדבות וקידום הקשר הקהילתי של עובדי Ness עם החברה הישראלית.
במסגרת יום המעשים הטובים יוצאים עשרות עובדי Ness מכל הארץ להתנדב בפרויקטים שונים ומגוונים כדי פשוט לעשות כמה שיותר טוב....

תרומות ומלגות

Ness מקיימת מסורת רבת שנים של תרומות ומלגות כספיות, המוענקות לגופים ועמותות שונות ומגוונות. החברה מקפידה לנהל מדיניות סדורה בנושאי תרומות, על מנת לאפשר בחינה עניינית של כל בקשת תרומה המופנית לחברה. בפניה לבקשת תרומה כספית, יש לפנות באמצעות מייל בלבד לרכזת אחריות חברתית קרן בן עמי keren.ben-ami@ness-tech.co.il ולציין מידע אודות מהות התרומה, בצירוף טופס 46 א' וניהול תקין של העמותה.

עקב ריבוי הפניות בנושאי תרומות, רק פניות רלוונטיות תענינה. עמכם הסליחה.

בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
  וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

  info@ness-tech.co.il
  חזור למעלה