• “Quality is not an act, it is a habit” Aristotle

בדיקות והבטחת איכות - זה הסיפור שלנו

עם כניסתן של מתודולוגיות חדשות ומהירות כמו Agile ו-DevOps עולות שאלות רבות לגבי תפקידו של מרכז הבדיקות (TCoE) כפי שהכרנו אותו עד היום- האם מפתחים יתפסו את מקומם של הבודקים? והאם נדרשים תהליכי הבטחת איכות בכלל? הן רק חלק מהשאלות והאתגרים שעולם הבטחת האיכות והבדיקות מתמודד עימם.

פתרונות ושירותי בדיקות והבטחת איכות

בדיקות כשירות מנוהל בדיקות כשירות מנוהל
 • בדיקות כשירות מנוהל בדיקות כשירות מנוהל

  בדיקות כשירות מנוהל

  להיות חברת שירותים מנוהלים זה ה-DNA שלנו. כמו בעולמות רבים גם בבדיקות- נס היא הגוף המוביל בעולמות השירותים המנוהלים בישראל! אנו מאפשרים לכל ארגון- מחברת סטארטאפ בצמיחה ועד לארגוני ענק, להתמקד בליבת העסקים שלו, ואנו נדאג לכלל תהליכי איכות הפיתוח והמוצר.

  להמשך קריאה
 • Continuous Testing Continuous Testing

  Continuous Testing

  אנו מספקים לחברות מתמחות בעולם התוכנה, שבבים, חומרה, Medical Device ו Web- מודלי בדיקות יחודיים המציעים לארגונים תהליכים של "בדיקה רציפה" כחלק ממחזור חיי פיתוח המוצר או התוכנה, על מנת לקבל משוב מיידי על הסיכונים טרם שחרור המוצר.

  להמשך קריאה
 • Agile & DevOps Agile & DevOps

  Agile & DevOps

  אנו מציעים סל פתרונות ושירותים מקצה לקצה לעולמות ה- Agile וה- DevOps התופסים תאוצה בקרב ארגונים מוטי חדשנות וטכנולוגיה. צוות מומחי שלנו יודעים להשתלב בצוותי אג'ייל קיימים או להקים מתודלוגיות עבודה אלו בעולם הבדיקות והפיתוח.

  להמשך קריאה
 • בדיקת מערכות משובצות מחשב (Embedded System) בדיקת מערכות משובצות מחשב (Embedded System)

  בדיקת מערכות משובצות מחשב (Embedded System)

  מערכת משובצת היא מערכת המגיבה לסביבתה. המערכת מורכבת ממעבדים, מקומות לאחסון מידע (זכרונות), אמצעי קלט/פלט שונים ורכיבי סביבה נוספים. אחד האתגרים הגדולים ביותר בפני יצרני המוליכים למחצה כיום חברות המפתחות מערכות משובצות, הוא השגת רמות איכות מוצר אופטימאליות תוך מזעור עלויות הבדיקה.

  להמשך קריאה
 • קד תתיקוף (ולידציה) של מערכות מחשוב בגופי רפואה, מזון ובריאות תיקוף (ולידציה) של מערכות מחשוב בגופי רפואה, מזון ובריאות

  תיקוף (ולידציה) של מערכות מחשוב בגופי רפואה, מזון ובריאות

  Comply מהווה את זרוע הוולדיצייה של NESS ואחראית על פרויקטי תיקוף (וולידציה) של מערכות המחשוב בגופי רפואה, יצרני תרופות, מזון ומכשור רפואי. ל- Comply עשרות מומחים בתחום הוולידציה של מערכות ממוחשבות, הקמת מערכות איכות וניהול פרויקטי IT בסביבה הרגולטורית הייחודית לעולם מדעי החיים.

  להמשך קריאה
 • בדיקת מערכות ויישומים בדיקת מערכות ויישומים

  בדיקת מערכות ויישומים

  תפקיד בדיקות היישומים והתכונה היא לשפר את האיכות, האמינות והביצועים של מערכות ויישומי ה- IT שלך, מה שגורם לקיצור טווחי הגעה לשוק לצד עלויות מופחתות. המומחים של נס משתמשים במומחיות ובנסיון שלהם בבדיקות של מערכות ליבה ארגוניות כדי לוודא שכל תכונה של היישום והמערכת פועלת כראוי, תוך שיפור השימושיות.

  להמשך קריאה
 • בדיקות אוטומציה (Automation) בדיקות אוטומציה (Automation)

  בדיקות אוטומציה (Automation)

  בדיקות אוטומטיות הופכת להיות יותר ויותר קריטיות עבור פרויקטי תוכנה רבים וזאת על מנת לוודא באופן אוטומטי פונקציונליות במוצר תוכנה, בדיקות רגרסיה ולסייע לצוותים להריץ מספר גדול של בדיקות בזמן קצר. אנו פתחנו ניסיון רב בביצוע בדיקות אוטומטיות ומתן שירותי אוטומציה במספר גדול של ארגונים, במגוון טכנולוגיות ומודלים עסקיים.

  להמשך קריאה
 • בדיקת אפליקציות מובייל בדיקת אפליקציות מובייל

  בדיקת אפליקציות מובייל

  בעידן שבו כל ארגון בכל סדר גודל חייב נוכחות במובייל מתפתחת מומחיות חדשה לבדיקות אפלייקציות מובייל. הדבר אינו דומה לבדיקת מערכות או יישומים ארגונים אחרים.

  להמשך קריאה
 • בדיקות עומסים, ביצועים וזמני תגובה בדיקות עומסים, ביצועים וזמני תגובה

  בדיקות עומסים, ביצועים וזמני תגובה

  שירותי בדיקות העומסים והביצועים של נס, מבטיחים שהמערכות שלך ישרדו ויתנהלו באופו אופטימאלי במצבים קיצוניים ותנועות נפח גבוהות מהמצופה. על אחת כמה וכמה כאשר מתקיימים מצבים של עומס כבד במיוחד.

  להמשך קריאה
 • בדיקות קבלה ומסירה בדיקות קבלה ומסירה

  בדיקות קבלה ומסירה

  בדיקות קבלה ומסירה בדיקות קבלה (Acceptance Testing Plan) הם בדיקות אשר מבוצעות בסביבת הלקוח שבו צוות הבודקים מאשר את המערכת או האפליקציה לאחר שזו עברה בדיקות Beta ולכזו שיכולה להימכר ללקוחות החברה או לעבור לשימוש בארגון עצמו.

  להמשך קריאה
 • התמחות בבדיקת מערכות SAP התמחות בבדיקת מערכות SAP

  התמחות בבדיקת מערכות SAP

  כמי שהביאה את חזון SAP לישראל לפני למעלה משני עשורים והטמיעה פתרונות ומערכות אלו בקרב עשרות רבות של לקוחות ואל מול מליוני משתמשים מכלל המגזרים ואף ביצעה פרויקטי ענק בעולם בדיקת מערכות אלו.

  להמשך קריאה
 • בדיקות אבטחת מידע ועמידות בפני חדירות (Cyber Testingׂ) בדיקות אבטחת מידע ועמידות בפני חדירות (Cyber Testingׂ)

  בדיקות אבטחת מידע ועמידות בפני חדירות (Cyber Testingׂ)

  הסיכונים והסיכונים הקיברנטיים ממשיכים לגדול ומאיימים כיום על כל מערכת ארגונית. אנו בנס מכירים את עולם הסייבר ואת החשיבות ההולכת והגדלה שלו ונוקטים גישה של 360 מעלות לתכנון, ארכיטקטורה, ניהול ובדיקת פתרונות דיגיטליים לחוויה הבטוחה ביותר האפשרית עבור המערכות שלך.

  להמשך קריאה
 • בדיקת רכיבים (וריפיקציה) בדיקת רכיבים (וריפיקציה)

  בדיקת רכיבים (וריפיקציה)

  בדיקת רכיבים (וריפיקציה) תעשיית השבבים, הרכיבים וחברות המשלבות חומרה תוכנה, נחשבת לגולת הכותרת של ענף ההייטק הישראלי, אך לא פעם עליית מחירי הפיתוח, התכנון, הוולידציה והבדיקות מביאה איתה עלויות ייצור גבוהים.

  להמשך קריאה

בדיקות כשירות מנוהל

בדיקות כשירות מנוהל להיות חברת שירותים מנוהלים זה ה-DNA שלנו. כמו בעולמות רבים גם בבדיקות- נס היא הגוף המוביל בעולמות השירותים המנוהלים בישראל! אנו מאפשרים לכל ארגון- מחברת סטארטאפ בצמיחה ועד לארגוני ענק, להתמקד בליבת העסקים שלו...

להמשך קריאה

למה אנחנו

 • הגוף המוביל בישראל לעולם הבדיקות
  על פי מיטב חברות המחקר
  (STKI, Gartner ועוד)

 • למעלה מ-800 יועצים ומומחים
  לכלל עולמות הבדיקות
  והבטחת האיכות

 • מעטפת שלמה של פתרונות
  ושירותי ערך בעולם הבדיקות

 • הגוף המוביל בישראל בהקמה וניהול
  של מרכזי בדיקות (TCoE)

 • התמחות מגזרית
  ביטחוני, הייטק, פיננסי, בריאות ועוד

 • תמיכה מלאה בתהליכי עבודה
  חדשניים Agile ,DevOps, Automation ונוספים

שווה קריאה

בואו לעבוד איתנו!

אצלנו תמצאו עולם שלם של הזדמנויות המתאימות לכל שלב בקריירה שלכם- אפשרויות פיתוח קריירה ופיתוח מקצועי, גיוון ועניין, השתלבות בפרויקטים משמעותיים במאות ארגונים מכל המגזרים ובחזית הטכנולוגיה. והמפתיע הוא שכל הקסם הזה ועוד יותר... קורה במקום אחד- נס!

להזדמנות הקריירה הבאה שלך
דברו איתנו
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  קריית עתידים תל אביב | 03-7666800

  info@ness-tech.co.il
  נא לציין שם פרטי
  נא לציין שם משפחה
  נא לציין התפקיד
  נא לציין חברה
  נא לציין את מספר הטלפון נא לציין מספר טלפון חוקי
  נא לציין דואר אלקטרוני הזן את כתובת הדוא"ל המלאה שלך, כולל הסימן @