פתרונות ושירותי בדיקות והבטחת איכות

בדיקות כשירות מנוהל

להיות חברת שירותים מנוהלים זה ה-DNA שלנו. כמו בעולמות רבים גם בבדיקות- נס היא הגוף המוביל בעולמות השירותים המנוהלים בישראל! אנו מאפשרים לכל ארגון- מחברת סטארטאפ בצמיחה ועד לארגוני ענק, להתמקד בליבת העסקים שלו, ואנו נדאג לכלל תהליכי איכות הפיתוח והמוצר. כל זה נעשה בזכות תפישת שותפות מלאה וארוכת טווח, קביעת יעדים כמותיים ואיכותיים, מתודלוגיות הקמה וניהול של מרכזי בדיקות ואיכות בהתאמה מלאה לאסטרטגיה הארגונית של כל לקוח ולקוח.

Continuous Testing

אנו מספקים לחברות מתמחות בעולם התוכנה, שבבים, חומרה, Medical Device ו Web- מודלי בדיקות יחודיים המציעים לארגונים תהליכים של "בדיקה רציפה" כחלק ממחזור חיי פיתוח המוצר או התוכנה, על מנת לקבל משוב מיידי על הסיכונים טרם שחרור המוצר.

בנוסף, תהליך ה- Continuous Testing הינו אמצעי לשיפור איכות הפיתוח, ולצמצום עלויות וזמן הכרוך בביצוע הבדיקות. פעילויות אלו נעשות תוך יישום מודלים מותאמים והקמת צוותי מומחה הבקיאים בעולמות הליבה העסקית של הארגון.​

Agile & DevOps

אנו מציעים סל פתרונות ושירותים מקצה לקצה לעולמות ה- Agile וה- DevOps התופסים תאוצה בקרב ארגונים מוטי חדשנות וטכנולוגיה. צוות מומחי שלנו יודעים להשתלב בצוותי אג'ייל קיימים או להקים מתודלוגיות עבודה אלו בעולם הבדיקות והפיתוח. אנו מציעים שירות יחודי מקצה לקצה הכולל שלבים שונים המותאים לצרכים המשתנים של הארגון החל משירותי יעוץ, דרך סדנאות, הדרכות, שירותי מומחה וכלה בשירות מנוהל מקצה לקצה של עולם ה- Agile וה- DevOps המבוסס על השקעה במעבר לניהול "רזה" ואג'ילי של פרויקטים במטרה לתרום לקיצור זמני הגעה לשוק ועליה באיכות המוצרים. ​

בדיקת מערכות משובצות מחשב (Embedded System)

מערכת משובצת היא מערכת המגיבה לסביבתה. המערכת מורכבת ממעבדים, מקומות לאחסון מידע (זכרונות), אמצעי קלט/פלט שונים ורכיבי סביבה נוספים. אחד האתגרים הגדולים ביותר בפני יצרני המוליכים למחצה כיום חברות המפתחות מערכות משובצות, הוא השגת רמות איכות מוצר אופטימאליות תוך מזעור עלויות הבדיקה. בדיקת רכיבי מערכות משובצות אלו היא לעתים קרובות תהליך מורכב מאוד הדורש ידע מעמיק של כלל מאפייני ההתקנים מרכיבי המערכת ונסיון רב בתהליכי בדיקות של מערכות אלו מסוג זה. לנס צוותי מהנדסי בדיקות מיומנים באמצעותם אנו מספקים שירותי בדיקות מקיפים עבור תוכנות ומערכות משובצות על פני שורה של התקני יעד מסוגים שונים וארכיטקטורות מגוונות, מערכות הפעלה בזמן אמת (RTOS), פלטפורמות פיתוח ושפות תכנות. שירותי בדיקה של מערכות משובצות מחשב כוללים בדיקות ברמת קוד, וכן ניתוחי כיסוי קוד מסוגים שונים, בדיקות פונקציונליות, בדיקות מתחים, בדיקות תנ"ס, איתור באגים ותחזוקת קוד.

תיקוף (ולידציה) של מערכות מחשוב בגופי רפואה, מזון ובריאות

ל- Ness עשרות מומחים בתחום הוולידציה של מערכות ממוחשבות, הקמת מערכות איכות וניהול פרויקטי IT בסביבה הרגולטורית הייחודית לעולם מדעי החיים.
בנוסף אנו משווקים ומיישמים מערכות מידע בתחום ניהול האיכות, תהליכי עבודה ומידע פרמצבטי.
הלקוחות שלנו הם גופים מקומיים ובינלאומיים מהחברות הגדולות בעולם, כגון: ,MERCK טבע, ג'ונסון אנד ג'ונסון, שירותי בריאות כללית, GE Health Care ועוד.

למידע נוסף>>

 

בדיקת מערכות ויישומים

תפקיד בדיקות היישומים והתכונה היא לשפר את האיכות, האמינות והביצועים של מערכות ויישומי ה- IT שלך, מה שגורם לקיצור טווחי הגעה לשוק לצד עלויות מופחתות. המומחים של נס משתמשים במומחיות ובנסיון שלהם בבדיקות של מערכות ליבה ארגוניות כדי לוודא שכל תכונה של היישום והמערכת פועלת כראוי, תוך שיפור השימושיות.

בדיקות אוטומציה (Automation)

בדיקות אוטומטיות הופכת להיות יותר ויותר קריטיות עבור פרויקטי תוכנה רבים וזאת על מנת לוודא באופן אוטומטי פונקציונליות במוצר תוכנה, בדיקות רגרסיה ולסייע לצוותים להריץ מספר גדול של בדיקות בזמן קצר. אנו פתחנו ניסיון רב בביצוע בדיקות אוטומטיות ומתן שירותי אוטומציה במספר גדול של ארגונים, במגוון טכנולוגיות ומודלים עסקיים.
ניתן לרכוש את השרותים הסטנדרטיים של ייעוץ, ליווי, הטמעה או צוותי מומחים שישבו בבית הלקוח וניתן לרכוש את החבילות החדשות המבוססות על ביצוע הפעילות מרחוק במודל SaaS באמצעות מגוון כלי אוטומציה. חבילות ה- SaaS החדשות שאנו מציעים מספקות את הגמישות ללקוח לבחור את היקף וסוג השירותים המתאימים בדיוק לצרכיו בכל רגע נתון ועל פי דרישה.

בדיקת אפליקציות מובייל

בעידן שבו כל ארגון בכל סדר גודל חייב נוכחות במובייל מתפתחת מומחיות חדשה לבדיקות אפלייקציות מובייל. הדבר אינו דומה לבדיקת מערכות או יישומים ארגונים אחרים. בפרויקטי בדיקות מובייל, הדגשים הם אחרים- חווית משתמש, זמן תגובה והגעה מהיר לשוק, ביצועי מערכת מהירים מאוד, יכולות עיבוד ופיצול בתאמה למערכות ההפעלה השונות ובמגוון עצום של מכשירים. מומחי נס בעולם בדיקות המובייל מגיעים עם הבנה עמוקה של עולם חווית המשתמש, יודעים לבצע פרויקטי בדיקה מהירים המכסים מספר רב של מכשירי קצה.

בדיקות עומסים, ביצועים וזמני תגובה

שירותי בדיקות העומסים והביצועים של נס, מבטיחים שהמערכות שלך ישרדו ויתנהלו באופו אופטימאלי במצבים קיצוניים ותנועות נפח גבוהות מהמצופה. על אחת כמה וכמה כאשר מתקיימים מצבים של עומס כבד במיוחד. הפתרון המלא של נס כולל זיהוי וניתוח המערכת, המלצות לפעולה מתקנת, המבוססות על תשתית הלקוח ועל המומחיות שלנו לבדיקות ביצועים מקיפות. קביעת סנריו הבדיקה הנכון, מחייב מצוותיהמומחה שלנו יכולות ניתוח סביבת המוצר של הלקוח במונחים של מספר המשתמשים, נפח הנתונים ועומסי התנועה, כמו גם תיקופם אל מול מצבים אמיתיים שעשויים להיתקל בהם. מומחי בדיקות העומסים והביצועים שלנו ממנפים יכולותיהם על בסיס ידע מעמיק של ניתוח והבנת התהליך ובכך לייצר מענה מקצועי ואיכותי לעולם זה.

בדיקות קבלה ומסירה

בדיקות קבלה (Acceptance Testing Plan) הם בדיקות אשר מבוצעות בסביבת הלקוח שבו צוות הבודקים מאשר את המערכת או האפליקציה לאחר שזו עברה בדיקות Beta ולכזו שיכולה להימכר ללקוחות החברה או לעבור לשימוש בארגון עצמו. יש להבין שבדיקות אלו קריטיות לארגון מכיוון שלעיתים קרובות המערכת, התוכנה , המוצר או האפליקצייה מאופיינות ומפותחות על פי דרישותיו הספציפיות של הלקוח ולכן יש חשיבות רבה לכך שבדיקות הקבלה או המסירה יעברו באופן איכותי ועם תוצאות משביעות רצון של הלקוח.

כאשר הבדיקות מתקיימות על גוף הפיתוח עצמו, מתעוררת בעיתיות וניגוד אינטרסים, בכך שברוב המקרים בדיקות הקבלה אם יבוצעו על ידי אותו גוף שפיתח את המוצר ירצה למצוא כמה שפחות "באגים" במערכת (עניין עסקי גרידא). על כן חשוב בתהליכים אלו לערב גוף בדיקות חיצוני ובלתי תלוי. לאור הבנה זו, הוקמו צוותים יעודים, אשר כולל עשרות מומחי בדיקות מסירה וקבלה של מגוון רחב של מערכות המתמחים בלבחון את יכולות המוצר או המערכת הנבדקים, תוך אינטגרציה עם סביבות הלקוח. מומחי נס יוצרים תהליכי בדיקה עם אפיון מפורט ככל הניתן וזאת על מנת להעניק ללקוח דו"ח ברור ורלוונטי למטרותיו.

בדיקת מערכות SAP

כמי שהביאה את חזון SAP לישראל לפני למעלה משני עשורים והטמיעה פתרונות ומערכות אלו בקרב עשרות רבות של לקוחות ואל מול מליוני משתמשים מכלל המגזרים ואף ביצעה פרויקטי ענק בעולם בדיקת מערכות אלו. אנו מאז ועד היום, ספק הבדיקות ואיכות המערכת המוביל ובעל הנסיון הרב ביותר של בדיקת מערכות SAP.
גם כיום, כאשר מערכות הארגוניות המסורתיות של SAP (ERP/CRM) עוברות את המהפכה הדיגטלית, ומוצעות לשוק עשרות פתרונות חדשניים בדמות מערכות S4/HANA, C4/HANA או פלטפורמות שלמות -LEONARDO, אנו מציעים ידע, נסיון והובלה הן בהטמעת המערכות והן בתהליכי הבדיקות של מערכות אלו בין אם הן ענניות או מקומיות.

בדיקות אבטחת מידע ועמידות בפני חדירות (Cyber Testingׂ)

הסיכונים והסיכונים הקיברנטיים ממשיכים לגדול ומאיימים כיום על כל מערכת ארגונית. אנו בנס מכירים את עולם הסייבר ואת החשיבות ההולכת והגדלה שלו ונוקטים גישה של 360 מעלות לתכנון, ארכיטקטורה, ניהול ובדיקת פתרונות דיגיטליים לחוויה הבטוחה ביותר האפשרית עבור המערכות שלך. מומחי ה- cybersecurity הבכירים שלנו מבטיחים עדכניות מקסימאליות בכל הקשור לעולם בדיקת המערכות הענניות והמקומיות שלך לטובת עמידות והגנה מהתקפות סייבר.

בדיקת רכיבים (וריפיקציה)

תעשיית השבבים, הרכיבים וחברות המשלבות חומרה תוכנה, נחשבת לגולת הכותרת של ענף ההייטק הישראלי, אך לא פעם עליית מחירי הפיתוח, התכנון, הוולידציה והבדיקות מביאה איתה עלויות ייצור גבוהים. בעולם שכזה- נסיון, ידע ,מתודולוגיות סדורות לקיצור טווחי בדיקות והבטחת איכות מייצרות לא פעם את היותנו הגורם המבדל בין יצרן ליצרן ובין מכשיר למכשיר.

צוותי המומחה של נס מעניקים את היכולות והשירותים לתעשייה ה- multiple pre-silicon:

 • Functional verification in multiple levels (Block, Cluster, IP, Fullchip).
 • Full IP verification ownership
 • Shared verification components development.
 • Integration & Regressions.
 • DA – Support the DA team, developing perl & python scripts and other utilities.
 • DFx – ATPG Development and functional
 • verification for DFx related blocks

למידע נוסף>>

Automation Testing Boot Camp

כמענה למחסור ההולך וגובר של מומחים למקצועות הפיתוח והבדיקות המתקדמים, אנו מקיימים בימים אלו מסלול הכשרה בהתמחות של
Automation Testing Boot Camp >>

מטרת התכנית להכשיר בוגרי תואר ראשון מוכשרים במיוחד אשר עברו תהליכי מיון קפדניים וממוקדים, להתמחות כמפתחי אוטומציה (Automation Testing).

בסיום מסלול ייחודי זה, אנו נעמיד לרשות הפרויקטים שלנו ולרשות צורכי לקוחותינו-מפתחי אוטומציה (Automation Testing) מהטובים בשוק!

 

דברו איתנו
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
  וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

  info@ness-tech.co.il