• Data will talk if you’rewilling to listen to It

Analytics & Big Data זה הסיפור שלנו

חיזוי מדויק ופרסונאלי של צרכי הלקוח, איתור וזיהוי בעיות והזדמנויות, ניהול חכם ומדויק של עולם משאבי האנוש בארגון, יצירת ביטוח בהתאמה אישית ובלחיצת כפתור, ניהול אופטימאלי של מפעל חכם, או אפילו חיזוי מחלות ומגפות - הם רק חלק קטן מהיכולות שניתוח מידע עצום בזמן אמת יכולים לייצר עבורנו.

הפתרונות והשירותים שלנו

 Data Analytics Data Analytics
 • Data Analytics Data Analytics

  Data Analytics

  הנתונים מתחילים להגיע, ו..מה עכשיו? ניתוח הנתונים, עיבודם והסקת מסקנות הינו תהליך מורכב הדורש ידע ומיומנות רבה. על סמך ה Best Practice שצברנו, גיבשנו את השלבים הבאים לפרויקט יישום של Data Analytics: איסוף מידע ממקורות שונים (Data Extraction) השבחת המידע והשלמתו ממקורות מידע נוספים (Data Integration) סידור המידע ומסד נתונים (Data Modeling) שימוש בכלי Big Data ומערכות לניהול מסדי נתונים בשיטות מתקדמות (NoSQL, Graph וכיוב') בניית מודלים להפקת תובנות עסקיות (Business Insights) בעולמות תוכן שונים ניהול משימות עסקיות וטיפול באירועים חריגים (Incident Management) הצגת המידע (Reporting)- הצגת המידע האנליטי הוא כבר מזמן לא רק טבלה וגרף.נס משלבת בפתרונות אותם היא נותנת מעניקה ללקוחותיה, את מומחיותה ונסיונה העשיר בעולם ה- UI/UX והדיגיטל, כך שהפתרון האנליטי משלב בתוכו תהליכים עסקיים המותאמים לחווית המשתמש ומעבירים את הלקוח "מסע דרך הנתונים".

  להמשך קריאה
 • BI Self Services BI Self Services

  BI Self Services

  Self Service BI– הינו גישה בתחום הבינה העסקית המאפשרת למשתמשי הקצה העסקיים לבצע ניתוח מידע בעצמם, לצורך הפקת תובנות מהנתונים שברשותם מבלי להיעזר באחרים. יועצי ה BI שלנו בנס מספקים לארגון חוויית תחקור נתונים מתקדמת כל שכל למשתמש שאינו מומחה יוכל להפיק בעצמו את הדוחות. בנס קיים ניסיון רב במגוון כלי ה BI והיכרות רבה עם הטכולוגיות השונות כך שנוכל לייצר עבורכם ממשק משתמש חוויתית ( UI/UX ), פשוטה ואינטואיטיבית אשר משפרת לאין ארוך את יכולות המשתמש להבין את הנתונים המתקבלים מהמערכת. עקרונות מפתח בבניית SSBI נכון לארגונך: שמירה על אמת ארגונית – הצגת מידע עדכני תוך שמירה על תאימות מספרים ביחס למקורות הנתונים הארגוניים. יכולת יצירת ניתוחים ותצוגות גרפיות ברורות המספרות את "הסיפור" בפשטות. הנגשה למשתמשי קצה – בהתאם לצורך העסקי ורמת הרשאה לצפיה. במערכות המאפשרות למשתמשים לבנות בעצמם תצוגות ודוחות חשוב להקפיד על תשתית גמישה שתשמר את הגדרות הגישה למידע (למי מותר לגשת? לאיזה מידע? באיזה רמת פירוט?) ללא ויתור על נגישות וגמישות. פשטות התפעול למשתמשי הקצה (מפיקי הדוחות) ולמנהלי החברה.  

  להמשך קריאה
 • BI in the cloud BI in the cloud

  BI in the cloud

  הקמה ותפעול של ה- BI בפלטפורמה מבוססת ענן, חוסכת לארגון משאבים רבים ולמעשה מנגישה את יכולות הבינה והתובנה העסקית גם לארגונים קטנים-בינוניים שעד היום ידם לא היתה משגת מפאת תקציבים. נוסיף לזה את העובדה שכלים טובים יעזרו לייצר ערך עסקי ותחרותי משמעותי על פני המתחרים ואל מול הלקוחות והעובדים, כך שהרווח הוא כפול. לנס, יחידת ענן מהמובילות בישראל לכלל פלטפורמות הענן, שילובה בפרויקטי BI in the cloud , מהווה יתרון אדיר וייחודי בקבלת שירות מקצה לקצה משלב התכנון והאפיון, דרך ההקמה ועד בחירת הכלים (חלקם הגדול אף מיוצגים ומופצים על ידי החברה), הטכנולוגיות ובניית הפלטפורמה הטובה ביותר לארגונך (לכל צורך עסקי) כדי שגם אתה תוכל לממש את המודל בענן (גם בשילוב יכולות Self Service) ולהעניק למקבלי ההחלטות בחברה יכולת קבלת החלטות ומיקוד עסקי משמעותי.  

  להמשך קריאה
 • Data Warehouse Data Warehouse

  Data Warehouse

  בסביבה בה אנו פועלים, ארגונים מובילים מבינים את הצורך החיוני במערכת – Enterprise Data Warehouse המעניקה תמונה מקיפה, אחידה ומפורטת, על כל פעילות הארגון, הכוללת בין היתר מידע על הלקוחות, המוצרים, שרשרת האספקה, האופרציות הארגוניות, מערכות הפיננסיות בארגון, משאבי האנוש ועוד. ה DWH יכול לשרת את כל המחלקות בארגון ולתמוך בקבלת החלטות לטובת הגדלת המכירות, שיפור השירות ושביעות רצון הלקוח, ייעול התפעול, הפחתת סיכונים, ניהול נכון של המשאב האנושי בארגון וכן לתת מענה לדרישות רגולציה. לטובת כל אלו, יש צורך במערכת גמישה, המאפשרת לארגון להתפתח ולצמוח בהתאם לקצב הגידול של פעילותו. שירותי בניית ה Data Warehouse- הארגוני שמציעה נס מאפשר לארגונים מכל סדר גודל, לבצע תשאולים אנליטיים שונים, על נפחים גדולים של נתונים, בזמני תגובה מהירים וברמת מקבילית גבוהה ובכך מסייע בקבלת החלטות מושכלות ומהירות במהירות ובאפקטיביות, תוך מבט אחיד, מפורט ומקיף על הארגון, וכל זה במודל שירות מנוהל של תפעול מחסן הנתונים מקצה לקצה. השירותים שלנו: ייעוץ עסקי מידול תהליכים ייעוץ טכנולוגי/ארכיטקטורה של נתונים הטמעת מתודולוגיות על בסיס ניסיון רב שנים וארגונים רבים במשק יישום של פרויקטים לבניית DWH ארגוני

  להמשך קריאה
 • Digital & Marketing Analytics Digital & Marketing Analytics

  Digital & Marketing Analytics

  עבור ארגונים רבים, הערך המשמעותי ביותר הנוצר בעזרת נתוני Big Data נולד בתחום הניתוח האנליטי של התנהלות לקוחות. שימוש ב Big Data וניתוחו נועד על מנת להבין לעומק את העדפות הלקוח ולצפות את התנהלותו העתידית, ומאפשר לחברות לשפר משמעותית את השירות והשיווק ללקוחות ולהעלות את רמת נאמנות הלקוחות האלה וכמובן את שימורם והגדלת ההכנסות מלקוחות קיימים וחדשים. בעידן העצמת הצרכן הדיגיטאלי, השיפור הזה הופך חיוני. מידע אודות לקוחות וכלי ניתוח אנליטיים עשויים לסייע לעסקים לתקשר עם לקוחותיהם בדרכים חדשות ורלוונטיות יותר, לשפר את ההתאמה האישית של תהליך המגעים עם הלקוח, ולתרום לשביעות רצונו וחוויתו מהארגון. לנס פתרון מקיף מקצה לקצה לעולם ה-Marketing Automation & Analytics הן כשירות מנוהל והן במודל של Self Service לאחר התאמת והטמעת המערכות בארגון.  

  להמשך קריאה
 • GIS Analysis GIS Analysis

  GIS Analysis

  פתרונות נס בתחום ה- GIS מאפשרים הוספה ושילוב המימד המרחבי במערכת המידע הארגונית לתמיכה בתהליכי עבודה, לשיפור בקבלת החלטות ולניהול מערכתי. אנו בנסמציעים מגוון רחב של פתרונות החל ממוצר מדף (IP NESS) למקצועני המיפוי ועד פתרונות ארגוניים מבוססי ענן. טכנולוגית ה GIS מספקת פתרונות לתחומי: ניהול נכסים ותשתיות, ניתוח, שיתוף ותכנון המשלבים את המימד המרחבי, פתרונות לאנשי השטח המבוססים על מכשירים ניידים, מערכות שליטה ובקרה, חדרי מצב, מערכות ניהול מצבי חירום ועולם הרשתות החברתיות ושיתוף הציבור במידע. פתרונות GIS Analysis NESS מאפשרים חיבור בין מפות, אפליקציות, דטה לבין משתמשים ארגוניים כך שניתן יהיה לקבל החלטות נכונות ומהירות יותר. המערכות נותנות לכל אחד בארגון את היכולת לגלות, להשתמש, ליצר ולשתף מפות מכל מכשיר בכל מקום.

  להמשך קריאה
 • Big Data Consulting Big Data Consulting

  Big Data Consulting

  ארגונים השוקלים לעבור ל"עולם ה "Big-Data- זקוקים לידע נרחב החולש על מספר פלטפורמות, דרכים וטכנולוגיות. לשם כך נדרש גורם מומחה אשר יידע ויכיר את הנמצא בעולם Big Data וגם יוכל לאפיין אילו רכיבים מתוך הקיים או העתידי שייכים לעולם זה. יועצי ומומחי ה-DATA וניהול הידע של נס, יעזרו לכם באתגרים העיקריים הניצבים בפני הארגון, בין אתם שוקלים או כבר נמצאים בתהליך של מעבר לעולם ה-Big Data: ניתוח הצרכים העסקיים, ניתוח מצב קיים ואפיון התהליך העסקי / טכנולוגי אפיון החלקים הקיימים במערכת אשר צריכים להיות מוסבים לפלטפורמות Big-Data אפיון רכיבים חדשים המשתייכים לעולם זה לעומת אילו היכולים להיעזר בסביבות המסורתיות איתור טכנולוגיות מתאימות לניהול התשתית בארגון מידול מערך הנתונים כך שיתאים לשימושי ה BI השונים תוך שמירה על גמישות לתוספות והרחבות עתידיות שימוש בשירותי ענן - האם כדאי וניתן למקם בענן, ובאיזה ענן אחסון, ניתוח ועיבוד מידע מובנה ולא-מובנה

  להמשך קריאה
 • Big Data Projects Big Data Projects

  Big Data Projects

  בכדי לספק מענה לאתגרים המתעוררים בפרויקטי ביג דאטה ובכדי לקצר את משך הפרויקט תוך מיקסום הערך העסקי מהפרויקט ללקוח, נס כגוף הפרויקטים המוביל בישראל, מספקת כלים, טכנולוגיות ומתודולוגיות סדורות בפרויקטי ה Big Data בפניהם עומדת, וזאת על מנת: לפשט את הפרויקט ואת הגישה לכלל הנתונים (מובנים ולא מובנים), לספק כלי תחקור אינטואיטיביים יותר לשימוש המשתמשים העסקיים ואנשי מערכות המידע הארגוניים, לבנות use cases ברורים פר מגזר (תעשייה, פיננסים, ביטחוני ונוספים...) לטובת חדשנות עסקית מבוססת טכנולוגיה, ולייצר מערכות פשוטות לניהול והטמעה, שיקלו על צוות המשתמשים ומערכות המידע הקיים בארגון באימוץ טכנולוגיות ביג דאטה ושילובה לתוך הארכיטקטורה הקיימת במינימום מאמץ וזעזוע.

  להמשך קריאה
 • Data Integration Services Data Integration Services

  Data Integration Services

  יכולות אינטגרציית הנתונים, מאפשרות לחברות לנתח, לשפר ולבצע בקרה על הנתונים שלהם. טכנולוגיות אלו מעמידות את התשתית הנדרשת לצורך שליטה בנתונים בכך שהן ממירות נתונים גולמיים למידע עקבי, מדויק ואמין. ניהול נתונים יעיל מאפשר לארגונים לגשת למידע המפוצל שלהם (פרגמנטציה), להציג באופן מדויק ועקבי את נכסי הידע שברשותם ולמנף את אותם הנכסים לטובת קבלת החלטות עסקיות. נס מספקת פלטפורמה מאוחדת למיזוג נתונים המבוססת על שיטות עבודה מוכחות ומומלצות. שיטות אלו נעשות על ידי שימוש והיכרות שלנו בטכנולוגיות ובכלי BI הטובים ביותר מסוגם. יש לנו ניסיון רב בעיצוב, פיתוח וביצוע פרויקטים לניהול מאגרי מידע, במגוון רחב של ממשקי עבודה. ניסיון זה סייע בעדנו לפתח שיטות עבודה מוכחות לניהול מאגרי מידע ותבניות נתונים. לנס יש ניסיון בעבודה עם כלי ה ETL הפופולריים ביותר, כגון: IBM WebSphere DataStage, Informatica, MS-SSIS ועוד ובכל ה DBs הקיימים. ההיכרות שלנו עם תשתיות BI רבות אפשרנו לנו לפתח שיטות עבודה ורכיבים בהתאמה אישית. באמצעות שיטות העבודה והרכיבים שלנו אנו מציעים ללקוחותינו שירות פיתוח ETL, ניהול metadata, ניהול ביצועי מערכת, בקרת איכות נתונים ושירותי העשרת נתונים. בנוסף, אנחנו מציעים לארגונים סיוע בתהליכי מיזוג של תשתיות ארגוניות הכוללים בין היתר רשתות, שרתים וכלים ביצועיים.

  להמשך קריאה
 • IoT Analytics IoT Analytics

  IoT Analytics

  לאחר שבשנים האחרונות כולם כבר מבינים "מהו האינטרנט של דברים?" המנהלים בארגון, אנשי מערכות המידע והאנליטיקאים, החלו לשאול, "מהו הערך העסקי של הנתונים שנוצר על ידי IoT ומה אנחנו צריכים לעשות כדי להבין את הערך הזה?" אנו בנס מבינים כי ישומי IoT Analytics יכולים לסייע לארגונים להבין את נתוני ה-IoT העומדים לרשותם לטובת שיפור התפעול, הרווחיות והצמיחה, כדוגמת, כיוון צמצום עלויות תחזוקה, שיפור שרשרת האספקה ותהליך רצפת הייצור, הימנעות מתקלות וכשלים בציוד ושיפור הפעילות העסקית בכל מימד. לפני הופעתה של IoT, היכולת לנתח את כל המידע המסופק על ידי מבחר של מכשירים, מקורות ידע רבים היה קשה מאוד עד בלתי אפשרי לחלוטין. מומחיות ניתוח הנתונים בעולם ה- IoT מציעה שילוב של מנגנונים אוטומטיים למשיכת נתוני המכשירים השונים לתוך מחסני נתונים או אשכולות Hadoop ופלטפורמות נתונים גדולות אחרות לטובת ניתוח המידע והפקת תועלות עסקיות.

  להמשך קריאה
 • Analytics Centric Applications Analytics Centric Applications

  Analytics Centric Applications

  אם עד לפני עשור ארגונים הבינו את ערך ה-BI לקבלת החלטות עסקיות, המגמה כיום היא לשלב את יכולות ה-BI הארגוניות, לוחות המכוונים, יכולות החיזוי והאנליטיקה של הנתונים לתוך מערכות הארגוניות (מערכות התפעול, הפיננסיות, השיווק, המכירות והשירות ועוד). שילוב התובנות שמערכות האנליטיקה והבינה העסקית מעניקות למשתמש ולמקבל ההחלטות בארגון, כך שהם מובנות (Embedded) בתוך המערכות התפעוליות או הארגוניות, משפרות באופן ניכר את יעילותן ומהירותן של תהליכי העבודה וכמובן את יכולות קבלת ההחלטות. יכולותיה של נס בעולם הפיתוח ושילוב המערכות לצד יכולותיה בעולמות האנליטיקה והבינה העסקית, מעניקות ערך מוסף ופתרון שלם להטמעת והבניית מערכות ה-BI והאנליטיקה בכל מערכת ארגונית שתבחרו.

  להמשך קריאה

Data Analytics

הנתונים מתחילים להגיע, ו..מה עכשיו? ניתוח הנתונים, עיבודם והסקת מסקנות הינו תהליך מורכב הדורש ידע...

להמשך קריאה

למה אנחנו?

 • 1

  מאות פרויקטי BI & Analytics מוצלחים בכלל מגזרי התעשיה

 • 2

  שילוב אופטימאלי של הבנה עסקית לצד מומחיות טכנולוגיות

 • 3

  נסיון רב בבניה של מערכות BI ואנליטיקה משולבות בפיתוחי דיגיטל ומומחיות

 • 4

  למעלה מ-200 יועצי ומומחי BI & Analytics

 • 5

  מעטפת שלמה של פתרונות ושירותי ערך לעולם ה- BI & Analytics

 • 6

  אנחנו מאמינים כי BI & Analytics עושים באהבה (וגם בלא מעט יצירתיות) או לא עושים בכלל

technologies_and_products#

 • Datastage Logo
 • SQL Server Logo
 • talend Logo
 • Qlik View Logo
 • Qlik Sense Logo
 • SISENSE Logo
 • Power Bl Logo
 • tableau Logo
 • R + Logo
 • hadoop Logo
 • kibana Logo
 • ORACLE Logo
 • SQL Server Logo
 • Microsoft Azure Logo
 • amazon Logo
 • Spark Logo
 • elasticsearch Logo
 • Teradata Logo

שווה קריאה

דברו איתנו
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  פארק עתידים תל אביב | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
  וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934279

  info@ness-tech.co.il