צרו קשר
חפש באתר

snow

SNOW Software ניהול נכסי התוכנה- הפתרון להפחית עלויות רישוי, לנהל סיכונים ולספק אופטימיזציה תפעולית.

NessPRO מייצגים את חברת SNOW Software ,החברה המובילה בעולם לפי גרטנר כבר 3 שנים ברציפות בתחום ניהול נכסי התוכנה.

המטרה של Snow Software היא לאפשר לארגונים להפסיק לשלם יותר מדי עבור התוכנה שהם צורכים. בין אם הדבר נובע מהעדר בקרה, חוסר הבנה או היעדר compliance. Snow סבורה כי רוב הארגונים כיום משלמים מחיר גבוה מדי עבור התוכנה שלהם.

Snow Software מספקת פתרונות Software Asset Management (SAM) שנועדו להבטיח כי 326 מיליארד דולר המושקעים מדי שנה בתוכנות ארגוניות אכן מוצאים בצורה נאותה המבטיחה כי לארגונים יש את הרישיונות המתאימים לתוכנה שהם משתמשים בה - לא יותר מדי, ולא פחות מדי.

כיום, למעלה מ- 4,500 ארגונים ברחבי העולם מסתמכים על פלטפורמות SAM של Snow Software בענן ובתוך הארגונים, על מנת לנהל רישוי תוכנה על פני יותר מ -11 מיליון מכשירים, החל ממחשבים ניידים ועד מחשבים שולחניים, מרכז נתונים וענן.

Snow Software, שהנהלתה שוכנת בשוודיה, היא המפתחת היעודית הגדולה ביותר של פתרונות Software Asset Management, עם משרדים מקומיים ומרכזי תמיכה מפוזרים גלובלית.

היכולת  של Snow Software   מייצרת יתרון קריטי בזמן החלטות אסטרטגיות לגבי שינויי עלויות רישוי ,שינוי אופן מדידת הרישוי, וכמובן הרחבות למיניהן ומאפשרת לארגון לעבור מארגון מציית לארגון פרואקטיבי המבצע אופטימיזציה ושולט בהוצאות הרישוי שלו.

למידע נוסף
Gili.hazzani@ness-tech.co.il

 

העולמות של snow המיוצגים ע"י NessPRO:

בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

    אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
    וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

    info@ness-tech.co.il
    חזור למעלה