צרו קשר
חפש באתר

Mainframe

קבוצת NessPRO מסייעת ללקוחותיה לבנות מערכי מחשוב Mainframe יעילים העונים על צרכים מתקדמים של ארגונים ומסייעים ביצירת הכנסה. עולם Mainframe עובר שינוי בעידן של טרנספורהציה דיגיטאלית והופך לקריטי בתמיכה בחדשנות בארגונים. הטמעת מתודולוגיות מתקדמות מאפשרות החזר השקעה על התשתיות המורכבות. תנו לנו לעזור לכם להקים מערך מחשוב מיינפריים מחובר, להפקת ערך מוסף לארגון.

Zowe – קוד פתוח ל-MF

פתרונות Hybrid IT רותמים את העוצמה הטמונה בפתרונות דיגיטל מתקדמדים ו- API פתוח כדי לספק, לנתח, להתאים ולחדש את מערכי המשימה הקריטיים של הארגון - ללא קשר לטכנולוגיה או פלטפורמה שבהן הם מנוהלים. Mainframe הוא כלי קריטי לאסטרטגיה ההיברידית של כל ארגון, שכן הוא מכיל מאגר עשיר של נתונים ויישומים שאותם ניתן להפעיל בכל עת תוך שמירה על מדרגיות ואבטחה ללא תחרות. עם זאת קיימת התמודדות לשמירת המידע הרב תוך עדכון המערך והתאמתו לדור חדש של כלים ועובדים ללא הגבלה של הערך לחברה.

כדי לעמוד באתגר זה חברו CA Technologies, IBM ו-  Rocket Software ביחד הקרן של לינוקס כדי ליצור מערך תוכנה פתוח למיינפריים. כך נוצר Zowe, ממשק מודרני עבור z / OS המאפשר עבודה עם קוד פתוח במערך ה Mainframe  של הארגון. באמצעות Zowe יכולים צוותי פיתוח ותפעול של יישומים לנהל, לבקר, לתכנת, לפתח ולתקשר עם מערך ה-MF בצורה מאובטחת וכמו כל פלטפורמת ענן אחרת. בדרך זו, Zowe הוא המפתח לבניית mainframe היברידי המאפשר פיתוח מהיר ומתן מענה עסקי משתנה וגמיש.

 

Vanguard – פתרונות אבטחה ל- Mainframe

בגרסה 2.3 של תוכנת האבטחה והתאימות מבית Vanguard עבור מערכת Z ושרתים, Security and Compliance software for z/OS Security Server, הוכנסו שיפורים כמעט בכל ההיבטים. גרסה זו מציעה מגוון עצום של תכונות חדשות ופונקציונליות יחד עם שיפורים משמעותיים בביצועים, וזאת בעידן שבו אבטחת המידע היא משימה קריטית לארגון.

פתרונות בקרה ותאימות Audit and Compliance

Vanguard Compliance Manager מבצע בדיקות תאימות החושפות אי דיוקים לפי תחומי תעשייה שונים, או הגדרות ספציפיות של הלקוח. להשגת החזר ROI מיטבי בתקציבים רגישים. צוותי אבטחה ובקרה יכולים לזהות באופן מיידי אי תאימות לחוקים שנקבעו על ידי הארגון ולנקוט מייד בפעולה מתקנת. אכיפת דרישות התאימות המסויימות של כל ארגון וארגון נעשות בהתאם לתקנים בתעשייה הרלוונטית, כגון: SOX, HIPAA, GLBA, PCI DSS, FISMA, GDPR ו- HITRUST. כך נוצר מינוף מיטבי של תאימות הארגון. התוכנה בעלת ממשק נגיש המציג באופן נהיר תוצאות להנהלה בכירה (רמת C) המהוות אימות של תוצאות הגנה על נתונים ובסיס להנחיות ותקינה ארגונית להורדת סיכוינם.

הגנה ואבטחה של משאבי מחשוב משותפים (שרתי ענן)

Enterprise Cloud Authentication הינו פתרון להפחתת סיכונים וניהול גישה למשאבי מחשוב ארגוניים משותפים בשרתי ענן. הפתרון תומך בכל ענן מבוסס SAML והופך את משימת האבטחה ההיברידית לפשוטה יותר. הפתרון מספק פונקציות שליטה נוחות להגנה על פתרונות הנמצאים בשימוש פופולארי כגון: Google, Yahoo, Sales Force, Microsoft 365, LinkedIn, וכל ענן מבוסס-אבטחה אחר המבוסס על Security Security Assertion Markup Language.

הפתרון עובד בשתי מערכות: גם עם שרת Z/Os או Windows Active Directory סטנדרטי. הפתרון של חברת Vanguard כולל גם אפשרויות מקיפות לאימות כגון אימות רב-עובדתי Multifactor Authentication, וגם אימות כרטיס PIV, וכולל אימות Token וגם Tokenless.

מערך ההגנה הבא לממשלות – ניטור מתמשך

הדרישות לניטור מתמשך תואמות את האיומים המשתנים בתדירות גבוהה. הפתרון של Vanguard מספק רמה גבוהה של ניטור למידע פדראלי/ ממשלתי והגנת סייבר מתקדמת. זאת כדי לטפל באיומים ההולכים וגוברים שבהבם צריכות סוכנויות ממשלתיות לעמוד. ביחד עם זאת, נדרשים אותם ארגונים להטמיע כלי אוטומציה שהם המפתח לניטור מתמשך איכותי ומצליח. הפתרון מבית Vangaurd מספק ניטור מתמשך הטומן בחובו התרעה כמעט בזמן אמת near-real-time על כל הפרה באבטחה או שינוי בבקרות האבטחה, זאת כדי להפחית את החשיפה לפגיעות והורדת הסיכון.

IAM – ניהול זהויות וגישה

פתרון הנוקט גישה רב שלבית לניהול זהויות וגישה המבוסס על שילוב פתרונות אבטחה באתר החברה ובענן. הפתרון מבוסס על שיטות עבודה מומלצות בתחום NIST, דיווח על נתונים, ממשק ארגוני תפעולי מקיף SIEM.

לחברת Vanguard פתרון IAM המקיף ביותר כיום:

 • ממכן ומפשט משימות אבטחה שגרתיות
 • מזהה ומנתח חריגות באמצעות פתרון תוכנה חזק ולא פולשני.
 • מפשט ניהול של מסדי נתונים רבים על ידי מיזוג יעיל ומהיר
 • יוצר פקודות לניקוי מסד הנתונים באופן אוטומטי על בסיס ניתוח פרופילים, הרשאות וקישורים
 • מסייע בהבנה כיצד נעשה שימוש בפועל בפרופילים והרשאות, כולל דיווח על שימוש עדכני
 • יוצר שכפול מראה למסד הנתונים, אופליין, להקלה בשחזור, הקטנת סיכונים של החדרת שגיאות

Multifactor Authentication

פתרון ניהול הרשאות מתקדם המספק מענה מקצה לקצה לארגונים מבוססי Z / OS לשלוט ולאבטח גישה לתשתית ה- IT כולה, כולל נקודות קצה של z / OS. הפתרון מודולארי, מאפשר גידול לפי דרישה ובעל יכולת אינטגרציה לפתרונות קיימים בארגון.

הפתרון מספק את הטווח המלא ביותר של multifactor Token, Tokenless and PIV or CAC Card Authentication הקיים כיום. הפתרון כולל מענה לסיסמא אוניברסאלית יחידה למשתמש לכל אורך התשתיות בארגון, ומאפשר ניהול מרוכז ומרכזי של סנכרון הסיסמאות ברחבי הארגון כולו במערכות z / OS, Windows, Linux או iSeries.

SIEM – ניהול מידע ואירועים ברמה ארגונית

ניטור רציף של אירועים ושינויי מידע ברמת הרשאה ספציפית למשתמש, כך שבעת חריגה יכול המערך הארגוני לקבל החלטות מבוססות נתונים ולנקוט פעולה מתקנת יעילה. הארגונים דורשים יכולת לבצע ניתוחי אבטחה לאירועים בזמן אמת, לגילוי מוקדם של פריצות אבטחה ותקיפות מכוונות. כמו כן על מנת לאסוף, לאחסן, לנתח ולדווח על אירועי אבטחה לצורך זיהוי פלילי ועמידה בדרישות תאימות ותקינה.

תכונות המערכת:

 • מינוף מיטבי למערך SIEM
 • תמיכה ב Os/z SIEM במערך ההתרעות
 • תמיכה ב- Splunk, ArcSight, Qradar ועוד
 • התממשקות עם מערכי SIEM אחרים
 • קריאת הודעות בפורמט SYSLOG

Serena is now MicroFocus – פתרונות לשיפור ביצועים וייעול תהליכי פיתוח

פתרונות לתחום שיפור ביצועים וייעול תהליכי פיתוח מבית SERENA SOFTWARE ,(כיום חלק מ- Microfocus), חברה בעלת נסיון מעל 35 שנה באספקת מוצרים מובילים בתחום ניהול תצורה, זמינות נתונים, שיפור ביצועי אפליקציות , עיבודי Batch ותפוקת I/O ,כוונון וניהול קבצים וטבלאות של בסיסי נתונים לסביבת MF IBM.

המטרה של פתרונות הארגוניים של חברת Serena היא ביצירת תיאום מלא בצוותי הפיתוח כך שניתן לייעל תהליכים ולהזיז דברים מבלי לקלקל אותם בדרך. התמקדות בהיבט של שינוי IT מאפשר יצירת פתרון המבטיח מעבר נכון מפיתוח לייצור תוכנה. ארגונים רבים תלויים בפתרונות אלו לייצור מערכות קריטיות. הפתרונות מבית Serena מסייעים לצוותי פיתוח להגיע לרמת ביצועים גבוהה במהירות תוך הפחתת סיכונים.

הפתרונות שלנו מספקים מענה לצוותי פיתוח מסורתיים וצוותי Agile, בין אם הם עובדים על מערך ליבה Mainframe או שהם מן המובלים בפיתוח אפליקציות לענן ו-IoT. אנו מספקים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, העומדים בדרישות התאימות הקפדניות ביותר, ומאפשרים גידול מהיר וצמיחה של יחידת הפיתוח בארגון מתוך מתודולוגיה מסודרת ועם אבטחה והגנה על מידע עסקי יקר.

משפחות המוצרים לעולם ה- MF הן:

Changeman- אבטחת איכות לכך אורך חיי הפיתוח

פתרון הגנה על נכסי החברה המסייע לצוותי הפיתוח להגביר תקופה. זוהי מערכת ניהול כוללת ואוטומטית להטמעה מהימנה של שינויי תוכנת Mainframe , מפיתוח, דרך בדיקות ועד לייצור. הפתרון מתייחס לניהול שינויים וגרסאות כנושא בעל חשיבות עסקית, כך ששינויים נחשפים לבעלי ענין הרלוונטים, לקבלת החלטות ואישורים בצורה מיטבית ומתוך אסטרטגיה של צמיחה עסקית. כך מובטחת אחריות רבה יותר של הגורמים המתאימים בארגון.

 • בקרה כוללת: להבטיח שכל הקצבים עדכניים תמיד
 • ניתוח השפעה: להבין את המשמעות של שינוי לפי שהוא נכנס לייצור בפועל
 • חזרה אוטומטית: שחזור קוד בשניות
 • פיתוח מקביל Os/z: תמיכת במערכות פיתוח מרובות בו זמנית
 • ארכיטקטורה פתוחה: גישה קלה, מאובטחת ונוחה לצורכי התוכנה שלך

Dino Software – פתרונות התאוששות, אופטימיזציה וניהול יעיל

פתרונות להתאוששות, אופטימזציה וניהול יעיל של קצבים וקטלוגים מבית חברת DINO SOFTWARE, מבוססים על נסיון של מעל 15 שנה. החברה נוסדה בשנת 2002 ע"י מנהלים ומפתחים שפרשו מחברת Softworks, ומי שפיתחו את המוצר VSAM Mechanic, ששינה את שמו ברבות הימים ל- “Catalog Solution” ושהפך לסטנדרט עולמי בתחום ניהול קטלוגים. לאחר שהחברה נרכשה בשנת 2000 ע"י חברת EMC פרשו ממנה מרבית המפתחים וההנהלה וייסדו את DINO-Software, כאמור.

הפתרונות הבולטים של החברה לעולם המיינפריים הינם:

T-REX – ארגון מחדש של מערכות מסורתיות

T-REX הוא כלי mainframe שתפקידו לנתח, לאבחן, לארגן מחדש, לדווח, לגבות ולתקן אשכולות ו ICF (משולב קטלוג מתקן) בסביבת z / OS. הכלי פותח בעקבות מידע ממשתמשים בשטח לגבי צרכים אמיתיים כך שהוא משלב את כל התכונות הנדרשות, תוך עדכון וחדשנות בהתמדה של הפונקציות, מה שהופך אותו לכלי מעולה לארגונים שצברו כלים מסורתיים ונדרשים לעדכן אותם.

(VELOCI-RAPTOR (VR – אופטמיזציה של ביצועי מערך תוכנה

זהו כלי אינטליגנטי ואינטואיטיבי לאופטימיזציה של ביצועים, שנועד לשפר באופן דרמטי את ביצועי המערכת תוך הפחתת תקורה על ידי אוטומציה של פעולות כוונון. VR מסייע למחלקות ה- IT לעמוד בדרישות רמת שירות מוגברת ולסייע בניהול עומסי עבודה הולכים וגדלים. VR מפחית תקורה על ידי הקצאה אופטימלית של המאגרים עבור VSAM וקצבים שאינם VSAM. כך מסייע הכלי למערך התוכנה בארגון לספק את התפוקה הטובה ביותר וזמן תגובה מהיר עבור בקשות קלט / פלט (I/O).

TERADON – עדכון קטלוגים מהיר

מערך הנתונים והקטלוג הארגוני נמצאים בשינוי מתמיד. הצורך לעדכן נתונים הוא קריטי. לשם כך נוצר הכלי TERADON. זהו כלי MVS להעברת רשומות BCS מקטלוג ICF אחד לאחר. TERADON יכול לבצע את תפקידו גם אם מערכי הנתונים המשויכים סגורים או פתוחים.

XTINCT – פתרון מחיקת נתונים תקני

בעידן של שפע של מידע וכלים דיגטאליים, שבו יש גישה כמעט לכל אחד לכל סוג של מידע ובו פרצות אבטחה הן עניין שבשגרה , עולה הדרישה הן במגזר הציבורי והן במגזר העסקי ליכולות אבטחה מוגברות. עם זאת, עולה גם הדרישה לחקיקה ופיקוח על ארגונים המספקים שירותים אלו. ממשלות עברו חקיקה כגון Sarbanes-Oxley, HIPPA ו- Gramm-Leach-Bliley כדי לאכוף ולהטיל אחריות על הגנה על מידע פרטי. העולם העסקי עוקב אחר התקינה המתעדכנת ודורש שליטה רבה יותר באבטחת המידע.

XTINCT עונה לתקני DOD למחיקה. XTINCT עונה על כל הדרישות של משרד ההגנה האמריקני 5220.22-M (ניקוי וסליטיזציה של מטריצה ​​לסליקת דיסק מגנטי) על-ידי החלפת כל הכתובות ברשומות עם תו בודד. XTINCT עונה גם על דרישת החיטוי על ידי החלפת כל המיקומים והכתובות, בתו בודד עם תו משלים, ולאחר מכן תו אקראי לאימות. עבור קלטות, DoD מחשיב רק השמדה כמחיקה חוקית. XTINCT עונה על הדרישות של רוב המשתמשים על-ידי הקלטה מעל תוכן קיים ובכך מחיקת הקלטת ושימוש בדפוסי מחיקת נתונים המהירים.

RTD- RealTime Defrag – אופטימזציה לשטח דיסק

RealTime Defrag (RTD) מספק תחזוקת נפח DASD לשרתי Os/z בשליטה מלאה, אוטומטית ופשוטה לסביבת ההפעלה 24 × 7, ללא הפרעה ללוחות הזמנים שנוצרים בשל שימוש במוצרי defrag ואחסון מדור קודם. הפתרון מאפשר תפוקה גבוהה בשל ארכיטקטורה מתקדמת למרחב של כתובות מרובות. בעידן בו הזמינות והאמינות של נתוני הארגון הם קריטיים להצלחתו, אבל מציאת הזמן והמשאבים הנדרשים כדי לשמר מערכות במצב של פעילות יעילה, גורם לעומס יתר על מערך הנתונים לעתים קרובות ופוגע ביכולת של מערך המידע לעמוד בהסכמי רמת השירות. על מנת לנצל את המשאבים הזמינים באופן מיטבי, יותר ויותר מרכזי מחשב מבצעים אופטיציזציה של שטח הדיסק שלהם עם RealTime Defrag (RTD).

לגרסת 8.3 עדכנית של RTD התכונות האופציוצאליות הבאות:

 • תמיכת PM – Mirror Preserve: תמיכה מלאה למכשירים באמצעות Remote Pair FlashCopy כדי לשמור על המשכיות עסקית בסביבות z / OS עם פעולות נתונים מתמשכות. FRO הוא תנאי מוקדם עבור PM.
 • FRO –Fast Replication Option: אפשרות ההעתקה המהירה מאפשרת ביצועים אופטימליים של קלט / פלט והקטנת המחלוקת על-ידי מתן אפשרות לפעולות I / O לרוץ כמשימת רקע בבקר ההתקן, במקום לבצעם על-ידי תוכניות ערוצים במרחב כתובות RTD. FRO תומך ב- FlashCopy V2 התקנים.
 • MAS – Multiple Address Space: תמיכה במרחב הכתובות המרובות מאפשרת עיבוד מקבילי של עד 28 כרכים ועוקפת את מגבלת הגודל של MVS TIOT (מגבלה של כ -3,200 הקצאות) בתוך מרחב הכתובות.

LRS – פתרון ארגוני לניהול הדפסות

הפתרונות לניהול הדפסות מבית חברת LRS העוסקת בתחום ניהול פלטים משנת 1979 ונחשבת כפורצת דרך ומובילה בתחום ה- EOM. החברה מציעה פתרון להפצת פלטים ממערכות z/Os, פתרון המותקן ביותר ממחצית החברות המופיעות ברשימת ה- Fortune 500. החברה מספקת פתרונות ניהול פלט לסביבת ה-Mainframe, כולל לכידה, בקרה, ניהול, ניטור ומסירה והדפסה של מסמכים.

בעזרת פתרון ארגוני חוצה פלטפורמות לניהול הדפסות המסתמך על ה- MF כשרת הדפסות מרכזי, מציעה LRS לארגונים גדולים פתרון שלם של EOM Server, המסוגל לטפל בכמויות ענקיות של דוחות ולנתב כל סוג של פלט מכל מקור שהוא, ולכל יעד שהוא, וזאת תוך כדי מעקב ושליטה מרכזית על תעבורת הפלט.

היתרונות הייחודיים לפתרון של LRS הם:

 • הוצאת האחריות לניהול הפלטים מהאפליקציה
 • העברת הפלטים אל ההתקנים המתאימים ביותר
 • הקטנת התלות בין הפורמטים של פלטים למדפסות

התפיסה של LRS מאפשרת לארגונים:

 • ניהול פשוט, מאובטח, ובעל יכולת של Accounting.
 • חיסכון בכל ההוצאות הקשורות למערך ההדפסה הארגוני, כולל:
 • קריאות למרכז התמיכה
 • קריאות לצוותי התמיכה
 • עלויות תוכנה וחומרה של מדפסות
 • עלות מסמכים שהולכים לאיבוד
 • עלות הדפסות והפצות

משפחות המוצרים לעולם ה- MF הן:

VPS Suite

תוכנת VPS מייעלת את הדפוס בסביבת המיינפריים על-ידי ניתוב יעיל של הפלט מכלים שונים כגון JES2 / JES3 או LRS / Spool ליעד המדפסת המתאים ביותר. ניתן להוסיף מדפסות במהירות ובקלות למערכת VPS ללא צורך ב- IPLs, הגדרות JES, או שינויי JCL. פתרון ה- VPS מציע יכולות ניטור ובקרה בעזרת ממשק אינטרנטי, המאפשרות למנהלי מערכת, למפעילים ולמשתמשי קצה לשלוט בהדפסת הייצור.

DRS Suite

DRS לוכדת מסמכים מ CICS ®, IMS, ויישומים אחרים ומסדרת אותם בצורה חלקה סליל JES mainframe או LRS / Spool. הפתרון כולל יכולת ליצירת שאילתה, המאפשרת למשתמשים בכל פלטפורמה לעקוב בקלות אחר מצב בקשות ההדפסה שלהם. לפתרון DRS צג בקרה ושליטה (DMCF) באתר החברה וברשת המספקים דרך לפקח על מסמכים שנתפסו על ידי פתרון DRS ופתרונות אחרים של חברת LRS.

PageCenter

פתרון לניהול אחסון תוכן בארגון כולו, הכולל אחסון בארכיון והצגת נתוני קו, נתוני AFP® ו- Xerox® מעוצבים, מסמכי PDF ועוד. יכולות רישום וניהול יומן מתקדמים מאפשרים לצוות התפעול לעקוב ולשלוט בגישה לדוחות וכן בנפח בקשות ההדפסה של המשתמשים השונים.

AnyQueue

פתרון לניהול פלט המיוצר על ידי מגוון רחב של יישומים המתגוררים בסביבות שונות כגון: UNIX, Windows, Linux, AS / 400®, iSeries ™ או z / OS®. הפתרון מסוגל להפיץ דוחות לכל יעד, בין אם היעד הוא התקן פלט, שרת קבצים, שרת דואר אלקטרוני או ארכיון מקוון.

Pheonix – פתרון לניהול שליטה ובקרה

חברת Pheonix הינה חברה בינלאומית המפתחת פתרונות תוכנה למערכות ההפעלה z / os ו- z / VSE, ומחשבים אישיים באמצעות ממשקי שולחני וממשק מבוסס גישה מהרשת. החברה מובילה בתחום הזנת נתונים ברחבי העולם, פועלת מאז 1979, עם רשת הפצה בינלאומית המכסה יותר מ -120 מדינות.
מוצר System Management עבור לקוחות Mainframe שיש להם JES3 או JES2 המספק פונקציות המקבילות ל - SDSF עבור JES2, דהיינו: ניהול שליטה ובקרה על כל הנעשה ב-Z/OS JESplex שבארגון. הכוונה לפונקציות כמו ניהום JOB - ים, מדפסות, פיקוח על ריצת עבודות אצווה וצפייה בפלטים. במוצר קיימות פונקציות לשחרור ועצירת עבודות batch כמו גם ניהול ה- spool. ניתן לבצע פקודות MVS או JES2/3 ב - online.​

Suse – פתרונות לינוקס למערכת Z

גידול בנפח האחסון הוא צורך תמידי לארגונים בעידן היישומים. גידול זה איננו חייב להיות אתגרי וקשה. חברת Suse הינה חברת קוד פתוח. חברה המונחית על ידי הפילוספיה של פיתוח מוצרים, שיתוף לקוחות וספקים ויצירת קשר בתוך קהילת המשתמשים מתוך שקיפות מלאה ושיתוף מלא לתשתיות התכנות.

SUSE Linux for System Z, עוזר להשיג החזר על ההשקעה (ROI) במהירות גדולה יותר, על ידי קיצוץ בעלויות ובמורכבות והגדלת זמן הפעילות והביצועים של לינוקס על Mainframe. חבילה מוכנה מראש - מאפשר פריסת מערכת קלה ופשוטה על ידי ביטול הצורך במערכת נפרדת לאירוח קבצי ההתקנה. שיתוף הפעולה בין SUSE ל- IBM מאפשר לאנשי התמיכה הטכנית של SUSE להתמודד עם הבעיות הקשות ביותר, בכל קנה מידה, ועל כל פלטפורמה או שילוב של פלטפורמות.

תכונות הפתרון של Suse

 • איחוד שרתים – הגדלת והרחבת עומסי העבודה ללא צורך בהוספת חומרה
 • כלי ניהול – כלי ניהול פשוטים יותר ויעילים יותר
 • חבילת ניהול עם - ZYpp SUSE Linux כולל ZYpp, פתרון העדכונים המהיר ביותר הקיים היום להפצת לינוקס
 • YaST – סביבה ידידותית למשתמש להתקנה, הגדרות וניהול
 • AutoYaST – יכול אוטומטית ושליטה מרחוק על קונפיגורצית המערכת ופריסה בקנה מידה גדול
 • WebYaST – פונקציונליות דרך דפדפן האינטרנט
 • אבטחה מתקדמת - AppArmor הינה אפליקציה יעילה וקלה לשימוש באבטחת יישומים עבור SUSE Linux
 • זמינות גבוהה – הפצת הלינוקס היחידה הכוללת את פתרון זמינות גבוהה ברשיון
 • ביצועים לחיזוק שיפורים – היכולת לשפר את ביצועי ה-I/O והתפוקה, ניהול מערכות, כלי אבחון ופתרון בעיות
 • תמיכה ברמה עולמית – מערך משותף עם חברת IBM

Syncsort - אינטגרציית נתונים בסביבת Mainframe

חברה המתמחה בפתרונות לארגון וסידור של מידע ומסדי נתונים. הפתרונות מספקים אפשרות למשתמשים להפיק ערך מיטבי מן המידע מכל מקום. הפתרונות הם היברידים, באתר החברה ובענן, ליצירת אופטימזציה למסדי הנתונים של הארגון, תוך שמירה על אבטחה קפדנית, גישה גמישה, ואינטגרציה חלקה בין מערכות לטיוב איכות המידע הארגוני.

Optimize – אופטימזיה לתשתיות המידע

פתרון לטיוב תשתית הנתונים, כדי לשפר את הביצועים ואת עלויות הבקרה בסביבת ה- IT המלאה, ממערכות מדור קודם ועד לענן. באמצעות מגוון פתרונות מתקדמים, ניתן להשביח את ניצול משאבי התוכנה ולשפר ביצועים בכל הקשור למערכות מידע קריטיות. ניהול מיטבי של מערכי המידע מסייע בהקטנת עלויות תוך עמידה בהסכמי השירות ובדרישות הלקוח הסופי, תוך הקטנת סיכונים ובניהול משולב של מאגר נתונים עסקי דיגיטאלי במערכות מסורתיות וחדשניות כאחד.

Assure – ניהול זמינות ואבטחת מידע

פתרון להגברת זמינות נתונים ללא התפשרות על אבטחה, בעידן שבו אבטחת מידע הופך לקריטי. פתרון מוביל לזמינות מידע והמשכיות עסקית והגנה על נתונים עבור שרתי IBM i. מתן מענה לצרכי התאוששות, העברת נתונים, שכפול ואבטחה. פתרונות המעוצבים לתת מענה לצרכי גישה גמישים, 24/7, בכל עת ובכל מקום תוך גיבוי ביכולות ביקורת ואבטחה מתקדמות ומגוונות.

Integrate – שילוב מידע וניהול איכות

פתרון המשלב בצורה חלקה נתונים קריטיים למשימה ממערכות נתונים מגוונות – בין אם מסורתיות או חדשניות, ומשלב פלטפורמות אנליטיות של הדור הבא כדי להפעיל יכולות ניהול איכות המידע מן המובילות בעולם, כדי לנתח נתונים ולספק תובנות עסקיות אמינות ביותר.

הפתרון מאשפר גישה למידע שמקורו במערכות מדור קודם, כולל מיינפריים, שרתי IBM i ומחסני נתונים ארגוניים (EDWs) והעברתו לכלים חדשים יותר, תוך הבטחת איכותו ואמינותו של המידע. נתונים מדוייקים ומהימנים מועברים במהירות וביעילות. הפתרונות שלנו מנקים את המידע ומכינים אותו לניתוח ולמידה בכלים מתקדמים כגון Machine Learning ו – AI.

Advance – פתרונות ענן

הפתרונות שלנו מותחים ופותחים את הגבולות של מסדי הנתונים. תשתיות היברידיות באתר החברה ובענן מאפשרות ניתוח נתונים מתקדם באמצעות כלים חזקים. ארגונים נדרשים למשוך מידע ממקורות שונים כדי לייצר מידע איכותי שעושה שינוי אמיתי בארגון. ניהול יעיל ונכון של מסד נתונים משוכלל הוא יסוד להצלחה ארגונית. הפתרונות שלנו מסייעים לארגן את המידע בכל מקום שהוא נמצא, תוך הגברת הגמישות של תשתית הנתונים והכנותו לצמיחה וגידול טבעי עם הארגון. אנו עוזרים לארגונים לתכנן מסד נתונים נכון, מראש, כך שיוכלו לפרוס אותו בכל מקום ובכל זמן תוך שמירה על יעילות התשתית ואיכות המידע. גישה וניהול מסד נתונים מעולם לא היה פשוט יותר.

Innovation Data Processing – פתרונות לניהול גיבויים, שחזורים והתאוששות

הפתרונות לניהול גיבויים ושחזורים מבית Innovation Data Processing, מאפשרים לארגונים התאוששות ושיקום תשתיות מידע. החברה נמנית על החברות המובילות בעולם בתחום ה- Storage Management לסביבות LAN ,IBM Mainframe וה- Open Systems. לחברה 35 שנה ניסיון של הובלה וחדשנות בפתרונות חכמים לניהול גיבויים/שחזורים, התאוששות מאסון, ניהול דיסקים ומדיה מגנטית.

בפתרונות שלנו תמצאו שילוב בין עיצוב לביצועים גבוהים, ווירטואליזציה שאינה משבשת, גיבוי אמין ביותר וקל לשימוש, ויכולות שכפול, שחזור והגנה למערך גישה ומועדפים. כל אלו מסייעים לנו במשימה לצמצם זמנים של עצירת פעילות עסקית, והשבתת יצור בשל בעיות אבטחת מידע- עד להעלמתם. על ידי שיתוף פעולה עם ספקי אחסון מובילים אנו מבטיחים רצף טכנולוגי ויוצרים פתרונות הקלים לשימוש, אמינים, יעילים ובעלי שירותי תמיכה איכותיים. בשל כך חברות מכל העולם בוחרות לעבוד עם המוצרים של Innovation Data Processing.

FDR - משפחת המוצרי ניהול אחסון לעולם ה- MF:

FDR היא משפחת המוצרים הבולטת והעיקרית של החברה. משפחת מוצרים זו היא מערכת ייעודית מקיפה, ייחודית ומובילה ל- Storage Management. משפחת מוצרי FDR עם טכנולוגיית ה I/O הייחודית שלהם, יודעת לנצל את המאפיינים המודרניים של בקרי הדיסקים לקבלת אופטימיזציה של תהליכי גיבוי ושיחזור. המוצרים במשפחת FDR עובדים בשיתוף פעולה כך שרכישת סל המוצרים מקנה יתרונות על ידי ניצול מאפיינים של מוצר אחד במוצר אחר.

המוצרים הכלולים:

 • (FDR (Fast Dump Restore
 • (Compaktor/FASTCPK (Volume Reorgs & Compaktion
 • (FDRREORG (Dataset Reorgs
 • (FDREPORT (Storage Management Reporting
 • (ABR (Archiving & Auto Recall Application Backup & Recovery
 • (FDRInstant (Non-Disruptive Backup of MVS DASD Volumes
 • FDRPAS
 • FDRMOVE
 • (FATS (FAST ANALYSIS OF TAPE SURFACES
 • (FATAR (FAST ANALYSIS OF TAPE AND RECOVERY
 • (FATSCOPY (Conversion and attacking
העולמות של NessPRO
בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
  וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

  info@ness-tech.co.il
  חזור למעלה