חפש באתר

מהירות ואג'יליות

Speed & Movement

יש לא מעט חוקרי ארגונים אשר גורסים כי "ארגונים עסקיים אינם בנויים לחדשנות; הם בנויים ליעילות".
ואכן טענה זו אינה חדשה או מרעישה. אולם החוקרים החדשים של עולמות החדשנות בארגונים מוסיפים וקובעים כי למרות השיח הנרחב בנושא החדשנות, ארגונים כיום אינם ערוכים להתמודדות עם אתגרי החדשנות בצורה טובה בהרבה מאשר לפני חמישים שנה, וכי למרות שלחברות רבות יש יצירתיות רבה וטכנולוגיה בשפע, רבות מהן לא השכילו לאמץ טכנולוגיות חדשנות ומודלים עסקיים חדשים כך שיענו במדוירק על צרכיהם העתידיים והבלתי מוצהרים של לקוחותיהם או עובדיהם.

בדיוק לטובת האתגר הזה אנו מציעים סל פתרונות ושירותים מקצה לקצה ההופכים כל רעיון חדשני טוב, למציאות ארגונית הלכה למעשה –

החל מהטמעת מתודולוגיות ה- Agile וה DevOps- התופסים תאוצה בקרב ארגונים מוטי חדשנות וטכנולוגיה. צוות מומחי שלנו יודעים להשתלב בצוותי אג'ייל קיימים או להקים מתודלוגיות עבודה אלו מסקרץ'. אנו מציעים שירות יחודי מקצה לקצה הכולל שלבים שונים המותאים לצרכים המשתנים של הארגון החל משירותי יעוץ, דרך סדנאות, הדרכות, שירותי מומחה וכלה בשירות מנוהל מקצה לקצה של עולם ה Agile- וה DevOps- המבוסס על השקעה במעבר לניהול "רזה" ואג'ילי של פרויקטים במטרה לתרום לקיצור זמני הגעה לשוק ועליה באיכות המוצרים או שירותי הארגון.

דרך מתודולוגיות ותפישות מיקור חוץ ושירותים מנוהלים אשר מאפשרים לארגונים להוציא כל תהליך עסקי או טכנולוגי ולהתמקד במה שהם "אוהבים" לעשות – ואומר באותם החלקים שבהם הארגון מייצר באופן מובהק ערך ללקוחות, לעובדים ולקהילה בה הם פועלים. חלקים ותהליכים אחרים, גם אם יש ביכולתם לבצע, הם מועמדים טובים לבחינה והוצאה למיקור חוץ. כך, ארגונים אילו, יכולים לייצר ערך גבוה יותר באמצעות קיצור טווחי הגעה, רמת שירות גבוהה יותר, התייעלות, יצירת תהליכי דיגיטל ויתרונות נוספים.

ועד לבחינה ובחירה של הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות ביותר במגוון עולמות תוכן ומתוך מאות יצרנים מובילים בעולם המותאמות לצורכי הארגון תוך הטמעתן בקרב עובדי או לקוחות הארגון.רוצים להכיר לעומק את כל עולמות בהם אנו יוצרים חדשנות הלכה למעשה?

בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

    פארק עתידים תל אביב | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
    וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934279

    info@ness-tech.co.il
    חזור למעלה