צרו קשר
חפש באתר

מגזרים והתמחויות ליבה

בריאות ופארמה

אחד המגזרים אשר עוברים מהפכה של ממש הוא גופי הבריאות והפארמה הכוללים היום מרכזי רפואה, חברות לעולמות מדעי החיים והכימיה, הצלת חיים, מכשור רפואי ועוד. זאת בזכות המהפכה הדיגיטלית המשנה מהיסוד תעשיות שלמות כמו גם בזכות רגולציות מתקדמות ורבות החלות על מגזר זה: הרפואה הופכת למותאמת אישית ואפקטיבית יותר; המטופל עובר למרכז והופך לשותף מוביל ולגורם מרכזי; מהפכת הבריאות הזמינה מנגישה מידע לגורמים שונים, לרבות למטופל. מערכת הבריאות על כל מרכיביה, החל מיסודותיה האנושיים והארגוניים, דרך תהליכי העבודה ועד לערוצי הטיפול – משתנה עם, בעקבות, ועבור התמורות.

בשנים האחרונות נס פיתחה מיקוד בפתרונות לעולם הבריאות, הרפואה והפארמה תוך דגש על יישומם של פיתוח, שילוב ובדיקות של מערכות דיגיטליות, מערכות IoT בעולמות המכשור הרפואי ואכיפת התקינה בעולם זה. כל אלו לצד שנים של נסיון באספקת שרותי תמיכה במשתמשים, ציוד קצה, תפעול מרכזי מחשוב ותשתיות מרכזיות למגזר הרפואה והבריאות המהווה עמוד שדרה בפעילות מיקור החוץ בנס.

מתן שירות לאורך שנים ארוכות לארגוני בריאות ורפואה מחייב הבנה מערכתית ועמוקה של אופי ארגונים אלו ומתן תגובה ושירות לצרכים לצרכים משתנים שעולים מהלקוחות, לעיתים אף בטווח של שעות, ועל אחת כמה וכמה בעיתות משבר וחירום.

בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

    אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
    וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

    info@ness-tech.co.il
    חזור למעלה