צרו קשר
חפש באתר

מגזרים והתמחויות ליבה

הייטק

רבות נכתב ונאמר על חברות ההיי-טק הישראליות ועל היזמות והחדשנות שהן מביאות. חשוב להבין כי הצלחתה של כל חברה, תלויה לא רק ברעיונות וביישומים החדשניים אלא במתן מענה מקצועי לשורה של אתגרים ובהם שילוב נכון של טכנולוגיות, בדיקות איכות מעמיקות, חווית משתמש נכונה ומתן ערך עסקי ללקוחות. אנו ב-NESS צברנו לאורך השנים ידע וניסיון עצום בביצוע פרויקטים ללקוחותיה הרבים בארץ ובחו"ל.
Ness מציעה היום לארגוני היי-טק המתפתחים בקצב מהיר, מעטפת שלמה של פתרונות עסקיים מוטי טכנולוגיה, הנדרשים כדי לעמוד באתגרי השוק.

פיתוח ושילוב מערכות

חברת Ness מתמחה בפיתוח יישומים במגוון שפות פיתוח. בשנים האחרונות מדורגת NESS כחברה המובילה לעולמות אלו בישראל על ידי חברת הדירוג STKI.
NESS מציעה פתרונות מקיפים וכוללים, החל משלבי הייעוץ והאפיון של הצורך העסקי ועד ליישום הפתרון, המבוסס על בניית ארכיטקטורה מותאמת ובחירת תשתית טכנולוגית נכונה. הדבר מתבצע תוך ליווי מומחים מיומנים ומנוסים בכל פלטפורמות הפיתוח ובעולמות תוכן שונים, המלווים את הפרויקט בכל שלביו, תוך מתן אחריות כוללת לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט והפתרון המיושם.  

מרכזי מצוינות בפיתוח

כחברה הפועלת בעולם כולו, יודעת NESS לזהות את מרכזי המצוינות הבאים והנכונים עבור לקוחותיה בעולם הפיתוח. מרכז הפיתוח והמצוינות של Ness, מציע פתרון אופטימאלי באיכותם תוך הוזלת עלויות משמעותית בזכות מענקי מדינה המעודדים העסקת כ"א מנוסה ואיכותי לצד המתודולוגיות, הכלים, תהליכי הגיוס, התפעול והמשאבים הפיזיים הייחודים ל-NESS בהפעלת מרכזי פיתוח וצוותי טכנולוגיה. הצטרף לעשרות הלקוחות בארץ ובעולם שנהנים מעשרות מרכזי הפיתוח של NESS ברחבי העולם.

חווית המשתמש (UI/UX)- הלקוח שלך הוא ההתמחות שלנו

אין ספק שכולם  מבינים כמה חשובה הנראות וידידותיות ממשק המשתמש של מערכות ויישומים עבור המשתמשים וכמה קריטית חווית הלקוח גם להגברת השימוש (וההכנסות) באמצעות אתרים ויישומים מקוונים.   
ב-Ness יודעים שהממשק המחבר בין אדם לטכנולוגיה חייב להיות פשוט ואינטואיטיבי להפעלה. ממשק  נכון וחכם, קובע במידה רבה את סיכויי המערכת (אפליקציה/ אינטרנט/ מערכת פנים ארגונית ועוד), להצליח ומקצר את זמני התגובה העסקית הודות לניצול נכון ומהיר של המידע. עם ניסיון מוכח של 10 שנים בתכנון ועיצוב ממשקי משתמש ועם הבנת יכולות ומגבלות העיצוב במגוון רחב של טכנולוגיות, צוות מומחי UI/UX של Ness, מלווה, מייעץ ומאפיין את חווית המשתמש בהתאמה לכל פלטפורמה וקהל יעד.

בדיקות ואוטומציה

באמצעות חברת V-Ness הפועלת זה למעלה מ-15 שנים בעולם הבדיקות בישראל ובעולם, Ness מספקת מודלי בדיקות ייחודיים לחברות במגזר ההייטק עם התמחות בחברות תוכנה, שבבים, חומרה ו-Medical-Devices. לחברה ניסיון רב בתחום בדיקות העומסים,  בדיקות אוטומטיות וביצועים, ולידציה ו-ורפיקציה לחברות רכיבים וחומרה. פעילויות אלה נעשות תוך יישום מודלים מותאמים והקמת צוותי מומחה הבקיאים בעולם התוכן הרלוונטי. פתרון ייחודי נוסף המותאם לעולם האפליקציות וה- Mobile הוא שירות בדיקות חדשני מבוסס Crowd Sourcing.

Big Data & Analytics -ליצירת יתרון תחרותי למוצרים שלך!

אחד היתרונות התחרותיים המובהקים  לחברות היי-טק בכלל ומוצר בפרט, היא יכולת עיבוד וניהול המידע כולל מידע צופה פני עתיד בדרך שתביא את התועלת המרבית למטרות העסקיות של לקוחות החברה או הארגון עצמו. לטובת כל אלו, NESS פיתחה יכולות ניתוח פורצות דרך בעולם בו הגידול במידע הלא מובנה מחוץ לארגון וכמויות המידע העצומות המובנות בארגון מכפיל עצמו בכל רגע נתון. ידע זה מוצע לחברות אם כשילוב (OEM) למוצרים מפותחים או בכל דרך עסקית אשר תתרגם את המידע להכנסות עבור החברה או לקוחותיה.

Product Support

חברות מוצר רבות שואלות עצמן- האם אני ממקסם מול לקוחותיי את פעילותו של מרכז תמיכת המוצרים שלי לתועלות העסקיות של הארגון? עבור אותם ארגונים הנדרשים לתשובות בנושאים שונים סביב מרכז תמיכת המוצרים, ל-Ness המודל הנכון כתשובה לכל אלו. החל משילוב בין כלים טכנולוגיים מהשורה הראשונה לבין מתודולוגיה מובילה של ניהול מרכז תמיכה במודל 24/7, בלמעלה מ-10 שפות המשרתות כיום חברות מוצר רבות בארץ ובעולם. כל זה, במטרה לספק מענה מהיר ללקוח הקצה ועד למיקסום ההכנסות לארגון באמצעות מרכז התמיכה ללקוחות.

NESSPRO -הפצה ושיווק תוכנות ומוצרים

כספקית מוצרי תוכנה מובילה, מציעה NESS את הפתרון המקיף והיעיל ביותר להפצה ושיווק מוצרים באמצעות חברת הבת NESSPRO משמשת כנציגה בלעדית בישראל של למעלה מ-30 חברות בינלאומיות המפתחות מוצרי תוכנה ומייצרת עבורן פלטפורמת GO-TO-MARKET מקצועית ומנוסה לשוק הארגוני בישראל. הקבוצה מתמחה במכירה, אינטגרציה, הדרכה, שירות, ותחזוקה של מוצרי תוכנה אלו ומעסיקה  אנשי מכירות ואנשי מקצוע מובילים בתחומם. שילוב שותפויות אסטרטגיות עם חברות תוכנה מובילות, הופך את NESSPRO לספקית מרכזית ומנוסה בתחום הפצת התוכנה בישראל וגם לגשר מול חברות תוכנה בינלאומיות.

עוד על פתרונות למגזר ההייטק והסטארטאפים>>

בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

    אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
    וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

    info@ness-tech.co.il
    חזור למעלה