צרו קשר
חפש באתר

מגזרים והתמחויות ליבה

פיננסי ובנקאות

המהפכה הדיגיטלית, תפיסת חווית הלקוח, רגולציה, טכנולוגיות מתקדמות והרבה חדשנות העצימו את האתגרים הקיימים בקרב החברות במגזר הפיננסי. בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח, גופי השקעות, סליקה ושאר הגופים הפיננסיים משקיעים מאמצים רבים במציאת דרכים חדשות לטובת זיהוי הזדמנויות לחיזוק קשריהם עם הלקוחות הקיימים, והגדלת הכנסותיהם מלקוחות חדשים וזאת באמצעות הטכנולוגיה.
המגזר הפיננסי כולו נמצא במרוץ כדי להיות מזוהה כמוביל חדשנות מחד, וכדי לבצע את התאמות הרגולציה הנדרשות מאידך, הן בהתאם לרגולציה המחויבת והן לצורכי התייעלות על מנת להיות תואמים עם אופיו החדש של השוק.

Ness מתמחה בפיתוח, הקמה וניהול של מערכות למגזר הפיננסי וביניהן: מערכות ליבה פיננסיות, הקמת מערכות ייעודיות, מערכות רב ערוציות, אפליקציות מובייל ואינטרנט, פתרונות כוללים לשוק ההון ופתרונות מתקדמים בעולמות ה-Analytic & Big Data.

​בין לקוחותינו, נמנים כל גופי הבנקאות המובילים, חברות הביטוח, חברות כרטיסי האשראי, בתי השקעות וחברות מובילות בשוק ההון.

תחום "חסכון ארוך טווח" הינו עולם תוכן נוסף בו הניסיון של Ness בעשרות השנים האחרונות במגזר הפיננסי מאפשר ליצור ערך עסקי בקרב לקוחותיה, וזאת באמצעות פתרונות מחשוב מתקדמים המהווים IP ייחודי של Ness לתחום זה. שילוב IP יעודי וייחודי זה, יחד עם צוות מומחים בעל שם ומובילות לעולם "חסכון ארוך טווח", מעניק פתרון מקצועי, עסקי וטכנולוגי מהמעלה הראשונה.

בשנת 2016 Ness רוכשת את השליטה בפעילות דנאל פתרונות תוכנה לניהול נכסים פיננסיים ותיקי ניירות ערך אשר מהווה הרחבה לזרוע הפתרונות הפיננסיים של Ness. דנאל מספקת משנת 1994 פתרון כולל לניהול הנכסים הפיננסיים ותיקי ניירות ערך באמצעות מערכות ניהול השקעות ומסחר מתקדמות המשולבות עם מערכות ה - Back Office הנפוצות ביותר.

מערכות דנאל מאפשרות ללקוחותיה תפעול, ניהול, בקרה וצפייה בהשקעות הארגון, באמצעות פלטפורמה אחת.

לקוחות דנאל מנהלים באמצעות מערכותיה למעלה מ- 1 טריליון ש"ח של נכסים והשקעות.

חיבור זה מייצר ערך מוסף משמעותי ללקוחות המגזר הפיננסי, ומציב את Ness כגוף המוביל לעולמות ה- Core Finance עם פתרונות מקצה לקצה לכלל צרכי לקוחות שוק ההון, הבנקאות, הביטוח ועוד.
עוד על הפתרונות והיכולות למגזר הפיננסי של Ness>>

בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

    אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
    וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

    info@ness-tech.co.il
    חזור למעלה