צרו קשר
חפש באתר

נס בכותרות

איך לאבטח את סביבת הענן הלא מסודרת של הארגון?

10/03/2024

רשף בראון מחטיבת ברודקום של נספרו, מציג את תפישת ענקית האבטחה סימנטק: כיצד להגן על ארגונים הפועלים באופן היברידי, בסביבות המחשוב הקיימות בקרקע - וגם בעולמות ה-SaaS והענן?

"האתגר במעבר לענן הוא לאבטח ארגונים שלא 'נולדו' בו. רוב הארגונים פועלים באופן היברידי, ונדרשים להגן לא רק על הגדר ההיקפית, כמו פעם, אלא גם על עולמות הענן. עוד יש להגן על מי שעובד באופן מרוחק, מהמחשב בבית, או נמצא בתנועה. לא קלים חייהם של מנהלי ומנהלות אבטחת המידע בארגונים, בבואם לאבטח את היישומים הארגוניים שבענן או בסביבה מרובת עננים – כי הם מתאפיינים לא פעם באי סדר", כך אמר רשף בראון, מנהל הנדסה בכיר בחטיבת ברודקום של נספרו (NessPRO).

בראון דיבר בוובינר שערכה נספרו – קבוצת פתרונות התוכנה של נס (Ness) שהתקיים באחרונה. החטיבה משווקת בלעדית בישראל את מוצרי התוכנה של ברודקום, לאחר שזו רכשה בעשור הקודם את מוצרי אבטחת המידע הארגוניים של סימנטק ואת CA.

פתרונות SSE כפלטפורמה
לדברי בראון, "ארגונים נדרשים, ורוצים, מעטפת פתרונות אבטחת מידע עננית, שתגיע מספקית פתרונות אבטחה אחת, ותאפשר להשיג חוויית משתמש מיטבית, ניהול קל, רמת אבטחת מידע גבוהה ועבודה מרחוק בצורה פשוטה ובלא סיכונים".

 

לכתבה המלאה>>
בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

    אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
    וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

    info@ness-tech.co.il
    חזור למעלה