חפש באתר

מחוברות והעצמת עובדים

Employee Engagement

 

המפתח להצלחת ארגונים בעולם החדש מתבסס על יכולת העובדים להתאים את עצמם לעולם משתנה ועל נאמנות ומחוברות העובדים לארגון ולערכיו.

ההגדרה הרווחת למחוברות עובדים נשענת על ההנחה כי עובדים בעלי מחוברות – הם עובדים המעוניינים להשקיע ולבנות את תפקידם, הם מעוניינים להבין מה מצופה מהם ולהגיע להישגים הגבוהים מצפיות אלו.
הם מאד מתעניינים בהתפתחות ועתיד ארגונם ומקומם בתוך התפתחות זו. ביצועיהם גבוהים מאד והם חותרים כל הזמן להישגים תוך ניצול יכולותיהם. עבודתם מלאה בהתלהבות, השגיות וחדשנות ובשמחה להצלחת ארגונם*.    

תרבות ארגונית חזקה אשר בנויה על תפישות של: יצירת הזדמנויות וקידום קריירה לעובדים, ניהול כישורים ויכולות, העצמת עובדים, תקשורת פתוחה, גיוון, מיתוג מעסיק ועידוד יזמות וחדשנות – תצליח לייצר בקרב עובדיה את הרגשת המחוברות והנאמנות אשר יובילו אותה להשגים עסקיים ניכרים.

אז כיצד יוצרים את כל אלו ?
ברוח "נאה דורש- נאה מקיים" וכגוף טכנולוגי מוביל בישראל המעסיק למעלה מ-3100 עובדים ועובדות והמעניק פתרונות ושירותי ערך לגופים הגדולים במשק הישראלי זה עשרות שנים, אנו יצרנו תהליכים, כלים ופתרונות ארוזים ליצירת מחוברות ארגונית.
החל מתפישות למידה דיגטליות, דרך בנייה של עולם הקהילות והובלה של תכניות לעידוד יזמות וחדשנות בקרב העובדים ועד למחוברות עובדים באמצעות משחוק ושילוב טכנולוגיות ומוצרים מתקדמים לעולם ה-Smart HR .

רוצים להכיר עוד את מגוון הכלים והפתרונות לעולם "מחוברות העובדים"?


*מתוך אתר הבית של העמותה לניהול,פיתוח וחקר משאבי אנוש בישראל.

בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

    פארק עתידים תל אביב | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
    וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934279

    info@ness-tech.co.il
    חזור למעלה