צרו קשר
חפש באתר

BitSight

חברת BitSight חלוצת תחום דרוג סיכוני סייבר, והיצרן המוביל על פי גרטנר לדרוג סיכוני אבטחת מידע.
BitSIght נוסדה בשנת 2011, ויצרה שוק חדש, שוק דירוגי אבטחת ביצועי סייבר כשלחברה ישנה משימה אחת: לשנות את האופן שבו ארגונים מעריכים את ביצועי האבטחה על ידי שימוש במודל פשוט המובן לכולם בדומה למודל דירוג אשראי.

כתוצאה מכך שנכסיו הדיגיטליים של הארגון נמצאים היום בסביבות טכנולוגיות מרובות יחד עם קצב השינוי המהיר של מערך אבטחת המידע בארגון נוצר חוסר במידע לגבי רמת האבטחה של נכסים דיגיטליים בארגון וסיכונים משרשרת האספקה.
כמו כן סיכוני אבטחת מידע הם נושא המנוהל היום ברמת הדירקטוריון ומנהלי אבטחה נדרשים לא רק לדווח על תוצאות אלא להציג יעדים כמותיים כדי להתמודד עם הדינמיות של אתגר אבטחת הסייבר.

החברה מציעה פתרונות מובילים לדירוג סיכוני אבטחת מידע המיועד למנהלי אבטחת מידע בתחום דרוגי אבטחת הסייבר, עבור הארגון עצמו, ועבור שרשרת האספקה של הארגון. כמו כן עבור חברות ביטוח, החברה מאפשרת לדרג את סיכון הסייבר של המבוטח.

BitSight רואה לעצמה כמשימה לרתום את יכולותיה הבלעדיות כדי ליצור אקוסיסטם דיגיטלי בטוח יותר.
לשם כך היא משתפת פעולה עם ארגונים כמו Microsoft וכך היא מצליחה למגר בוטנטים שאף אחד אחר לפניה לא הצליח למגר. כפי שניתן לקרוא בקישור הבא
BitSight and Microsoft Disrupt Necurs Botnet. הדירוג של BitSight הנו היחיד עם קורלציה גבוהה מאומתת בין הדרוג המחוב של ידי הפלטפומרה לבין הסיכוי לפריצה, המחקר בוצע ע"י חברת מחקר אובייקטיבית (Air worldwide Link to infographic )

BitSight מאפשרת למנהלי אבטחת מידע וסיכונים לנקוט גישת ניהול סיכונים מבוססת מדדים ותוצאות באופן רציף לשם הפחתת סיכוני אבטחת המידע באמצעות הצגת דירוג ביצועי האבטחה של הארגון.
וכן לתת מענה למידע החסר הנוצר מהדינמיות של התחום, באמצעות זיהוי טביעת האצבע הדיגטלית של הארגון מורכבת ככל שתהיה כולל אלו שבענן , כולל חברות בת, ובכך מאפשרת לארגון לזהות את הסיכונים במרחבי הרשת, את נקודות התורפה שלו ולהטמיע תוכנית שיפור עם תחזית לשיפור בציון עוד לפני מימוש האיום.

כיצד זה עובד? הפלטפורמה מנתחת מידע ממסדי נתונים בלעדיים בתחום אבטחת המידע , מנתחת אותם באופן שוטף ורציף ומציגה למנהל האבטחה או הסיכונים דרוג אובייקטיבי של ביצועי האבטחה באופן פשוט מאד להבנה יחד עם מגוון כלים לניהול בקרה וטיפול בנקודות התורפה שזוהו

זה לא מספיק שיש אבטחה, צריך לוודא שהאבטחה אפקטיבית. דרוג ביצוע אבטחה של BitSight מאפשר לעשות זאת.

קבוצת NessPRO הינה הנציגה הבלעדית של חברת BitSight

 

העולמות של BitSight המיוצגים ע"י NessPRO:

בואו נדבר
פרטים שעליך להשלים בטופס:

    אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
    וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

    info@ness-tech.co.il
    חזור למעלה