ענן זה הסיפור שלנו

אנו מבינים כי המעבר לסביבות ענן היא החלטה עסקית הכרחית וזאת על מנת ליהנות מיתרונות תחרותיים בדרך הגמישה, המהירה והיעילה ביותר.

השאלה המתחייבת היא כיצד, איך ומתי עושים זאת. קבוצת NESS.Cloud מציעה מגוון של שירותים פתרונות והתמחויות למעבר או להקמת מערך ענני, אשר מסייע לחברות וארגונים מכלל המגזרים וסדרי הגודל, לממש באופן מלא את הפוטנציאל הגלום בטכנולוגיות הענן, הן בשלב פרויקט המעבר או ההקמה תוך תמיכה מלאה במערכות המוכנות למעבר והן בהכנתן של הסביבות הדורשות התאמה לסביבת ענן.

כל זה, לצד האפשרות לנהל את כלל צורכי הארגון סביב עולמות ה-CLOUD במודל as a Service תוך הפחתת סיכונים המתורגמים לפרויקטי הקמה ומעבר מהירים, מפחיתי תקורות ועלויות, במטרה לייצר יציבות מלאה והמשכיות עסקית לארגון.

נבחרת מומחי הענן שלנו, מורכבת מצוותים בעלי שם בעולם הרישוי, הייעוץ, הארכיטקטורה, האינטגרציה, DevOps, CI/CD, FinOps ,תשתיות, אנליטיקס, סייבר ופיתוח, ומביאים עימם ידע וניסיון וורטיקלי ומקצועי אשר נדרש כדי להביא לידי ביטוי את הערך העסקי והארגוני הרב שגלום בסביבות הענן השונות, וזאת בכל היקף נדרש ובהתאמה מלאה לגודל הארגון ולצרכיו.

קבוצת CLOUD. NESS כוללת מספר עולמות תוכן על מנת להעניק פתרון מקצה לקצה לכלל צורכי הארגון סביב כלל פלטפורמות הענן (Any Cloud):

 • Cloud Center of Excellence (CCoE) - קבוצת מצוינות הענן (CCoE) של NESS כולל צוותי מומחה בכלל עולמות התוכן הנדרשים לענן, שמטרתם היא להטמיע את המדיניות, הפרקטיקות המובילות, והארכיטקטורה הנדרשת בכדי לאמץ את טכנולוגיית הענן בדרך הנכונה, המקצועית והיעילה ביותר עבור ארגונים המעוניינים לעבור לענן.
  קרא עוד על מרכז מצוינות הענן CCoE
 • חטיבת Microsoft - נבחרת מומחי ה- Expert MSP שלנו בנס, מורכבת מצוותים בעלי שם בעולם הרישוי, הייעוץ, הארכיטקטורה, האינטגרציה, מחשוב ענן, תשתיות הענן והפיתוח בסביבות מיקרוסופט, ומביאים עימם ידע וניסיון עסקי ומקצועי אשר נדרש כדי להביא לידי ביטוי את הערך העסקי והארגוני הרב שגלום במערכות ענן של מיקרוסופט, וזאת בכל היקף נדרש ובהתאמה מלאה לגודל הארגון ולצרכיו.
  עוד על התמחות הענן בסביבות MICROSOFT
 • Ness.Cloud-AWS הינה אחת מ-16 שותפי הפרמיום העולמיים של AWS. אנו נהנים מתמיכה של AMAZON, אשר רואה ב-NESS פרטנר אסטרטגי להחדרת שירותי AWS למגזר הממשלתי והציבורי בישראל. דרכנו המגזר הממשלתי יוכל לממש את המסע לענן הממשלתי (נינבוס) באמצעות עשרות שירותים ופתרונות ייעודיים.
 • ITway פועלת בתחום שיווק והפצת מוצרי תוכנה ומתן שירותים ופתרונות בעולמות Delivery Network (CDN) & Cloud security. Itway הינה שותפה בכירה של חברת AKAMAI- פלטפורמת הענן המובילה בעולם המסייעת לארגונים לספק חוויות משתמש מאובטחות בכל מכשיר ובכל מקום.
  קרא עוד על ITWAY

אנו מאמינים כי מתן ערך מוסף עסקי אמיתי, שותפות, מקצועיות ונאמנות לצרכי הלקוח, הם המפתח לפרויקטי ענן מוצלחים!

 

דברו איתנו
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
  וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

  info@ness-tech.co.il
  חזור למעלה