מיקור חוץ מקצועי עם NESS - שירותי מיקור חוץ מתקדמים לחברות

הארגונים והחברות המצליחים ביותר, מתמקדים במה שהם "אוהבים" לעשות - החלקים שבהם הם מייצרים באופן מובהק ערך ללקוחות, לעובדים ולקהילה בה הם פועלים. חלקים ותהליכים אחרים, גם אם יש ביכולתם לבצע, הם מועמדים טובים לבחינה והוצאה למיקור חוץ. כך, ארגונים אילו, יכולים לייצר ערך גבוה יותר באמצעות קיצור טווחי הגעה, רמת שירות גבוהה יותר, התייעלות ויתרונות נוספים.

בעשרות השנים האחרונות מאז התפתח עולם מיקור החוץ בארץ ובעולם (רבות בזכות מפתח התפישה ומאבות הניהול המודרניים, פיטר דרוקר), המיקוד וההסבר של הוצאת תהליכים עסקיים למיקור חוץ עבור ארגונים רבים היה התמקדות בליבה העסקית שלהם, כאשר את כל עולמות התפעול והתמיכה סביב הליבה הם נטו להוציא החוצה למומחי מיקור חוץ. ההסבר לכך היה הגיוני ופשוט - תתמקדו במה שאתם עושים הכי טוב (ליבת הארגון) ואת החלקים הלוויניים תוציאו החוצה, וכך תרוויחו משאבים כדי לעמוד בתחרות, לצד פניות של הון אנושי איכותי לעסוק בתחומי ליבה.

ואכן התפישה הזו ב-NESS, כספק מיקור חוץ מוביל בישראל, מוכיחה עצמה ללא צל של ספק. למעלה מ-70 ארגונים בכל נקודות זמן בכל סדר גודל ומכל המגזרים, מבצעים בעזרתנו תהליכי מיקור חוץ מלאים או חלקיים של עולם מערכות המידע, הטכנולוגיה, השירות, התפעול ועוד.

אך בשנים האחרונות, נכנסה לעולמות החדשניים ובינהם גם למיקור החוץ, תפישה חדשה התמקד במה שאתה "רוצה ואוהב" והוצא לתהליכי מיקור חוץ את השאר. כלומר, ארגונים רבים, בינהם לא מעט מהלקוחות של NESS, מבינים כי היום בעולם של "מפץ גדול" הרבוי בדיגיטל, חדשנות טכנולוגית ועסקית הדורש מהירות - התפישה היא, להשאיר רק את החלקים והתהליכים שהארגון "רוצה ואוהב", ותהליכים האחרים, ביניהם גם תהליכי ליבה מסורתיים, ניתן להוציא למיקור חוץ.

NESS בזכות הבנת מגמות עסקיות אלו והתאמתן לצורכי לקוחותיה, הינה הגוף המוביל לעולמות מיקור החוץ והשירותים המנוהלים בישראל, ומציעה פתרונות מגוונים בעולמות התפעול והניהול במודלים גמישים, החל מניהול מחלקות IT שלמות, פיתוח ותחזוקת יישומים, ניהול ותחזוקת של מרכזי מחשוב, צוותי תשתיות וטכנאים, דרך ניהול מרכזי תמיכה ושירותים פנים וחוץ ארגוניים, ניטור תשתיות הארגון בכל תצורה (On Premise & Cloud) ועד לפעילות מומחים, יועצים ועוד.

קבוצת מיקור החוץ של NESS מונה מעל ל-1,500 מומחים המספקים שירותים מנוהלים לעשרות רבות של ארגונים משמעותיים בכלל המגזרים העסקיים.

הודות לתפישת מיקור חוץ מתקדמת, המגלמת ערכים של - שקיפות, מחויבות הנהלה, נסיון, יציבות, גמישות, מתודולוגיות סדורות המבוססות על מאות סיפורי הצלחה בארץ ובעולם, ניהול ידע וחיבור לאסטרטגיה הארגונית של כל לקוח ולקוח- אתם תוכלו להתמקד בפיתוח ליבת העסקים הארגונית, ואנו נדאג לניהול אופטימאלי של שירותי המחשוב שלכם על פי צורך ודרישה.

אנו מבינים כי המעבר לסביבת הענן היא החלטה עסקית הכרחית וזאת על מנת ליהנות מיתרונות תחרותיים בדרך הגמישה, המהירה והיעילה ביותר.
השאלה המתחייבת היא כיצד, איך ומתי עושים זאת. כגוף מיקור חוץ ושירותים מנוהלים לכלל עולם התשתיות, אנו פיתחנו מתודולוגיה מלאה של שירותים מנוהלים ושירותי מומחה לעולמות הענן, הכוללת-חבילות מומחה לכלל עולמות הענן למעבר או להקמת מערך ענני, אשר מסייע לחברות וארגונים מכלל המגזרים וסדרי הגודל, לממש באופן מלא את הפוטנציאל הגלום בסביבת המחשוב בענן, הן בשלב פרויקט המעבר וההקמה תוך תמיכה מלאה במערכות המוכנות למעבר והן בהכנתן של הסביבות הדורשות התאמה לסביבת ענן. כל זה, לצד האפשרות לנהל את ה IT הארגוני במודל ענני (Cloud as a Service) תוך הפחתת סיכונים המתורגמים לפרויקטי מעבר מהירים, מפחיתי תקורות ועלויות במטרה לייצר יציבות מלאה לארגון ולהעניק שירותי ענן לארגונים בדרך המיטבית ועל פי צורכיהם המשתנים.

מובילי שוק במיקור חוץ ושירותים מנוהלים

נס מדורגת במקום הראשון בישראל במתן שירותי מיקור חוץ בישראל, על פי מיטב חברות המחקר הפועלות בישראל. נס דורגה ברשימת "100 ספקיות השירותים הגלובליים" המובילות והחדשניות ביותר בעולם בתחום הטכנולוגיה.
ומשנת 2014 נס מדורגת שנה אחר שנה ברציפות, על ידי חברת STKI כספקית שירותי ערך מוסף, המובילה את עולמות מיקור החוץ והשירותים המנוהלים בישראל.

כל זה הודות לאלפי המומחים שלנו ולמאות הלקוחות שמעבירים לנו את האחריות לניהול, פיתוח ותפעול של מערכי הטכנולוגיה, המיחשוב ומשאבי הארגון.

 

דברו איתנו
פרטים שעליך להשלים בטופס:

    אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
    וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

    info@ness-tech.co.il