אירית ריזמן
יועצת בכירה SAP-FI, חטיבת ה SAP
גיל: 62
נשואה +
וותק בנס: 20 שנים
 
אני ממליצה להתחיל במפגש עם איש מקצוע שימליץ ויציג את האפשרויות המתאימות מבחינתך. כמו כן, מציאת מסגרת תומכת ומעודדת חשובה מאוד להתמדה.

הספורט שלי

אימון פונקציונאלי ואימון כוח בנוסף לריצה של 5+ ק"מ פעמיים-שלוש בשבוע. לפני כ-7 שנים שמתי לב שאני חשה עייפות וירידה במרץ היומיומי. גם תוצאות בדיקות רפואיות שערכתי הוכיחו לי כי המדדים שלי בעייתיים. רופא המשפחה הציע לי לעשות ספורט בצורה מסודרת ובאופן מדורג להגביר את קצב האימונים והספורט, מצאתי עצמי מתאמנת תדיר והדבר מלווה את היום-יום שלי.
לאחר זמן לא רב הבדיקות הרפואיות החוזרות הראו שיפור רב בתוצאות. רמת הסוכר ירדה פלאים, כאבי הגב פסקו אף הם ואיתם מידה אחת "פחות במכנסיים".
לאחר זמן לא רב הבדיקות הרפואיות החוזרות הראו שיפור רב בתוצאות. רמת הסוכר ירדה פלאים, כאבי הגב פסקו אף הם ואיתם מידה אחת "פחות במכנסיים". בבדיקה האחרונה שאל אותי הרופא: את עדיין אוהבת מתוקים? עניתי שכמובן והוא חייך ואמר: ממש מותר לך.

 

ספורט ועסקים

אני מוצאת שהספורט תורם רבות לעולם העסקים. העיסוק בספורט מרגיע, משפר את מצב הרוח ומחדד את המחשבה. נדרשת התמדה ויכולת התמודדות עם קשיים. בספורט כמו בעבודה, רצוי להציב מטרות ולבדוק היכן אנו נמצאים ביחס אליהן. לחגוג את ההישגים ולנצל את הכישלון ללמידה ותיקון הדרך.

 

ספורט זה ההשראה שלי

ספורט עושה נפלאות בשמירת הגוף והנפש. עיסוק סדיר בספורט עוזר מאד בהפגת המתח וחיזוק הגוף והרוח. לומדים כוחם של התמדה והתגברות על קושי.
השנה מלאו לי 62 וקבלתי כרטיס אזרח ותיק, (האמת זה היה מלחיץ). כשהרופא שלי הציע לבדוק את הגיל הפיזיולוגי שלי, מצאנו שאני צעירה לפחות ב-15 שנה מהגיל בהתאם לתעודת הזהות ולפניי עוד זמן רב ליהנות מהחיים.

אלינור בסון
בודקת תוכנה, V-Ness
גיל: 37
רווקה
וותק בנס: שנתיים
 
אחד הדברים החשובים הוא להתחיל בהדרגה ולא להעמיס על הגוף, חשוב מאוד להקשיב לגוף ולתת לו את הקצב שלו וההסתגלות הראשונית.

הספורט שלי

כדורגל, כדורעף וכושר.
תמיד רציתי לשחק בקבוצת כדורגל ולכן הקמתי לפני כ-10 שנים קבוצת כדורגל לבנות שעדיין קיימת ופעילה, ומעניקה מקום לנשים לעסוק בספורט האהוב עליהן. לכדורעף הגעתי בעקבות הצטרפות לקבוצה בה אני משחקת פעם בשבוע ושם אני מאוד נהנית מהאנרגיות. במיוחד לאור העובדה שהמשחק מתבצע בים. בנוסף, כדי לשמור על כושר וחיטוב הגוף, אני מתאמנת בחדר כושר למעלה מ- 10 שנים.

 

ספורט ועסקים

הספורט דומה לעולם העסקים ונדרשות בהם תכונות אופי זהות: נחישות, דבקות במטרה, מוטיבציה, הצבת יעדים, דינמיקה קבוצתית ומשמעת עצמית.

 

ספורט זה ההשראה שלי

העיסוק בספורט הוא חלק אינטגרלי מחיי לכן הוא מהווה חלק מנושאי שיחה המתקיימות בעבודה ומחוצה לה. הסביבה שלי מתייעצת איתי לגבי אימונים ותזונה ואני שמחה לתת מענה ולגרום לחברי להצטרף אלי ו/או להתחיל לעסוק בספורט.
בנוסף, אין מאושרת ממני כשמצטרפות בנות לקבוצת הכדורגל שהקמתי וחוות הרגשה טובה מבחינה פיזית ונפשית.

בת-אל יוסף
פרויקט לאומי רגולציה, חטיבת פתרונות למידה והדרכה
גיל: 29
רווקה
וותק בנס: פחות משנה
 
לעשות ספורט דרך הראש (מנטלית) ולא רק דרך הגוף (פיזית). והכי חשוב, ליהנות מהדרך.

הספורט שלי

אני עוסקת בעולם של פיתוח וחיטוב הגוף, אימוני כוח והרמת משקולות. החיבור שלי לפיתוח הגוף, התחיל לפני שבע שנים כאשר הייתי בתקופת משבר אחרי זוגיות ארוכה, וחיפשתי דרך שתשפיע עליי גם פיזית וגם מנטלית.
לפני כשנתיים החלטתי להתמקצע בעולם הזה ולמדתי בווינגייט "קורס מדריכי חדר כושר ומאמנים אישיים" כדי להתעמק ולהבין יותר בתחום.
במשך 4 שנים התחריתי בתחרויות של "בודי בילדינג" בקטגוריית "מיס ביקיני" ו"מיס וולנס" בזכות כך הצלחתי להוכיח לעצמי (הן פיזית והן מנטלית) שאין דבר שעומד בפני הרצון.

 

ספורט ועסקים

הקשר בין ספורט לעולם העבודה הוא קשר חזק וטבעי. הספורט פיתח אצלי את הביטחון העצמי, היכולות לייצר קשרים חברתיים, כושר ביטוי, אסרטיביות, ערנות והתמדה.
תחומים אלו ועוד, חשובים מאוד להצלחה הן בספורט והן בעסקים ולכן הקשר ביניהם מאוד חזק.

 

ספורט זה ההשראה שלי

הספורט מהווה השראה עבורי ועבור סביבתי.
ההיבט הבריאותי מקבל משמעות רבה שבאה לידי ביטוי מבחינה חיצונית ופנימית. בנוסף זה תורם לביטחון והדימוי העצמי ומשפיע גם מבחינה נפשית מעצם העיסוק בספורט עצמו. השיפור מגיע גם במראה החיצוני, במצב הרוח, ביכולת הריכוז וכמובן באנרגטיות ובערנות. בעצם, ניתן לומר שהספורט מוביל אותנו - ללמוד להקשיב לגוף ולנפש והופך אותנו לאנשים טובים יותר כלפי עצמינו והסובבים אותנו כולל במקום העבודה.
אני מאמינה כי אנשים שעוסקים בספורט משדרים לסביבה יותר אופטימיות, אנרגיות טובות, סבלנות וחיוכים...

דנה לבב
מנהלת חטיבה בקבוצת מיקור חוץ
גיל: 53
נשואה + 2 + נכדה
וותק בנס: 5 שנים
 
אל תקפצי גבוה מדי, בחרי בדרך שגורמת לך ליהנות, במשהו שכייף לך לעשות, ועשי אותו במנות קטנות. עם הזמן תגדילי את המינון.
זכרי – החוויה הגדולה היא במהלך הדרך, ההצלחה וההישגים הם בונוס. ההנאה היא הכרחית!

הספורט שלי

רכיבת אופניים (אופני שטח ואופני כביש). הכול התחיל עקב בעיות בריאותיות, החלפתי פעילות אירובית בספינינג ומשם עברתי לרכיבות שטח וכביש שהגיעו בזכות אהבת הטבע, האדרנלין והגיוון הרב. אוהבת את החברותא, הטיולים בארץ ובחו"ל, את האדרנלין שזורם בנדיבות, האנרגיות הטובות, שיפור במצב הבריאותי והתחושות בכלל.

 

ספורט ועסקים

אין ספק כי המשותף לשני העולמות הללו הם – נחישות, התמדה, קביעת והשגת מטרות והצבת אתגרים. כמו גם - עבודת צוות קבוצתית שלכל אחד/ת יש בה מקום. הסובלנות לכל אדם, התמיכה ההדדית וההכרה שכוחו של השלם, כקבוצה, גבוה מסכום מרכיביו.

 

ספורט זה ההשראה שלי

הספורט מפחית את הלחץ והמתח, מעלה את מצב הרוח, גורם להעלאת הערנות ומשפר את ההרגשה הכללית.
הספורט משפר את יכולות הסובלנות וקבלת הזולת לכל אחת ואחד גם כשהם שונים ממני. הרכיבות מקנות לי שקט נפשי ושעות רבות של חשיבה והקשבה לאינטואיציה הפנימית יחד עם ההכרה שהכול אפשרי וצריך רק להעז.
הבונוס הוא, הרחבת מעגל החברים וההיכרויות עם אנשים שונים מתחומים נוספים.
פלא שהתמכרתי?

הילה טורבילו
מתכנתת בכירה לאומי טרייד, חטיבת פיתוח ודיגיטל
נשואה + 2
וותק בנס: יותר מ 5 שנים
 
 
 
התמדה, השקעה וללמוד משחקנים מנוסים. זה עוזר!

הספורט שלי

כדור נוצה (בדמינטון). זה ספורט המחבט המהיר בעולם, המגיע ל- 400 קמ"ש. מהיר יותר אפילו מטניס. זהו ספורט אולימפי ובאולימפיאדות אחרונות היה נציג ישראלי. התחלתי לשחק בארץ בקבוצת מכבי אשדוד ושם הכרתי שחקנים מגיל 6 עד 90+. האימונים מתבצעים בקבוצות לפי רמות.
השנה זכיתי בתואר, אלופת הארץ בזוגות נשים סניורס 35+, בשנים הקודמות גם אלופת הארץ במיקסטים, יחידות וזוגות לגילאי 35+. אני משתתפת בליגה ארצית ובעבר בליגה לאומית. השתתפתי במכביה ובתחרויות בחו"ל, כולל באליפות עולם סניורס 35+.

 

ספורט ועסקים

הספורט מפתח אצלי תחרותיות, רצון לנצח ולהצליח.
בספורט כמו בעבודה כדי לנצח, צריך בשניות לדעת ולזהות מה בן הזוג שמשחק איתך עומד לעשות ואז להגיב במהירות. כלומר, ללא ספק זה משפר את יכולת העבודה בקבוצות.

 

ספורט זה ההשראה שלי

הספורט עוזר להתגבר ולהתמודד עם פחדים וקשיים ולפתח הקשבה ומיומנויות עבודה בצוות.

יפה ירדני
מנהלת חטיבת מכירות, NessPro
וותק בנס: מעל 20 שנה
 
 
 
 
תעשי רק מה שאת אוהבת!
אם את רוצה להתמיד בספורט, תעסקי בספורט שגורם לך הנאה, אחרת קשה מאוד להחזיק מעמד לאורך זמן. אנשים מצליחים במה שהם אוהבים, גם בספורט וגם בעסקים.

הספורט שלי

חתירה בקיאק.
חותרת בקיאק ימי. חורף וקיץ. כבר 7 שנים. מכורה לים בכל המצבים שלו. בשנה האחרונה מתנסה בסוגים שונים של חתירה בסוגי קיאקים שונים.
סרף סקי - קיאק מהיר מאד שיודע לנצל נהדר את הגלים ומה שנראה כצילם של גלים. במסגרת שיפור המיומנות, חותרת גם על קיאק אולימפי בירקון שמהווה שילוב של חתירה מדויקת וסנכרון התנועה של 4 חותרים על קיאק צר וארוך. ספורט שפותח הזדמנות אין סופית להתקדם ולהשתפר.
לחתירה הגעתי דרך כתבה בעתון שגירתה את סקרנותי. ביררתי. עשיתי קורס והתמכרתי.
זהו ספורט שממנף תחביב אחר שלי של טיולים ברחבי הגלובוס...
עד היום חתרתי באיי יוון, סלובניה, האיים האיולים שבצפון סיציליה ובאלסקה. וידי עוד נטויה.

 

ספורט ועסקים

גם בעסקים וגם בספורט, הדרייב המוביל הוא ההצלחה, ההישגים והרצון בשיפור מתמיד. בשני העולמות, נדרשות נחישות והתמדה, לצד "מלחמה" בלתי פוסקת שלא לוותר לעצמך, (גם ב5 וחצי בבוקר כשבחוץ חורף וקר).

 

ספורט זה ההשראה שלי

הספורט זה מה שמטעין אותי באנרגיה. וגם הפוך. ככל שאני עוסקת בפעילות גופנית אני אנרגטית יותר ושמחה יותר. החברים בעבודה יודעים להבחין בבוקר מתי חתרתי ומתי לא...
אחרי החתירה, ההתנהלות במהלך היום מלווה במצב רוח טוב, אני מרוכזת יותר ושמחה למפגש עם האנשים ועם אירועי היום שמחכים לי.
החתירה שוטפת כעסים, מתחים ובעיות ומאפשרת להגיע חדה ורגועה ליום חדש.

מליסה זיסו יששכר
ראש צוות יישום חטיבת ה SAP
גיל: 36
נשואה +2
וותק בנס : 11 שנים
 
תני צ'אנס, תמצאי את הספורט המתאים לך ולמרות כל הקושי של היום-יום ועייפות של בית-עבודה-ילדים, תראי כמה כיף זה יכול להיות!

הספורט שלי

בשנים האחרונות אני משחקת כדורסל בליגת הנשים הארצית.
מגיל מאוד צעיר, תמיד עסקתי בספורט - כדורעף, כדורגל, כדורסל ואפילו טניס שולחן.
בארץ שבה גדלתי ברזיל, הספורט הוא דבר משמעותי והאולימפיאדה בבית ספר שלי היה האירוע השנתי האהוב עלי.
זכיתי לייצג את ברזיל במכבייה בארץ ושנים לאחר מכן את ישראל במכבייה באוסטרליה.

 

ספורט ועסקים

תחרות מביאה למצוינות.
ספורט קבוצתי ותחרותי מלמד כיצד להגיע לתוצאות טובות יותר בזכות עבודת צוות ועם עזרה הדדית.
בדיוק כמו בעולם העסקים - כשעובדים יחד ועוזרים אחד לשני, ההישגים הם נפלאים.

 

ספורט זה ההשראה שלי

מהספורט למדתי מוקדם מאוד בחיי, שלפעמים מנצחים ולפעמים מפסידים – אבל הכי חשוב זה לעשות את הכי טוב שאת יכולה וליהנות מהדרך ומהאתגרים.
ספורט מקרב בין אנשים, עושה טוב לגוף ולנשמה.

מרי אגוז
ראש צוות מתאמות חשבוניות, מטה
גיל: 42
נשואה+2 בנים
וותק בנס: 21.5 שנים
 
העצה הכי חשובה שלי היא
ה ת מ ד ה !

הספורט שלי

הספורט העיקרי שלי הוא ריצה למרחקים ארוכים היות ואני מתכוננת לריצת מרתון תל-אביב של 42.2 ק"מ.
בנוסף, בשל האהבה הגדולה שלי לספורט, אני מתאמנת במגוון רב של שיעורים (מדרגה, עיצוב/חיטוב, אירובוקס, ספינינג, היט, פילאטיס, TRX ,Core ואף זומבה!). מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד אהבתי ספורט, אבל הייתי נערה שמנמונת וביישנית. בגיל 18 לאחר שעברנו לתל אביב מאוד רציתי לרזות ולחזק את הביטחון העצמי, וכך התחלתי לעסוק בספורט ופשוט התאהבתי ובגדול.

 

ספורט ועסקים

בין שני העולמות יש חיבורים חזקים מאוד: דינמיקה, אינטרקציה עם אנשים, עיקביות, אתגרים, עמידה ביעדים ובלוחות זמנים. שניהם דורשים נחישות, שיתוף פעולה, משמעת עצמית, ריכוז, עירניות, חיוניות ומוטיבציה.

 

ספורט זה ההשראה שלי

הספורט מניע אותי. בזכות הריצה והספורט אני מרגישה אנרגטית, משוחררת, התרגשות וגאווה על שהשגתי את המטרה ובזכות זה אני מעניקה השראה למשפחתי ולאנשים סביבי.
הספורט מסייע לי לייצר חיבור לאנשים ובין אנשים. הוא מעניק לי שלווה וסובלנות כלפי הסובבים אותי ואין ספק שהופך אותי לנעימה ושירותית יותר גם במקום העבודה.

הגיעי לעיסוק בספורט עם חיוך ומתוך הרצון לתרום ולהשקיע בעצמך. הכי חשוב לא להתייאש ,להתמיד, לקבוע יעדים מעשיים ולקבוע עם חברים/חברות להתאמן יחד, זה מייצר מחויבות וגם חברות.

הספורט שלי

ריצה של 21 ק"מ, אליה הגעתי מעולם הריקוד. במקביל ללימודי התואר הראשון שלי בכלכלה, למדתי בווינגיט הדרכה ואימנתי שיעורי מדרגה, עיצוב וחיטוב הגוף ואירובי במכוני כושר שונים בארץ. כיום אני אחרי חצי מרתון ומתאמנת למרתונים הבאים בארץ ובחו"ל.

 

ספורט ועסקים

במקביל לעולם העסקים שבו נדרשת התמדה והשקעה בפרטים הקטנים, בפרט בתחום עיסוק כמו שלי, כך גם באימון ריצה- יש הכנה סביב הפרטים הקטנים, כמו התזונה לפני אימון ואחרי האימון, לצד התמדה אין סופית של 4 אימונים בשבוע בכל מזג אוויר ובכל מצב רוח.

 

ספורט זה ההשראה שלי

הספורט מעניק לי אנרגיה חיובית שאני משרה על המשפחה ועל החברים שלי. הספורט גורם לדברים להראות יותר פשוטים. אני משמשת דוגמא לילדיי שגם עוסקים בספורט, מתוך ההבנה כי לא משנה עד כמה קשה וכמה קר או חם בחוץ ואין דבר העומד בפני הרצון. המסר העיקרי שאני רוצה להעביר הוא, שאנחנו האחראים על מעשינו ועל בניית דרכינו להצלחה.

התחילי לאט ולמרחק קצר, ובהדרגה הגבירי את הקצב ותגדילי את המרחק. אל תוותרי או תתייאשי מהר, גם אם יהיה קשה בהתחלה. תתמידי! ועם הזמן תיווכחי שזה נהיה קל יותר ואפילו תיהני מכך.

הספורט שלי

מזה עשר שנים שהריצה והשתתפות במרתונים היא חלק בלתי נפרד מהחיים היומיומיים שלי. אני משתתפת בלא מעט מרוצים ועשיתי כבר שני מרתונים מלאים (42 ק"מ) בארץ. בימים אלו מתכוננת למרתון פריז שיערך באפריל.
עוד בילדות, מאוד אהבתי ריצות והתאמנתי באתלטיקה קלה ובריצות בינוניות. זו המשך מורשתו של אבי, שרץ עד היום בקצבים מהירים.

 

ספורט ועסקים

בריצה יש הרבה מוטיבציה ורצון להצליח ולהשתפר ולהגיע לשיאים חדשים, כמו בעבודה. גם במרתונים וגם בעבודה אני מציבה לעצמי מטרות ויעדים ודואגת לעמוד בהם.
סיפוק בספורט לאחר הצלחה, דומה מאוד לסיפוק בעבודה כאשר מגיעים להישגים אשר זוכים מהם לפרגון מהמנהל ו/או הלקוח.

 

ספורט זה ההשראה שלי

סיפור ההשראה שלי הוא אבא שלי. בילדותי צפיתי באבי משתתף במרוצים, עודדתי אותו בקו סיום ולפעמים אף יצאתי לריצת ילדים של 2 ק"מ. ממנו ירשתי את הכושר הטבעי לריצה ואת ההשראה לרוץ.
האהבה שלי לריצה רק גדלה עם השנים. התחילה בהדרגתיות ממרחקים קצרים עד למרחקים של מרתון.
בנוסף, ריצה מעניקה תחושה של אושר וסיפוק. הספורט מגביר את האנרגיות ומשפר את הבריאות ובזכותו, מכירים אנשים חדשים ונוצרים חברויות וקשרים חדשים - מעגל החברים גדל.
הריצה גורמת לי לתחושת הנאה ושחרור מעומס חיי היום יום, ההרגשה שעוברת בגוף בסיום הריצה היא בלתי ניתנת לתיאור. אני מכורה לריצה, לפחות מכורה למשהו טוב... 😊

פנינה דנינו
מנהלת תחום בחטיבת המומחים והיועצים, מיקור חוץ
גיל: 36
נשואה + 3
וותק בנס: 11 שנים
 
הסוד בספורט הוא, ליהנות מהפעילות שאת עושה ולרתום את הבית להצלחה שלך – בעיניי, רק כך ניתן להתמיד מעשית ומוטיבציונית.

הספורט שלי

כדורשת במסגרת ליגת מאמאנט (מאמאנט הינה ליגת נשים בכדורשת המיועדת לאמהות). תמיד עסקתי בספורט כזה או אחר, אך שנים רבות שלא עסקתי בספורט קבוצתי או תחרותי.
לפני שנה וחצי, בני האמצעי התחיל כיתה א' ושמעתי שיש בבית הספר קבוצה של מאמאנט. החלטתי לתת לזה הזדמנות.
כיום, אני מתאמנת באופן תדיר עם הקבוצה ובנוסף משחקת בליגה.
הצ'ופר הגדול שבכל עונה יש גם סופ"ש מחוץ לבית אשר אנו עורכות בו מחנה אימונים.

 

ספורט ועסקים

אני חושבת שרוב התכונות שאני מביאה לידי ביטוי בקריירה המקצועית שלי כמנהלת, באות לידי ביטוי גם בקבוצה. השאיפה שלי לעמידה ביעדים והבאת תוצאות לא פוסקת בפרקט, שם אלמנט התחרות והרצון להיות שותפה מלאה לצמיחה של קבוצה משמעותית בליגה מדרבנים אותי לתרום, לרצות להשתפר ולהביא את התוצאות הטובות ביותר.
גם בספורט בדומה לצוות בחטיבה, ניהול המשחק תלוי מאוד ב"שחקניות שמשחקות" איתי על המגרש. ישנם רגעים שמישהי אחרת מנהלת ומובילה את המהלכים ולעיתים אני זו שמובילה, הכול בהתאם להרכב. תחושת הסיפוק כאשר מצליחים לנצח במשחק דומה מאוד להצלחה בפרויקט או עסקה שזכיתי בה במסגרת התפקיד שלי.

 

ספורט זה ההשראה שלי

הספורט מאפשר לי למצוא את המקום נטו לעצמי. הוא מאפשר לי לאזן בין ניהול הקריירה, ניהול הבית והטיפוח האישי. הספורט עוזר לי לעבוד בצוות ומלמד אותי שיתוף פעולה ותקשורת. העיסוק בספורט הספציפי הזה גם מאפשר לי לייצג את בית הספר ולהעניק בכך תחושת גאווה לילדיי שמגיעים מידיי פעם לעודד. ומגביר את תחושת מעורבות בכל הנוגע לבית הספר ובעיקר להוות דוגמא אישית לבניי בנוגע לאופי של ספורטאי.
השאיפה להצליח יותר על מנת להיות מצוינת במה שאני עושה, מובילה אותי לאורך הקריירה, האימהות והמשחק.

רונית עזרן
מפתחת הדרכה, חטיבת פתרונות למידה והדרכה
גיל: 40+
גרושה + 3
וותק בנס: שנה וחצי
 
ההצטרפות למאמאנט מהווה תרומה עצומה לאמהות אשר לומדות להקדיש גם זמן לעצמן, להתנתק מן המטלות השגרתיות בבית ובעבודה, לעסוק בפעילות גופנית מהנה ולחוות תחושת הזדהות ושייכות בקרב נשים אחרות.

הספורט שלי

שחקנית מאמאנט (כדורשת) מזה כ-3 שנים ומשמשת כחברת הנהלה במאמאנט תל אביב. מאמאנט הינה ליגת נשים בכדורשת המיועדת לאמהות. ליגת מאמאנט הוקמה בשנת 2005, וכיום מתפרסת בכל הארץ ובכל המגזרים: חילוניים, דתיים, יהודים, דרוזים, בדואים וערבים.
למעשה כל אמא ללא כל רקע ספורטיבי יכולה לבוא ולהצטרף. מאמאנט מעודדת אמהות לצאת ממעגל המטלות בבית ולהקדיש זמן לעצמה.
עבורי מאמאנט, היא הרבה מעבר לרשת. חלק נכבד מן השבוע מוקדש לפעילויות הקשורות לקבוצת המאמאנט הן בהיבט הספורטיבי והן בהיבט החברתי קהילתי, וחברותיי לקבוצה הפכו להיות החברות הכי טובות שלי.
עבורי הספורט הוא חלק בלתי נפרד מהחיים והשילוב בין הספורט לעבודה יוצר הרמוניה וחיים מלאים ומאושרים. באמצעות הספורט אני שומרת על בריאות הגוף והנפש.

 

ספורט ועסקים

מאמאנט מאפשרת להגדיל את מעגל החברים והקשרים החברתיים, מפתחת מיומנויות שונות כגון: קואורדינציה, ריכוז, התמקדות במטרה ועוד כישורים רבים אחרים התורמים לנו בכל תחומי החיים.

 

ספורט זה ההשראה שלי

השייכות למאמאנט גורמת לנו האמהות, לרצות להיות אזרחיות רגישות ואמפטיות יותר לחברה ולסביבה הקרובה. מאמאנט חרטה על דגלה את נושא המעורבות בקהילה והיא מעניקה מקום מרכזי וחשוב למעורבות החברתית, האחריות והדוגמה האישית. קהילת מאמאנט, יוזמת פרויקטים רבים של תרומה ועזרה לקהילה ולאוכלוסיות החלשות. החוויות שכל אמא עוברת במסגרת יוזמות אלה, מהוות מקור לחוויות משותפות ולהעצמה אישית, זוגית ומשפחתית.