היכן מתחבאים גאוני הטכנולוגיה שאתם כל כך מחפשים?

ההבדל בין צוות טכנולוגי שמורכב מאנשים מוכשרים ומקצועיים, לבין אחד שהורכב במהרה, הוא לעתים קרובות ההבדל בין הצלחה וכישלון של ארגון טכנולוגי או יחידת מיחשוב. אין ספק שבעיני רוחכם אתם רואים צוות טכנולוגי נלהב, זריז, שנהנה ללמוד ולהתפתח יחד עם הארגון שלכם. אין גם ספק שאי-שם בחוץ קיימים האנשים המופלאים הללו, והם ישמחו להיות אנשי הפיתוח, התשתיות והטכנולוגיה שלכם. אך היכן הם מתחבאים?!

אתם יושבים כל היום על הלינקדאין, מפרסמים מודעות דרושים בכל לוח אפשרי, אבל המועמדים שפונים אליכם הם פשוט לא אלו שאתם מחפשים. אז איפה מוצאים אותם?

סביר להניח שלא התחלתם לחפש אותם אתמול, ואתם נתקלים בלא מעט אתגרים (וגם מועמדים שאינם מתאימים). יכול אפילו להיות שכבר הספקתם לצערכם גם להיפרד מכמה אנשי טכנולוגיות ששכרתם בפזיזות לצוות שלכם. אז איפה תמצאו ותכירו את הכוכבים שיזניקו את הארגון שלכם קדימה?

אצל המתחרים

זה אולי לא מנומס ויש מי שיגיד אף לא אתי, אבל המקום הטוב ביותר למצוא את מי שיעשה עבורכם את העבודה הכי טוב, הוא במקומות בהם הוא כבר עושה אותה כנראה "לא רע". כלומר, אצל המתחרים. לא מאוד קשה לבדוק ברשת (או במדיה החברתית בפרט) מי עובד עבור המתחרים שלכם, ולנסות להגיע אליהם עם הצעת העבודה שלכם.
אגב, לא חייבים לחפש מתחרים ישירים בשביל לעשות זאת. התחרות לעיתים, היא על הכישרון ופחות על המשימה. אתרו את הארגונים שדומים לכם בתרבות הארגונית גם אם הם לא המתחרים הישירים.

אצל החברים

בדרך כלל אנחנו רוצים עובדים כמונו וכמו החברים שלנו לצוות. סביר להניח שהחברים שלכם קצת דומים לכם והם בדיוק מה שאתם מחפשים. אז אם זה מפגישות בכל מני אירועים מקצועיים וחבריים, פיקחו עיינים והיוועצו עמם לגבי גיוס מועמדים שעבדו עמם בעבר שאולי יתאימו לכם.
בנוסף, נסו לעודד עובדים קיימים להביא את חבריהם המוכשרים במיוחד לארגון. אפשר לעשות זאת באמצעות צ'ופרים שווים במיוחד במסגרת פעילויות "חבר מביא חבר" וגם פשוט ביצירה של אווירת עבודה ומקום עבודה שכיף להיות בהם.

באירועי Hackathon ואירועים מקצועיים

אירועים מקצועיים, סדנאות, ימי עיון ודומים- אלה הזדמנויות נפלאות להכיר ולראות בפעולה את מומחי הטכנולוגיה שאתם מחפשים.
לא חסרים אירועים כאלה וקל מאוד למצוא אותם ברשת (וגם לקבל מושג כללי על הקהל שצפוי להגיע).

אצל גופי הגיוס המומחים.

בבואכם לחפש מועמדים לתפקידים טכנולוגיים, ככל הנראה לא הונחה בפניכם רשימה של מועמדים פוטנציאליים שיענו על הצרכים של הצוות או הארגון שלכם.
רשימה כזו תמצאו בדרך כלל אצל חברות השמה, הגיוס ומיקור החוץ שמתמחות לרוב באיתור ובקליטה לתפקידים טכנולוגיים מגוונים.
גופי ההשמה ומיקור החוץ המתמחים בעולמות הטכנולוגייה, יכולים לחסוך לכם המון כאב ראש (ולעיתים גם כאבי לב) בתהליכי גיוס וקליטה, כדי שתוכלו להתמקד במה שחשוב באמת – עסקי הליבה והמשימות הרבות שיש לכם.

 

דברו איתנו
פרטים שעליך להשלים בטופס:

    אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
    וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

    info@ness-tech.co.il