מומחים ויועצים זה הסיפור שלנו

בתקופה של צורך בגמישות ובהתייעלות עסקית חשוב לסמוך על המומחים שלנו! אנו מעמידים לרשותכם מקצועני IT מיומנים, תוך זמן קצר ולצרכים הייעודיים שלך.

באמצעות פעילות שירותי המומחים והיועצים של נס, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו על פי דרישה וצורך, מקצוענים מנוסים למגוון עולמות מערכות המידע: מנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות, מומחי BI, מפתחים בכל סביבות הפיתוח, אנשי תשתיות ורשתות, טכנאים, מדריכים, מטמיעים ועוד.

שירותי המומחים והיועצים מוענקים כחלק ממעטפת מלאה של שירותים ומודלים עסקיים אשר מעניקה נס למאות לקוחותיה בכל סדר גודל ומכלל המגזרים.

האתגרים שלכם- היתרונות שלנו

 • התמחויות בכל העולמות

  אנשי מקצוע מנוסים בכל קשת ההתמחויות בעולם מערכות המידע תוך שילוב יוצא דופן של הבנת הליבה העסקית בכל מגזר ומגזר.

 • "מטריית ידע" והכשרות מקצועיות

  מומחי נס מעודכנים בכל עת בכלל הידע המקצועי העדכני הקיים בתחום התמחותם באמצעות הכשרות מקצועיות, תהליכי העברת ידע, מפגשי ידע פנימיים וחיצוניים, כנסים, פורומים ועוד המתקיימות בכל אחת מהחטיבות המקצועיות בנס.

 • מתודולוגיות גיוס מתקדמות

  חטיבת הגיוס של נס, מנהלת תהליכים מתודיים ומנגנוני גיוס מהמובילים בישראל, תוך יכולת איתור המועמדים המתאימים ביותר, בזמן הקצר ביותר, במגוון רב של מודלי התקשרות עסקיים לצורכי הלקוח.

 • איתכם לאורך כל הדרך

  כל מומחה ויועץ נהנה הן מליווי בעולם התמחותו על ידי מנהל מקצועי ישיר והן מטיפול שוטף של גוף משאבי האנוש. כך, כל עובד זוכה ליחס, טיפול וליווי לכלל צרכיו המקצועיים והאישיים.

 • יד ביד עם הלקוח

  כמי שבוחר לעבוד עם נס, יודע כי אנו איתו לאורך כל הדרך- בתקופות צמצום, התרחבות, על פי דרישה, במציאת חלופות מומחים בעת צורך (לעיתים במצבי "כאן ועכשיו") וכל זה במעטפת של מקצועיות, אנושיות ויחסים ארוכי טווח.

 

דברו איתנו
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
  וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

  info@ness-tech.co.il