פיתוח תוכנה זה הסיפור שלנו

 

שירותי הנדסת התוכנה וה- Coding של נס מבוססים על התמחותה בפיתוח מאות מוצרים, מערכות, אתרים, אפליקציות ויישומים ארגוניים במגוון אדיר של טכנולוגיות ופלטפורמות. אנחנו מציעים ללקוחותינו התמקצעות הן בטכנולוגיות רוחביות, והן בטכנולוגיות High End, שימוש במתודולוגיות פיתוח חדשניות וכל זה בשילוב הבנת ליבת העסקים של הלקוח.

נס הנה הגוף המוביל לעולם פרויקטי הפיתוח והיישומים בישראל (על פי STKI) זה שנה שישית ברציפות ומתמחה זה למעלה מ-20 שנים בפיתוח פרויקטים בתחום התוכנה בהיקף לאומי עבור גופים ציבוריים, משרדים ממשלתיים רבים, בנקים, חברות ביטוח, גופי הייטק בינלאומיים, כוחות וגופי בטחון, סטארטאפים ועוד.

פתרונות ושירותי התוכנה שלנו מבוססים על הניסיון רב השנים שצברנו במאות פרויקטי פיתוח, שילוב מערכות ויישומים ארגוניים. בפתרונות שלנו אנו בוחנים את הדרך הנכונה, האיכותית והמהירה ביותר עבור כל לקוח וצרכיו, החל משימוש ברכיבי קוד פתוח (Open Source), דרך שילוב יישומים ארוזים ומוכנים, (IP) ועד פיתוח מסקרץ' בהתאמה משלב האפיון ואיסוף הדרישות דרך שלבי הגדרת המוצר וזיהוי המשתמשים במערכת, וממשיך לשלבי המימוש ובהם כתיבת ופיתוח תוכנות צד שרת, ארכיטקטורת תוכנה, אלגוריתמים, פיתוח צד לקוח, דגש על עולם ה-UX/UI, ישיבות משותפות לסיעור מוחות/ סטטוס פיתוח, וכל שאר הרכיבים והשלבים הנדרשים בהליך איכותי של הנדסת תוכנה.

פרויקטי פיתוח ותוכנה אלו מבוצעים בליווי מומחים ומובילים טכנולוגיים, המלווים את הפרויקט בכל שלביו, תוך מתן אחריות כוללת לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט והפתרון המיושם ועד לתחזוקת המערכת ושדרוגה לאורך שנים.

אצלנו, כל לקוח (החל מחברות סטארטאפ ועד לגופי ענק מקומיים ובינלאומיים) יכול לקבל פתרון שלם (Turn-Key) או חלקי לכל אחד משלבי הפיתוח:

 • בחינת המערכת, הגדרת דרישות ובדיקת ישימות והיתכנות
 • בחירת הטכנולוגיה, כלי הפיתוח וסביבות הרצה
 • תכנון הפרויקט, ניהול משאבים, ניהול סיכונים ובקרת איכות
 • תכנון המערכת והפקת מסמכי תכנון, איכות ובדיקות
 • פיתוח המערכת, היישום או המוצר תוך הקפדה על הליך איכותי של הנדסת תוכנה
 • בדיקת המערכת ותכנון הפריסה שלה
 • התקנה ותחזוקת המערכת באתרי לקוח או באתרי אירוח (ענן)

אנו מציעים את כל אלו במגוון מודלים עסקיים – החל משירותי מומחה, ניהול פרויקט, שירות מנוהל, ועד להקמת מרכזי פיתוח ומצוינות במודל מיקור חוץ עבור כל שלבי פיתוח או המוצר.

יכולות ושירותי הפיתוח והנדסת התוכנה של נס, מקנים ללקוחותינו יכולות פיתוח מסחריות, ידע אודות ממשל, מצוינות, ניהול גרסאות תוכנה, ידע פונקציונלי הנוגע בכל שלבי חיי הפיתוח או המוצר ועוד, אך בעיקר מסייע ללקוחות שלנו לחשוב מחוץ לקופסא ולייצר מוצרים ויישומים מהדור הבא תוך קיצורי הגעה לשוק וברמת איכות פיתוח גבוהה.

דברו איתנו
פרטים שעליך להשלים בטופס:

  אינפיניטי פארק, רעננה | 03-7666800 | וואטסאפ: 054-5977779
  וואטסאפ לפניות בנושאי גיוס: 054-2934280

  info@ness-tech.co.il