Big Data & Analytics

Big Data & Analytics - הכנסות במקום מספרים

נס מסייעת ללקוחותיה להתמודד ביעילות עם שני צרכים חשובים – שיפור הביצועים העסקיים והגדלת רמת הרווחיות של הלקוחות. קידום שני התחומים הללו משפר בסופו של דבר את שביעות הרצון של הלקוחות.

השוק העסקי מפשיר מההקפאה שבה היה מצוי בשנים האחרונות וכעת הוא שב לצמוח. המגמה הזו מחייבת את הארגונים להנהיג דפוסים עסקיים ומודלים חדשים, להתקין מערכות חכמות לניהול מידע ולבצע שני מהלכים חשובים ביותר כדי להצליח: ראשית, על מנת לנצל את הגידול בהיקף ובסוגי המידע, עליהם לסגל לעצמם יכולות אנליטיות גבוהות ולחתור לשיתוף פעולה עם ארגונים אחרים. שנית, עליהם לבסס תשתית מידע ממוקדת ודינאמית שתוכל למזג ולנהל מידע בתוך הארגון ומחוצה לו במהירות רבה יותר.

ניהול קשרי לקוחות

בסביבה העסקית התחרותית של היום, חברות חייבות למצוא דרכים חדשות להגדלת הרווחיות של הלקוחות הקיימים ולמשוך לקוחות חדשים. בה בעת, עליהן לשמור על שביעות רצון גבוהה של כלל לקוחותיהן כדי להגביר את הלויאליות שלהם ולמנוע מהם לעזוב.

ניהול קשרי הלקוחות שלנו מסייע לחברות להפיק תועלת גדולה יותר ממאמצי השיווק שלהן ולהגדיל את רווחיותן בעזרת הטמעת אסטרטגיות שיווק ואסטרטגיות תקשורת ממוקדות לקוח.

לנס שיטות מוכחות וניסיון רב בשווקים הוורטיקליים. היא מתמחה בניהול ומיזוג נתונים, בניית מודלים, ביצוע ניתוחי שוק וניהול קמפיינים. כל אלה ועוד מאפשרים לנס לספק ללקוחותיה פתרון מקיף לניהול קשרי הלקוחות שלהם.

פתרונות Turn-Key

אנו מספקים מגוון רחב של שירותים לניהול קשרי לקוחות ויכולות יישומיות המסייעות לארגונים להשיג את יעדי השיווק והמכירות שלהם. שירותים אלה כוללים את השירותים הבאים:

ניהול נתונים מקיף – מבצע בקרת איכות נתונים תמידית בעזרת שימוש בכלי DQA אוטומטי. כלי זה מבצע טיוב, ניקוי, העשרה, ומיזוג נתונים.

מודלים אנליטיים – תכנון ועריכת ניתוח מתקדם של השוק והלקוחות שמטרתו לבצע אפיון ופילוח של הלקוחות, דפוסי התנהגות, ערך חיי לקוח, חיזוי נטישת לקוחות, מגמות שוק, פנלים של לקוחות ועוד.

תכנון וניהול קמפיין שיווק – תכנון, עיצוב, וניהול קמפיין מוצלח שיסייע לארגון לעמוד ביעדים העסקיים שלו. היעדים העסקים מגובשים על בסיס תובנות שנרכשו ממודלים אנליטיים.

Lead Management – ניתוב התעבורה של הלידים (leads) בכל ערוצי התקשרות מגדיר את מרווחי הזמן שבהם מתבצעת התקשורת ומונע עומסים על המערכת.

מיזוג ואינטראקציה – מיזוג המרכיבים הסופיים של הקמפיין והעברתם לערוצי הביצוע. שימוש באינטראקציה דו-צדדית כדי לעמוד על צורכי הלקוחות, יעדי המכירה ושירות לקוחות, כדי להקל על ביצוע מכירה צולבת (cross selling).

מעגל סגור - חקר ביצועים והערכת קמפיינים – קשרי הלקוחות וסיפורי ההצלחה הקודמים מוזנים למאגר הנתונים ומסייעים בהערכת רמת האפקטיביות של הקמפיין וניתוח החזרי ההשקעה בו.

מודל נתונים של תעשייה ספציפית – מודל נתונים המותאם במיוחד לתעשייה מסוימת ויכול לשמש כבסיס לפתרון מקיף.

שירותי ייעוץ נתונים

סקירת BI (בינה עסקית) – Business Discovery היא ניתוח צרכי הארגון בתחום המידע העסקי. לאחר שלב הניתוח מתבצעת הטמעה של פלטפורמת ה-BI (בינה עסקית) שנבחרה ומטרתה לסייע לארגון להשיג את יעדיו בדרך היעילה ביותר ובעלות מינימלית. בסקירת BI ישנם ארבעה מוקדים מרכזיים: העסק, מודל הנתונים, הטכנולוגיה ותהליכי העבודה.

• תכנית האב של ניהול המידע הארגוני

מזהה את תחומי ההתמחות העסקיים (מידע אופרציונלי ומידע אנליטי שתומכים בצרכים העסקיים של הארגון) ומפרטת כיצד יש לממש אותם. התחומים העסקיים שיש להתמקד בהם הם: CDI – שילוב נתוני לקוחות ו-PMI.

• ניהול ביצועים של ארגונים

- הדרכת הארגון באמצעות פירוט המטרות שלו והגדרת מדדים מרכזיים לאמידת הביצועים של כל יחידה ארגונית.

- סרטוט מפת הערכים של הארגון בעזרת מיפוי הקשרים בין גורמי ההצלחה ובין התהליכים העסקיים.

- התוויית אסטרטגיה והגדרת ממדי ביצוע מרכזיים (KPI) המבוססים על שיטות עבודה מומלצות במספר תחומים כגון: ניהול/מימון, שירות, צמיחה, ולקוחות.

• ניתוח פיננסי

הגדרת מתודולוגיה עסקית, מודלים פיננסיים מתקדמים והטמעת פתרונות BI לקידום המודלים כגון:

- תכנון תקציב ובקרה

- תמחור המבוסס על פעילות החברה

- תכנון עלויות

- ניהול ערך לקוח/מוצר/אפיק

- חקר מדדי ביצוע פיננסיים וחקר נתונים

• ארכיטקטורת נתונים

ארכיטקטורת נתונים היא הגדרת כלל המושגים בשפה העסקית, ניהול ופריסה של מידע (Metadata, פורטל BI), וקביעת תהליכים וכלים לביסוס האמינות, העקביות והשלמות של הנתונים (DQM, טיוב, העשרת נתונים וכו').

• ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא תהליך המסייע בביצוע התאמות לתקני הרגולציה וייעול הקצאות ההון. אנחנו מגדירים, מתכננים ומבצעים פרויקטים בתקן באזל 2 שמבוססים על אותה הפלטפורמה. כמו כן, אנחנו מצביעים על מקורות המידע ומודל הנתונים הדרושים לצורך תכנון והרצת מודלים לסיכון אשראי (PD, LGD, EAD).

• הכוונת פרויקטים

אנחנו משמשים כמקור ייעוץ ללקוחותינו ומספקים להם הדרכה בכל ההיבטים של תכנית ה-BI (בינה עסקית). השירותים שאנחנו מספקים כוללים תכנון תקציב, יישום יעיל של תהליכים וגיבוש תכנית פעולה שחושפת את היתרונות של שימוש ב-BI לצורכי ניהול.

• שירותי BI בזמן אמת

עדכון וסנכרון מידע בזמן אמת באמצעות שילוב הכללים עסקיים והלוגיקה העסקית. מיזוג המידע משיג את המטרות הבאות:

- מיזוג נתונים היסטוריים ונתונים נוכחיים

- ניתוח אירועים ונקיטת פעולות סמוך לזמן האירוע

- תגובה מהירה/מידית לאירועים

מיזוג וניהול נתונים

טכנולוגיות ניהול הנתונים מאפשרות לחברות לנתח, לשפר ולבצע בקרה על הנתונים שלהם. טכנולוגיות אלו מעמידות את התשתית הנדרשת לצורך שליטה בנתונים בכך שהן ממירות נתונים גולמיים למידע עקבי, מדויק ואמין.

ניהול נתונים יעיל מאפשר לארגונים לגשת למידע המפוצל שלהם (פרגמנטציה), להציג באופן מדויק ועקבי את נכסי הידע שברשותם ולמנף את אותם הנכסים לטובת קבלת החלטות עסקיות.

נס מספקת פלטפורמה מאוחדת למיזוג נתונים המבוססת על שיטות עבודה מוכחות ומומלצות. שיטות אלו משתמשות בטכנולוגיות ובכלי BI הטובים ביותר מסוגם. יש לנו ניסיון רב בעיצוב, פיתוח וביצוע פרויקטים לניהול מאגרי מידע, במגוון רחב של ממשקי עבודה. ניסיון זה סייע בעדנו לפתח שיטות עבודה מוכחות לניהול מאגרי מידע ותבניות נתונים.

לנס יש ניסיון בעבודה עם כלי מיזוג הנתונים הפופולריים ביותר, כגון:IBM WebSphere DataStage, Informatica, MS-SSIS ועוד. בנוסף, אנו עובדים עם מפתחים של מערכות מסדי נתונים שיכולות לאחסן עשרות terabytes של מידע. הפלטפורמות שאיתן אנו עובדים הן Oracle, Teradata, SAS ועוד.

ההיכרות שלנו עם תשתיות BI רבות אפשרנו לנו לפתח שיטות עבודה ורכיבים בהתאמה אישית. באמצעות שיטות העבודה והרכיבים שלנו אנו מציעים ללקוחותינו שירות פיתוח ETL, ניהול metadata, ניהול ביצועי מערכת, בקרת איכות נתונים ושירותי העשרת נתונים. בנוסף, אנחנו מציעים לארגונים סיוע בתהליכי מיזוג של תשתיות ארגוניות הכוללים בין היתר רשתות, שרתים וכלים ביצועיים.

Analytics OEM

בשוק התחרותי של היום ספקי פתרונות נדרשים להוכיח ערך עסקי מובהק לפתרונות טכנולוגיים.

יכולות Analytics הניתנות Built-in כחלק מהפתרון מוכיחות ללקוח ערך עסקי נוסף.

חברת נס-גילון מספקת מערכת Analytics OEM כמוצר מדף הכולל תהליכי שליפה, עיבוד והצגה של מדדים עסקיים.

נשמח להציג את רכיבי הפתרון, פשטות היישום והמודל העסקי האטרקטיבי.

לכתבה בנושא 'יישום Big Data פעולות במקום מספרים' לחץ כאן>>

למידע נוסף - Info@Ness-tech.co.il

המדריך השלם לעולם הבינה העסקית, חיזוי וניתוח הנתונים

עוד בנושא...

עוד פרסומים בנושא אשר עשויים לעניין אותך