פתרונות ה-SAP של נס טכנולוגיות – היתרון התחרותי שלך!

פעילות ה- SAP בנס טכנולוגיות מתמחה בביצוע פרויקטים ומתן פתרונות מתקדמים מבית היוצר של SAP.

חברת נס, כשותפה בכירה של חברת SAP וכמי שיסדה את שוק ה-SAP בישראל ומובילה אותו מאז, מפתחת כל העת יכולות חדשות המשלבות פתרונות ייחודיים ומגוון שירותים מתקדמים המבוססים על פלטפורמת SAP, אשר מספקים לכלל המגזרים ערך מוסף ויכולות טכנולוגיות ועסקיות מתקדמות. יתרון המומחיות שנצבר בנס מאפשר ללקוח הטמעה חלקה ומענה מלא לכלל צורכי הארגון: ייעוץ וליווי, יישום ופיתוח של מערכות ERP,CRM, פתרונות BO/BI, הטמעת פתרונות מתקדמים לעולם ה-Mobile, בדיקות של מערכות ה-SAP, הדרכתם והטמעתם.  

יישום מערכות ERP

לאורך השנים,  ביצעה נס מאות פרויקטי ERP מהגדולים והמורכבים בארץ בכלל המגזרים העסקיים, הן לגופים גדולים והן לגופים בסדרי גודל בינוני. לנס הכישורים והיכולות לבצע פרויקטים על פי מתודולוגיה מוכחת של SAP, הטמעת פתרונות Best Practice לכל אחד מהמגזרים וזאת באמצעות מתודולוגיית RDS- Rapid Deployment System.

פעילות SAP בנס מונה מאות מומחי תוכן: מנהלי פרויקטים, מיישמים ויועצים בעולמות שונים, כולם בעלי יכולות מקצועיות גבוהות לצד הבנת הליבה העסקית של הלקוח.

נס מקיימת בהצלחה, מסורת רבת שנים של יישום מערכות SAP הנושאות תרומה רבה ליצירת ערך מוסף עסקי לכלל לקוחותינו.

יישום והטמעת CRM SAP

נס מובילה  זה שנים את פתרון ה-CRM של SAP. גם כאן, נס יצרה פתרון יחודי של Best Practice CRM, פתרון המכיל את ניסיונו רב השנים של צוות ה-CRM הגדול בישראל.

פתרון ה- Best Practice של נס מאפשר גישה מהירה לביצוע פרויקטים מוצלחים של CRM תוך שילוב כל צורכי הלקוח מתחילת הפרויקט ומבטיח עמידה ביעדי לו"ז ותקציב. פרויקטי ה-CRM הרבים שעלו בהצלחה, תרמו לכך שמומחי הפתרון בנס מדברים בשפה העסקית נכונה –" שפת הלקוח", ובכך מתווכים בין הטכנולוגיה ליחידות העסקיות של הארגון.

SAP HANA

נס כמי שמובילה את שוק הSAP בישראל זה למעלה מ-18 שנים והיתה מעורבת בפרויקט ה-ERP הארגונים הגדולים והמשמעותים בישראל , מבינה כי גם עולם זה משתנה ומקבל תצורה חדשה בדמות פתרונות ליבה וורטקלים מבוססי ענן אשר מעניקים ערכים מוספים מהירים, מקצרי טווחים, נגישים המוטמעים בפרקי זמן קצרים תוך חווית משתמש קלה ופשוטה.
SAP העולמית מובילה את פלטפורמת הענן HANA ואנו בישראל השותפים המובילים למעבר והטמעת סוויטה זו.

לשכת שירות ללקוחות SAP

לאור הניסיון עשיר בתחזוקה ופיתוח מערכות SAP לאורך שנים עבור לקוחותינו והבנה עמוקה של תהליכים אלו, הוקמה בנס לשכת שירות לטובת מתן שירותי תחזוקה, פיתוח ותמיכה עבור לקוחות ה-SAP. מודל לשכת השירות החדש מאפשר לחברות וארגונים קטנים ובינוניים להשתמש בטכנולוגיה איכותית ומובילה בעולם ובמקביל ליהנות מגמישות עסקית מקסימלית. המודל מציע שירות לכלל המודולים והתהליכים שהארגון  משתמש בהם תוך הגדרת רמת שירות (SLA). לשכת השירות מציעה פתרון לנושאי התחזוקה, תקלות, חבילות עבודה לשינויים ותוספות וביצוע פרויקטים במחיר קבוע. המודל מאפשר חסכון משמעותי בעלויות תחזוקת המערכות ובנוסף, מחויבות לרמת שירות ולמענה של תוספות בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוח. כערך מוסף מעמידה נס לטובת לקוחות לשכת השירות- שירותי מומחה רוחביים להתייעצות ולאסקלציה לפי צורכי הלקוח המשתנים.     

טכנולוגיה ותשתיות – PORTAL, BASIS, XI, PI

בנס קיימת אסופת הידע הגדולה ביותר בתחומי התשתיות והפיתוח לעולם ה-SAP , המכילה עשרות מומחים לעולמות אלו: Portal SAP, שירותי תשתיות BASIS, XI/PI ו- Mobile . זאת לצד מומחיות קצה וניסיון מעשי בפרויקטים של שדרוג מערכות ,הגירה והסבת בסיסי נתונים מ Oracle ל- SQL .  זרוע טכנולוגית זו, הנה קריטית להתמודדות עם סוגיות מתקדמות ונישתיות בפרויקטים ובהספקת מגוון שירותי מומחה לצרכים המשתנים של לקוחותינו.

הטמעה והדרכה של עולמות ה-SAP

חטיבת ההדרכה של נס הינה השותף המוביל והראשון בישראל לעולם הטמעות מערכות ה-SAP  בישראל. החטיבה מהווה זרוע הדרכה רשמית של חברת SAP בישראל, המורשית להעביר את קורסי ה-SAP הרשמיים לחבילת הפתרונות  SAP Business Suite.

ל- SAP מתודולוגיה מובנית להדרכת המוצר הנקראת -ASAP, המכתיבה שלבים מובנים בניהול פרויקט הדרכה ושיטות עבודה. בחטיבת ההדרכות של נס משלבים מתודולוגית ASAP  יחד עם מתודולוגיות ייחודיות שפותחו בחטיבה:

• Transparency Organizaitanal Change- TOC– הדרכה והטמעה תוך מזעור התנגדויות הנובעות כתוצאה משינויים בשיטות עבודה מוכרות.

• Traninig Modules Method – TMM- הדרכה והטמעה על פי סלי ידע, המותאמים למטלות הנגזרות מצרכי העבודה היומיומיים של כל עובד בארגון.

מומחיות Business Objects ופתרונות EPM

כמי שמדורגת זה שנים כמובילת את העולם ה-BI  בישראל בכלל ואת תחום ה- Office of the CFO בפרט- מציעה נס, פתרונות מותאמים של SAP Business Objects, הכוללים סט פתרונות עבור מגוון רחב של תהליכים עסקיים, דיווח ובקרה (תכנון תקציב, איחוד דוחות, ניהול מדדים ואסטרטגיה, ניהול סיכונים, תמחיר וניתוח רווחיות).

מכלול  הפתרונות מאפשר לכלל מקבלי ההחלטה בארגון ולסמנכ"ל הכספים בפרט, לבצע את המשימות השונות בסביבת עבודה משולבת, המאפשרת יכולת קבלת החלטות מושכלת, תוך עיבוד נפח נתונים עצום ובזמן אמת.

קבוצת מומחי ה-BI  מציעים כיום סביבה אחידה המבוססת על אמת ארגונית אחת, בצורה נוחה, אינטואיטיבית וגמישה למשתמש לצריכת כל תכני ה-BI במכשירים ניידים שונים, ממשק משתמש אינטואיטיבי, אינטראקטיבי ואחיד לרוחב מניפת סט הפתרונות. זאת לצד, אינטגרציה מלאה לכלל המערכות התפעוליות, לכל מחסן מידע ארגוני ולכל סוגי הפורטלים הנפוצים בשוק.

NessPRO - ספק רישוי למוצרי SAP ומוצרים משלימים

חברת NessPRO, קבוצת המוצרים של נס טכנולוגיות, עוסקת בהפצה של רישיונות תוכנה ומתמחה, בין היתר, במכירת רישיונות תוכנה של חברת SAP  ופתרונות משלימים ל-ERP. הערך המוסף העיקרי של NessPRO הוא היכולת לשלב בין רישוי תוכנה, הדרכות ואינטגרציה.

בין המוצרים שלנו המשלימים:

Data Management

חבילת מוצרי EPI-USE - לניהול DATA ב-SAP הנקראת Data Sync Manager) DSM) והיא מאפשרים בנייה והעתקה של נתונים בין מערכות SAP שונות באופן סלקטיבי  כולל ערבול הנתונים.

PROCESS Runner - פתרון המאפשר טעינה, שליפה ואחזור נתונים מ- Excel, SharePoint  או Mobile ל-SAP והפוך.

Information Management and Business Intelligence

דוקומנטום מבית חברת EMC הינה פלטפורמת ניהול תוכן המובילה בעולם. דוקומנטום מאפשרת עבודה מבזרת בסביבה פתוחה ובעלת יכולת גידול והתאמה לצרכי הלקוח הגדול והקטן.

OBJECT MANAGER – כלי לניהול תצורה אוטומטית במערכת ה SAP הכוללת אפשרות  ROLLBACK.

V-NESS – הבטחת איכות ובדיקות מערכות SAP

V-Ness, קבוצת הבדיקות של נס טכנולוגיות ממוצבת כיום כאחד הגופים המובילים בארץ בתחום הבטחת האיכות והבדיקות האוטומטיות, הודות למובילות של נס וניסיונה העשיר בפרויקטי פיתוח בעולמות תוכן השונים. מהנדסי הבדיקות של V-Ness  הינם בעלי היכרות מעמיקה עם המודולים השונים במערכות SAP וניסיון רב בביצוע בדיקות של מערכות אלו בארגונים המובילים במשק הישראלי בתחומי התעשייה, הביטחון, בשוק הבנקאות והביטוח.

מכללת נס

מכללת נס SAP-Education, הינה שותף עסקי בכיר של חברת SAP ועומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר באיכות השירות, במקצועיות ובחדשנות יישומית ובחוויית הלימוד הייחודית. המכללה הקיימת למעלה מעשור הנה הוותיקה והמובילה להכשרות מקצועיות לעולם ה-SAP.

כמו גם, משמשת כמרכז בחינות מוסמך ויחיד בישראל להסמכות רשמיות  של SAP העולמית. מכללת נס של נס טכנולוגיות דורגה על ידי ענקית התוכנית SAP במקום הראשון כספק ההדרכה המוביל לשנת 2012 והוכרזה כ"שותפת השנה" (Partner of the Year) לתחום ההדרכה.

עיצוב ממשק משתמש למערכות SAP

בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים השימוש בממשקים שונים בכל תחומי החיים הופך נרחב ותחרותי.

ממשק נכון קובע במידע רבה את סיכויי המערכת להצליח.  לנס צוות מומחים בעל ניסיון מוכח של מעל 10 שנים בתכנון ועיצוב ממשקי משתמש של מערכות ה-SAP  בקרב מגוון רחב של ארגונים במגזרים השונים. צוות מומחי ה-UI הינו בעל שליטה והבנה של יכולות ומגבלות תכנון ממשק המשתמש העיצוב במגוון רחב של טכנולוגיות עם התמחות ייחודיות וניסיון רב בעיצוב עבור מערכות SAP, ניסיון רב בעבודת למידה, חקר והבנה של המרכיבים השונים המרכיבים ממשק משתמש מותאם לקוח. כל זה לצד ראייה והבנה עסקית, יחס אנושי וטיפול מסור ואיכותי מקצה לקצה בצרכי הלקוח.

פתרונות ליבה של SAP

פיננסים, אנרגיה, כימייה, מוניציפלי, אקדמיה, בריאות ועוד

פעילות SAP  בנס טכנולוגיות בעלת ניסיון ייחודי ביישום פתרונות ליבה בכלל המגזרים.

לנס ניסיון עשיר וייחודי ביישום פתרונות ליבה בפילוח למגזרים השונים, ומקצתם:

מגזר הביטוח

ניהול מערך התשלומים והגבייה באופן אפקטיבי, ניהול מרוכז של הנכסים הפיננסיים, ניהול סיכונים ותמיכה ברגולציה ובמדיניות הארגון, ניהול תהליכי תביעות באופן אינטגרטיבי, ניהול תכניות עמלה ואופטימיזציה של תהליכי המכירות והסוכנים ועוד.

מגזר הבנקאות

ניהול מקצה לקצה של כל תהליכי הבנק בפלטפורמה אחידה, ניהול תהליכי ליבה בנקאיים, חיבור הנתונים ללקוחות מכל מקום ובכל זמן, בסניף, באון ליין ובמובייל, ניהול סיכונים פרואקטיבי ובזמן אמת לבקרה פנימית ועוד.

פתרונות לגופי השכלה גבוהה וחינוך

ניהול מחזור חיי הסטודנט, ניהול קמפוס ומנהל תלמידים, שיפור הדירוג והמוניטין, ניהול מערך ההכנסות וההוצאות, בקרה וניהול שלתהליכי מחקר וחדשנות, שימוש בפתרונות בינה עסקית לקבלת החלטות מושכלות בזמן אמת ועוד.

תעשיית הכימיקלים

סנכרון בין יחידות הייצור, שרשרת האספקה והפיתוח העסקי, איזון בין הביקוש להיצע באמצעות תכנון גמיש לפי הצרכים, סביבת ניהול פרואקטיבית מותאמת לצרכי הבטיחות ובריאות העובדים עוד.

מגזר הבריאות

יצירת workflow אינטגרטיבי ויעיל למדידה ושיפור איכות הטיפול, פלטפורמת מובייל לבקרה וביצוע בדיקות וקבלת החלטות מקצועית און ליין, ניתוח נתונים קליניים, פיננסיים ואדמיניסטרטיביים במערכת אחידה ועוד.

פתרונות לעולם התשתיות, האנרגיה, תאגידי המים והרשויות המוניציפליות

ניהול מערכות ההנדסה, הייצור, הלוגיסטיקה והפיננסים בפלטפורמה אחת, תמיכה בהתמודדות עם דרישות רגולציה עכשווית ועתידית, ניהול סיכונים של פעילות גלובאלית, ניהול מערך החיוב, הגבייה ותזרים המזומנים לאורך חיי הפרויקט.

 

למידע נוסף - Info@Ness-tech.co.il

עוד בנושא...

עוד פרסומים בנושא אשר עשויים לעניין אותך