מרכזי שירות ותמיכה

אנחנו תומכים - האם אתה?

​מרכז שירות ותמיכה אפקטיבי הנו צורך הכרחי בשוק התחרותי של ימינו ודורש רמת מיומנות גבוהה, כלים וטכנולוגיה מתקדמת. 

קו החזית הראשון שלך

כמענה לצורך להביא את מרכז השירות והתמיכה בארגון ליעילות, אפקטיביות וביצועים מקסימליים, מספקת נס טכנולוגיות פיתרון כולל ומודולארי, החל מתוכנות ומוצרים מתקדמים - להגברת האפקטיביות של מרכז השירות, וכלה במיקור חוץ מלא של הפעילות לעובדים וללקוחות הארגון.
מרכזי השירות ותמיכת הלקוחות בארגונים מהווים לרוב את קו החזית הראשון של הארגון מול מגוון האוכלוסיות להן הוא מספק שירות ומהווים צומת קריטית להצלחה העסקית של הארגון.
היערכות מיטבית של הארגון למתן שירות ללקוחותיו יכולה להתחיל בשילוב מוצרים מתקדמים התומכים בפעילות ומעלים את האפקטיביות שלה, ועשויה להמשיך בהחלטת הארגון להעביר את הפעילות למיקור חוץ מלא לגוף מתמחה כנס טכנולוגיות. כך או כך – כל אחד מהפתרונות המתוארים כאן יאפשרו לכם להעלות את רמת השירות במרכז לרמות חדשות של יעילות ותפוקה.

פתרונות מערכתיים למרכזי שירות ותמיכה:

הקמה והפעלה של מרכזי תמיכה במודל שירות מנוהל (BPO)

נס טכנולוגיות מפעילה את מרכז השירות והתמיכה הגדול בישראל במיקור חוץ. מרכז התמיכה משרת לקוחות במיקור חוץ ומטפל בכמיליון בקשות טלפוניות לתמיכה בשנה, בשש שפות, של כ-70,000 משתמשי קצה בשורה של חברות וארגונים.
יתרון הגודל של נס טכנולוגיות ושל מרכז השירות והתמיכה מאפשר להבטיח לכל לקוח את המשאבים הנדרשים לפעילויות שלו, כולל בזמני עומס שיא או כאשר ישנן בעיות חריגות, ונדרשים משאבים גדולים יותר. המרכז מעסיק סוללה של מומחים בתחומים ייעודיים שונים, הן טכנולוגיים והן מגזריים.
רשימת לקוחות של עולם מרכזי התמיכה והשירות של נס טכנולוגיות ארוכה ומרשימה. ניתן למצוא בה ארגונים גדולים, כמו שירותי בריאות כללית, לצד חברות בינלאומיות דוגמת טבע, גופים פיננסיים, כמו חברת הביטוח מגדל, וארגונים ציבוריים דוגמת משרד הפנים או המשרד להגנת הסביבה.


מרכזי תמיכה ושירות למוצרים - Product Support

המורכבות של העסקים בעידן הגלובליזציה שיוצרת זמינות וגמישות, ההבנה כי יצירת חוויית לקוח והעמקת קשרים עסקיים באמצעות מתן שירות ותמיכה , היא הכרח המציאות- מגבירה את האתגר ביצירת מרכז תמיכה אפקטיבי למוצרי החברה ברובד התפעולי והעסקי גם יחד. 
יחידות תמיכת המוצרים נדרשות לתמוך במספר גדל והולך  של משתמשי קצה ולקוחות, במגוון רב של טכנולוגיות, יישומים, תהליכים עסקיים ומערכות תומכות מחד ולהקפיד על הקטנת העלויות מאידך. הבנה אמיתית זו של הערך העסקי והתפעולי שיכול להניב מרכז תמיכה מוצרים, מניע עסקים וארגונים רבים לפנות לתצורות שונות של שירותי מיקור חוץ במטרה לספק את השירות והתמיכה בעבור לקוחותיהם במודל יעיל עסקית ומיטבי תפעולית.
חברת נס טכנולוגיות, כספק מרכזי תמיכה מהמובילים בישראל הן לעולמות מערכות המידע והן לתפעול וניהול עולמות עסקיים מקצה לקצה, זיהתה את הצורך הגובר במתן שירותי תמיכה למוצרים במודל מיקור חוץ ומציעה כפתרון, מרכז תמיכה ייחודי בעל ערכים מוספים כפועל יוצא של מודל זה.


סוויטה ייעודית של כלים לשיפור השירות והשליטה במרכזי תמיכה

 מומחי השירות והתמיכה של נס עמלו ויצרו סוויטה של כלים לניהול, בקרה וקבלת החלטות  של מרכז השירות והתמיכה. סוויטה זו כוללת את מערכת ניהול השירות ה-SDM (ר"ת Service Desk Manager) מתוצרת CA, לניהול תהליכי התפעול והשירות ביחידות המחשב ובמרכזי התמיכה, השירות והתפעול יחד עם ה- יהלום, מוצר דגל של נס, המהווה "שולחן עבודה למנמ"ר עבור ניהול פעילות ה-IT בארגון". פתרונות אלו ואחרים הופכים בשנים האחרונות את נס לשחקן המשמעותי ביותר לעולמות מיקור החוץ של מרכזי שירות בארץ ואף בעולם.


בית ספר לשירות ותמיכה – ההכשרה היחידה מסוגה למקצוענות בשירות ותמיכת לקוחות

בית הספר, היחיד מסוגו בישראל, לשירות ותמיכת לקוחות, משלב בין הניסיון רב השנים של נס בהטמעת מיומנויות בתחום השירות בקרב הגופים הגדולים בארץ; לבין המיומנויות הטכנולוגיות והאופרטיביות של נס, שהקימה ומתפעלת מרכזי שירות ותמיכה בעשרות ארגונים מובילים.


נס-גילון – פתרונות בינה עסקית מתקדמים למרכזי שירות

חברת נס-גילון הינה החברה המובילה בישראל בפתרונות BI בכלל ופתרונות BI למרכזי שירות בפרט. פתרונות נס-גילון למרכזי שירות מתבססים מחד, על כלי הבינה העסקית המתקדמים ביותר בעולם, ומאידך על ניסיון מקצועי שאין שני לו בישראל ביישום מערכות בינה עסקית.

נס-גילון מקפידה לפתח פתרונות הממקסמים את התועלת אותן ניתן להשיג מנתונים, אפליקציות מתקדמות וידע עסקי עמוק שיש בחברה להשגת ROI מהיר וברור .
ניתן לראות כי יישום מערכות BI במרכזי תמיכה ושירות, מאפשר יצירת חיסכון של עשרות אחוזים בזמן הפקת הדוחות במוקדים. כמו כן, כלי ה-BI המוטמעים בארגון מחזקים את פרספקטיבת המנהלים ומאפשרים להם הליך קבלת החלטות מהיר ואפקטיבי.

 

מוצרים ותוכנות למרכזי שירות ותמיכה:

ClearMash - רשת ידע פנים ארגונית המהווה פתרון לניהול ושיתוף מידע במרכזי שירות
Informatica DDM – שליפת נתונים מאובטחת מבסיסי הנתונים של מערכות ה-CRM\ERP
:i-PDF by PrintBOS מסמכים אינטראקטיביים לשירות עצמי
Fax Confirmation by Message Manager- אוטומציה של תקשורת בפקס ארגוני
Aternity for CRM- ניטור חווית משתמש בסביבות שונות כולל מוקדי שירות
EyeView - תיעוד ואחזור של פעילות לקוחות במערכות ה online האירגוניות

 

עוד בנושא...

עוד פרסומים בנושא אשר עשויים לעניין אותך