מומחים ויועצים

בתקופה של צורך בגמישות ובהתייעלות עסקית חשוב לסמוך על המומחים שלנו! אנו מעמידים לרשותכם מקצועני IT מיומנים, תוך זמן קצר ולצרכים הייעודיים שלך.

באמצעות פעילות שירותי המומחים והיועצים של נס, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו על פי דרישה וצורך, מקצוענים מנוסים למגוון עולמות מערכות המידע: מנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות, מומחי BI, מפתחים בכל סביבות הפיתוח, אנשי תשתיות ורשתות, טכנאים, מדריכים, מטמיעים, מומחי בדיקות ועוד.

לצד אלו, לנס מגוון יועצים המתמחים בתחומים ייחודיים תוך הבנת הליבה העסקית של כלל המגזרים, כגון: ERP,CRM, ניהול ידע, Office Of the CFO, ניתוח נתונים ועוד.

 שירותי המומחים והיועצים מוענקים כחלק ממעטפת מלאה הכוללת שיתוף עם החטיבות השונות, מכללת נס, חטיבת הגיוס וזאת בכדי לאפשר לנו להיות יעילים, גמישים ומהירים יותר עבור צורכי לקוחותינו.

האתגרים שלכם- היתרונות שלנו

מומחים ויועצים

אנשי מקצוע מנוסים בכל קשת ההתמחויות בעולם מערכות המידע תוך שילוב יוצא דופן של הבנת הליבה העסקית בכל מגזר ומגזר.

"מטריית ידע" והכשרות מקצועיות

מומחי נס מעודכנים בכל עת בכל הידע המקצועי העדכני הקיים בתחום התמחותם באמצעות הכשרות מקצועיות (מכללת נס), תהליכי העברת ידע, מפגשי ידע פנימיים וחיצוניים בכל אחת מהחטיבות המקצועיות בנס.

מתודולוגיות גיוס מתקדמות

חטיבת הגיוס של נס, מנהלת תהליכים מתודיים ומנגנוני גיוס מהמובילים בישראל, תוך יכולת איתור המועמדים המתאימים ביותר, בזמן הקצר ביותר לצורכי הלקוח.

איתם לאורך כל הדרך

כל מומחה ויועץ נהנה מהגב האיתן של נס- חברה וותיקה ,יציבה, מנוסה ואמינה וזוכה ליהנות מטיפול לכלל צרכיו המקצועיים והאישיים (משאבי אנוש, מנהלים מקצועיים ועוד).

יד ביד עם הלקוח

כמי שבוחר לעבוד עם נס, יודע כי אנו איתו לאורך כל הדרך- בתקופות צמצום, התרחבות, על פי דרישה, במציאת חלופות מומחים בעת צורך (לעיתים במצבי "כאן ועכשיו") וכל זה במעטפת של מקצועיות, אנושיות  ויחסים ארוכי טווח.

למידע נוסף - Info@Ness-tech.co.il

 

 

כתבות/מאמרים:

5 טיפים לבחירת כוכב הפיתוח לסטארטאפ שלך

איפה מתחבאים גאוני הטכנולוגיה?

למה כל-כך קשה לגייס מומחים לסטארטאפ?

5 טעויות שאתם עושים בגיוס אנשי טכנולוגיות לסטארטאפ שלכם

עוד בנושא...

עוד פרסומים בנושא אשר עשויים לעניין אותך