ביטחוני והגנת המולדת (HLS)

חברת נס טכנולוגיות מתמחה בסיפוק הצרכים המבצעיים הייחודיים של מערכות הביטחון והאבטחה. המומחיות שלנו בפיתוח פתרונות קצה הופכת אותנו ל"one stop shop" של מוצרים, מערכות ושירותים מקצועיים.

​​בעשור האחרון נרשמה צמיחה ניכרת בתעשיית ביטחון הפנים והביטחון הכללי. מאז אירועי ה-11 בספטמבר, רוב המדינות בעולם ניצבות מול אתגרים בסוגיות ביטחון הפנים, היערכות לשעת חירום, אכיפת החוק והלוחמה בטרור. האיומים החדשים על ביטחון הפנים אמנם הפחיתו את הביקוש לאמצעי לחימה מסורתיים כמו טנקים, אך מנגד הגדילו את הצורך בכלי הגנה מתקדמים המבוססים על טכנולוגיות חדשניות ואמצעי מודיעין, כגון מערכות שליטה ובקרה. כתוצאה מכך, יותר ויותר משאבים מוקצים כיום לפיתוח טכנולוגיות חדשות, יכולות מודיעיניות ומיומנות מבצעית במטרה להקים תשתיות ביטחון יעילות יותר. בניגוד לתעשיית ביטחון הפנים שכוללת סוגיות ביטחוניות שונות ומגוונות, תעשיית הביטחון הכללי מתמקדת בשלושה ענפי מוצרים עיקריים: אסטרטגיים, אופרטיביים וטקטיים.

פתרונותיה של נס טכנולוגיות לתעשיות ומערכות הביטחון

חברת נס טכנולוגיות מתמחה בסיפוק הצרכים המבצעיים הייחודיים של מערכות הביטחון והאבטחה. המומחיות שלנו בפיתוח פתרונות קצה הופכת אותנו ל"one stop shop" של מוצרים, מערכות ושירותים מקצועיים. כלים אלה מיועדים לצרכים צבאיים, פרמיליטריים ותקשורתיים. אנחנו מספקים מגוון פתרונות מוכחים בתחום השליטה והבקרה הנשענים על יכולות המודיעין שלנו. מערכות ביטחון ברחבי העולם, וביניהן מערכת הביטחון הנודעת של ישראל, עושות שימוש בפתרונות אלה. הפתרונות כוללים רכיבים בסיסיים כלליים ורכיבים מותאמים אישית והם מתמודדים עם משימות האבטחה המגוונות שמתבצעות בשטח. בין לקוחותינו נמנים משרדי ביטחון, ארגוני ביטחון פנים, שירותי חירום ציבוריים ופרטיים, תעשיות ביטחוניות וספקיות אינטרנט גדולות.

פתרונות

נס מספקת מערכות שליטה ובקרה מתוחכמות וחדשניות וכן פתרונות לניהול משברים, החל מהפן האסטרטגי וכלה בשלבים האופרטיביים והטקטיים. המערכות של נס נמצאות בשימוש כוחות צבאיים, שירותי ביטחון וארגוני ביטחון פנים ברחבי העולם.

פתרונות שליטה, בקרה וניהול משברים:

נס מציעה מערכות שליטה ובקרה חדשניות ומתוחכמות ומערכות לניהול משברים בכל רמות הפיקוד החל מהרמה האסטרטגית ועד לרמה התפעולית והטקטית. פתרונות השליטה והבקרה שלנו מאפשרים ניהול יעיל של אירועים בזירה הצבאית והאזרחית ומספקות תמונת מצב עדכנית וברורה המאפשרת ותומכת בקבלת החלטות פיקודית בכל הדרגים. המערכות שלנו משמשות את הצבא, כוחות הביטחון וארגונים הפועלים למען ביטחון הציבור בישראל וברחבי העולם.

פתרונות ניהול מידע, מודיעין ומעקב:

פתרונות המודיעין של נס, המשמשים סוכנויות ביון וכוחות בטחון, תואמים את הדרישה למודיעין מדויק ומתוזמן היטב, המבוסס על חיישנים ומקורות רבים. הטכנולוגיות הייחודיות שלנו נותנות מענה למחזור החיים המלא של המודיעין, מאיסוף נתונים להיתוך מידע, ניתוח, הפצה, ניהול מטרות ועוד. היתוך המידע החכם והייחודי של פיסות מידע שונות, יחד עם המומחיות שלנו באחזור מידע, מספקים ניהול אובייקט אינטגרטיבי, ניהול נתונים מקושר וניהול מערכות מבוססות מידע גיאוגרפי.

פתרונות ניהול IT ותקשורת:

 נס מספקת מערכת פתרונות וכלים המותאמים לדרישות מערכות ניהול IT ותקשורת במתקנים אזרחיים וביטחוניים. ברשותנו אוסף פתרונות וכלים הבנויים לספק מענה לדרישות הספציפיות של כל לקוח, תוך מינוף הידע הנרחב בתחום ה IT והתקשורת, המומחיות התפעולית ויישומים במערכות אזרחיות וצבאיות עם דרישות וביצועים ללא פשרות.

פתרונות ושירותים בתחום אבטחת הסייבר:

נס מציעה מגוון שירותים ופתרונות אבטחה מתקדמים למגזר הממשלתי והפרטי. פתרונות הסייבר שלנו תומכים בבנייה של סביבת עבודה בטוחה, מאובטחת ואמינה, וכוללים הנדסת אבטחה, תחקור דיגיטלי, הגנה על מכשירים ניידים, הכשרה ועוד.
מרכז ההגנה בסייבר של נס (CSC) מספק מענה 24/7 לגופים פיננסים וממשלתיים על ידי טובי המומחים בתחום.

פתרונות בתחום הגנת המולדת (HLS):

הפתרונות המוצעים ע"י נס בתחום הגנת המולדת משפרים את הבטיחות והביטחון תוך צמצום האיומים. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו טכנולוגיות מהשורה הראשונה. החל ממערכות ניהול מצבי חירום ו- CBRN, ועד למערכות לארגוני הצלה. ההצעות שלנו הן רחבות היקף, אולם מטרתנו היא ברורה – שמירה על בטיחות וביטחון פנימי בארץ.
כמו כן, לנס מגוון פתרונות לתחום העירוני המאפשרים לעיריות תקשורת טובה וחכמה יותר עם התושבים ("עיר חכמה")  ומערכות ביטחון מתקדמות התורמות לביטחון התושבים ומאפשרות הגנה טובה יותר על מתקני העיר ("עיר בטוחה").

כלים מסייעים

אנו מספקים מגוון יישומים דינמיים שנוסו בשטח וניתנים להתאמה אישית בתחומים הבאים:
• ניהול תשתיות בארגונים וחברות (Facility Management)
• מערכות הקלטה ותחקור
• מאמנים וסימולטורים
• מנועי מיפוי (GIS)

מומחיות תפעולית

עם עשרות שנים של ניסיון בפרויקטים תפעוליים ואסטרטגיים, צוותי העבודה שלנו מבינים את הצרכים של לקוחותינו ויודעים להמיר אותם לדרישות תפעוליות רלוונטיות בתחומי העיסוק השונים:

  • הגנה באוויר ובים
  • ניהול קרב
  • ניהול משימות
  • ניהול משברים
  • מודיעין
  • רכישת מטרות
  • הדמיית קרב

בנוסף, לנס התמחויות נוספות אותן היא מספקת על פי דרישה לכלל הגופים והמערכות הביטחוניות בישראל:

• מומחים בעלי ידע בעולם הביטחוני (משאבי אנוש, לוגיסטיקה, ניהול תקציב ועוד)
• מקצוענים בעולם ה-UX/I -  לאפיון ועיצוב מערכות ביטחוניות ומבצעיות
• מהנדסי ומפתחי RT
• מומחיות במערכות SAP למגזר הצבאי- ביטחוני
• יועצים ומומחים עם סיווג קהילייה וסודי ביותר
• בדיקות והבטחת איכות של מערכות זמן אמת מבצעיות
• פיתוח מערכות BI  מתקדמות לעולם המודיעין ולניהול מצבי חירום
• פיתוח מערכות לוחמה/ הפצה / תחזוקה וניהול תהליכים צבאיים- ביטחוניים
• פיתוח מערכות תומכות ניהול מעקב כ"א/ אימונים ועוד

למידע נוסף - Info@Ness-tech.co.il 

עוד בנושא...

עוד פרסומים בנושא אשר עשויים לעניין אותך