Cyber-CA

 

ל-CA מיגוון של מוצרים המספקים לחברות את היכולת לחוש, להגיב ולהסתגל לשינויים בשוק ולצרכי אבטחת המידע. התוצאה היא יתרון ה-Agility שאבטחת מידע רבת עוצמה מספקת. המוצרים מגינים בהצלחה ומאפשרים לבנות את הקשרים הדיגיטליים המהימנים כדי להתחרות ולנצח בכלכלת האפליקציות.

כך, לדוגמא, ל-CA פתרון לניתוח התנהגות המשתלב עם CA Privileged Access Manager (PAM). הפתרון, ששמו CA Threat Analytics for PAM, כולל יכולות של למידת מכונה לצורך זיהוי טוב יותר של איומים ומניעת חדירות הקשורות למשתמשים פריווילגיים. CA Threat Analytics for PAM יוצר מודל של התנהגות משתמש פריווילגי ומעריך סיכונים על סמך גורמים כגון מיקום משתמש, זמן ומשך הפעילות, הנתונים שאליהם מתבצעת הגישה והרקורד של המשתמש בכל הקשור לאבטחת מידע ולהתנהגות בעבר. כאשר יש זיהוי של חדירה או איום, המערכת מפעילה אוטומטית בקרות כדי להקטין סיכונים, כגון הקלטה של session, ייזום הליך אימות חזק יותר, או התרעה למערכת האבטחה והתפעול.

פתרון נוסף, CA Identity Service , הוא פתרון turn-key חדש לניהול זהויות כשירות (identity-as-a-service), המספק מענה לצורך בניהול זהויות וגישה (IAM) באפליקציות שבתוך הארגון ואפליקציות מבוססות ענן.  CA Identity Service עונה על הצורך בפתרון IAM מודרני היברידי ומספק לעסקים את ה-agility  על מנת לאמץ במהירות ובאופן מאובטח אפליקציות ושירותי ענן, לצד אפליקציות בתוך הארגון, המבוקרות ע"י CA Single Sign-On המנהל את הכל מ"כן שיגור" יחיד. CA Identity Service מאזן בין הדרישות לאבטחת מידע, ל-Agility ולחוויית משתמש חיובית.

CA Privileged Access Manager מתמקד באבטחת חשבונות פריוילגים על מנת למזער את הסיכון של פריצות מזיקות. הפתרון משתלב עם NSX Service Composer  במטרה להגביר את האבטחה למשאבים מבוססי רשת של VMware NSX ולסביבת הניהול NSX. כאשר מסומנים אירועים רגילים או חריגים, CA Privileged Access Manager מספק תשובות אבטחה דינמיות, כגון הפסקת  administrative session והתחלה אוטומטית של הקלטות session, או אילוץ המשתמש הניהולי לבצע אימות מחדש עם אישורים חזקים יותר. בקרות אוטומטיות אלה מסייעות להגן על משתמשים פריוילגים ונתוני האימות שלהם מגניבה או חשיפה לסיכון, תוך סיוע לשמירת השלמות של סביבת ההפעלה.

 

הדבר גם משפר את היעילות התפעולית והזריזות העסקית, על מנת לעזור לשמור על הקצב שמכתיבות סביבות הענן והווירטואליזציה הדינמיות שהן עמוד השדרה של כלכלת האפליקציות. ככל ש-CA Privileged Access Manager מגלה instances וירטואליים חדשים, ומחיל עליהם מדיניות אבטחה בזמן אמת. אוטומציה זו עוזרת לאבטח את הסביבה הווירטואלית של NSX במהירות, בעת שהיא מתרחבת.

 

CA מאפשרת יעילות תפעולית, אבטחה וציות לתקנות על ידי פישוט תהליכי הניהול וה-governance של הזהויות למשתמשים עסקיים האחראים לפונקציות הקשורות לזהות, שהיו פעם נחלתה של קבוצת ה-IT המרכזית. המהדורה החדשה של CA Identity Suite מספקת חוויה אינטואיטיבית ויעילה למשתמש העסקי שנועדה לעזור בתהליך האימוץ של המשתמשים ושביעות רצון לקוחות הן בתחום העסקי והן בתחום המיחשובי. באמצעות שימוש בweb ובאפליקציות חדשות, משתמשים יכולים לבצע את כל תהליכי ניהול הזהות וה-governance ממימשק מרכזי אחד בערוצים השונים. התאמה אישית של הממשק מסייעת גם היא להניע את חוויית משתמש.

 

בנוסף, CA Identity Suite משפר את האבטחה על ידי שילוב עם CA Advanced Authentication במטרה לספק הקצאת אישורים לאימות multi-factor רב עוצמה. יכולת זו כוללת אימות חזק (step-up authentication), המחייב את המשתמשים לספק יותר ראיות כדי להוכיח שהם אכן מי שהם טוענים, בעת שהם מנסים לבצע פעילות שמסומנת כחשודה או מסוכנת יותר.

 

CA Technologies (נאסדאק: CA) יוצרת תוכנה המביאה לשינוי בחברות ומאפשרת להן לנצל את ההזדמנויות הגלומות בכלכלת היישומים. תוכנה נמצאת בלבו של כל עסק בכל ענף. CA עובדת עם חברות ברחבי העולם בתחומי התכנון, הפיתוח, הניהול ואבטחת המידע, במטרה לשנות את הדרך בה אנו חיים, מבצעים עסקאות, ומתקשרים בסביבות ניידות, ענן פרטי וציבורי, סביבות מבוזרות וסביבות mainframe. למידע נוסף: www.ca.com

 

Resources

...