אודות NessPRO

NessPRO

NessPRO הינה קבוצת מוצרי התוכנה של נס טכנולוגיות והנציגה הבלעדית בישראל של למעלה מ-30 חברות בינלאומיות וישראליות המפתחות מוצרי תוכנה המיועדים לשוק הארגוני. הקבוצה פעילה בשוק הישראלי למעלה מ 40 שנה ומשרתת מאות לקוחות. בנוסף למכירת מוצרי התוכנה במודלים עסקיים שונים, מתמחה NessPRO גם באינטגרציה, שיווק, שירות, הדרכה ותחזוקה של מוצרים אלו.

תחומי התמחות

קבוצת NessPRO צברה מוניטין רב המבוסס על יותר מ-40 שנות נסיון בשיווק של מוצרי תוכנה שפותחו ונתמכים ע"י חברות מובילות בתחומן. NessPRO מעסיקה אנשי מקצוע בתחומים שונים של עולם המיחשוב, שנמצאים בקשר מתמיד עם הלקוחות, לומדים ומבינים את צרכיהם העסקיים והטכנולוגיים ומציעים להם את הפיתרון או שילוב הפתרונות הטוב ביותר. לקבוצה שותפויות אסטרטגיות עם שורה של חברות תוכנה מובילות כאשר במקביל ובאופן קבוע מרחיבה NessPRO את סל המוצרים והשרותים שהיא מציעה כדי לתת מענה לצרכים המשתנים של לקוחותיה. שילוב זה הופך את NessPRO לספקית מרכזית, אמינה ומנוסה בתחום התוכנה בארץ.

שותפים עסקיים

NessPRO בוחנת תדיר אפשרויות לשיתוף פעולה, וממנפת מוצרים ומתודולוגיות של שותפים עסקיים על מנת לספק פתרונות מקיפים ולתת מענה לבעיות עסקיות באמצעות כלים טכנולוגיים. NessPRO בוחרת בקפידה את שותפיה ומתמקדת בבנייה של קשרים אסטרטגיים ארוכי טווח עם שותפים עסקיים על מנת להבטיח ללקוחותיה מוצרים אמינים, בעלי מוניטין ואורך חיי מדף ממושכים.

בין לקוחות הקבוצה

בזק בנק הבינלאומי בנק הפועלים בנק לאומי חברת החשמל חיל האוויר כלל ביטוח כללית בנק מזרחי טפחות הפניקס הראל התעשייה העברית לישראל מגדל משטרת ישראל משרד הביטחון סלקום פלאפון כיל מוצרים תעשיתיים amdocs orange צים מכבי שירותי בריאות משרד המשפטים בנק דיסקונט המוסד לביטוח לאומי גנזך המדינה הגנים הבהאים fox verint ביטוח ישירלמידע נוסף

למידע ופרטים נוספים אודות NessPRO

צור קשר