Hi-Tech with Ness

עולם של פתרונות להיי-טק שלך

רבות נכתב ונאמר על חברות ההיי-טק הישראליות ועל היזמות והחדשנות שהן מביאות. חשוב להבין כי הצלחתה של כל חברה, תלויה לא רק ברעיונות וביישומים החדשניים אלא במתן מענה מקצועי לשורה של אתגרים ובהם שילוב נכון של טכנולוגיות, בדיקות איכות מעמיקות, חווית משתמש נכונה ומתן ערך עסקי ללקוחות. חברת נס טכנולוגיות שצברה לאורך השנים ידע וניסיון עצום בביצוע פרויקטים ללקוחותיה הרבים בארץ ובחו"ל מציעה היום לארגוני היי-טק המתפתחים בקצב מהיר, מעטפת שלמה של פתרונות עסקיים מוטי טכנולוגיה, הנדרשים כדי לעמוד באתגרי השוק.

פיתוח ושילוב מערכות

חברת נס מתמחה בפיתוח יישומים במגוון שפות פיתוח (Dot Net ,Java ועוד). בשנים האחרונות מדורגת נס כחברה המובילה לעולמות אלו בישראל על ידי חברת הדירוג STKI. נס מציעה פתרונות מקיפים וכוללים, החל משלבי הייעוץ והאפיון של הצורך העסקי ועד ליישום הפתרון, המבוסס על בניית ארכיטקטורה מותאמת ובחירת תשתית טכנולוגית נכונה. הדבר מתבצע תוך ליווי מומחים מיומנים ומנוסים בכל פלטפורמות הפיתוח ובעולמות תוכן שונים, המלווים את הפרויקט בכל שלביו, תוך מתן אחריות כוללת לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט והפתרון המיושם. 
לנס טכנולוגיות ניסיון מעשי בתכנון עיצוב ופיתוח של פתרונות מתקדמים בטכנולוגיות מתקדמות בעולמות ה-
Smart Client, Big Data ,NOSQL ,Web ,Mobile ורבים נוספים, כגון:
• מערכות מידע ארגוניות
• Portal Express - פורטל פנים ארגוני חדיש  ארוז ומוכן לשימוש
• פתרונות שילוב מערכות (Integrated e-Business) כולל אתרי E-commerce, יישומי אינטרנט ומערכות Workflow .
• פתרונות תוכנה ארוזים ומוצרים מיועדות לחברות ISV's.
• הסבת מערכות ארגוניות ישנות (Modernization)  לטכנולוגיית הדור החדש

מרכזי פיתוח

כחברה הפועלת בעולם כולו, יודעת נס טכנולוגיות לזהות את מרכזי המצוינות הבאים והנכונים עבור לקוחותיה בעולם הפיתוח. מרכז הפיתוח והמצוינות של נס, מציעים פתרון אופטימאלי באיכותם תוך הוזלת עלויות משמעותית בזכות מענקי מדינה המעודדים העסקת כ"א מנוסה ואיכותי לצד המתודולוגיות, הכלים, תהליכי הגיוס, התפעול והמשאבים הפיזיים הייחודים לנס בהפעלת מרכזי פיתוח וצוותי טכנולוגיה. הצטרף לעשרות הלקוחות בארץ ובעולם שנהנים מעשרת מרכזי הפיתוח של נס ברחבי העולם.

חווית המשתמש (UI/UX)- הלקוח שלך הוא ההתמחות שלנו

אין ספק שכולם  מבינים כמה חשובה הנראות וידידותיות ממשק המשתמש של מערכות ויישומים עבור המשתמשים וכמה קריטית חווית הלקוח גם להגברת השימוש (וההכנסות) באמצעות אתרים ויישומים מקוונים.  
בנס יודעים שהממשק המחבר בין אדם לטכנולוגיה חייב להיות פשוט ואינטואיטיבי להפעלה. ממשק  נכון וחכם, קובע במידע רבה את סיכויי המערכת (אפליקציה/ אינטרנט/ מערכת פנים ארגונית ועוד), להצליח ומקצר את זמני התגובה העסקית הודות לניצול נכון ומהיר של המידע. עם ניסיון מוכח של 10 שנים בתכנון ועיצוב ממשקי משתמש ועם הבנת יכולות ומגבלות העיצוב במגוון רחב של טכנולוגיות, צוות מומחי UI/UX של נס, מלווה, מייעץ ומאפיין את חווית המשתמש בהתאמה לכל פלטפורמה וקהל יעד.

בדיקות והבטחת איכות

באמצעות חברת V-Ness הפועלת זה למעלה מ-15 שנים בעולם הבדיקות בישראל ובעולם, נס מספקת מודלי בדיקות ייחודים לחברות במגזר ההייטק עם התמחות בחברות תוכנה, שבבים, חומרה ו-Medical-Devices. לחברה ניסיון רב בתחום בדיקות העומסים,  בדיקות אוטומטיות וביצועים, וולידצייה ו-ורפיקצייה לחברות רכיבים וחומרה. פעילויות אלה נעשות  תוך יישום מודלים מותאמים והקמת צוותי מומחה הבקיאים בעולם התוכן הרלוונטי. פתרון ייחודי נוסף המותאם לעולם האפליקציות וה- Mobile הוא שירות בדיקות חדשני מבוסס Crowd Sourcing.

פתרונות  Low Cost מבוססי אוכלוסיות מתועדפות

חברות הייטק רבות העושות את צעדיהן הראשונים בעולם העסקי המואץ, לא צופות תמיד את המשימות המתרבות לצד הצורך בהתייעלות ובחסכון ואת אתגרי הגידול והקיטון של כוח האדם. כדי לסייע בכך, נס מעמידה לרשות לקוחותיה כוח אדם מסור במיוחד המבוסס על נשים מהמגזר החרדי, בוגרות סמינרים ותואר ראשון אשר כולו מיועד לעבוד בפרויקטי פיתוח ובדיקות. השירותים ניתנים במודל ייחודי בו כל צוות מנוהל על ידי מומחה תחום אשר מהווה "מטריה טכנולוגית מקצה לקצה", כל אלו, תוך הקפדה על איכות מרבית ומחיר תחרותי במיוחד.

Big Data & Analytics -ליצירת יתרון תחרותי למוצרים שלך!

אחד היתרונות התחרותיים המובהקים  לחברות היי-טק בכלל ומוצר בפרט, היא יכולת עיבוד וניהול המידע כולל מידע צופה פני עתיד בדרך שתביא את התועלת המרבית  למטרות העסקיות של לקוחות החברה או הארגון עצמו. לטובת כל אלו, נס פיתחה יכולות ניתוח פורצות דרך  בעולם בו הגידול במידע הלא מובנה מחוץ לארגון וכמויות המידע העצומות המובנות בארגון מכפיל עצמו בכל רגע נתון. ידע זה מוצע לחברות  אם  כשילוב (OEM)  למוצרים מפותחים  או בכל דרך עסקית אשר תתרגם את מידע להכנסות עבור החברה או לקוחותיה.

Product Support – אנחנו תומכים, האם אתה?!

חברות מוצר רבות שואלות עצמן- האם אני ממקסם מול לקוחותיי את פעילותו של מרכז תמיכת המוצרים שלי לתועלות העסקיות של הארגון? עבור אותם ארגונים הנדרשים לתשובות  בנושאים שונים סביב מרכז תמיכת המוצרים, לנס המודל הנכון כתשובה לכל אלו. החל משילוב בין כלים טכנולוגיים מהשורה הראשונה לבין מתודולוגיה מובילה של ניהול מרכז תמיכה במודל 24/7, בלמעלה מ-10 שפות המשרתות כיום חברות מוצר רבות בארץ ובעולם. כל זה, במטרה לספק מענה מהיר ללקוח הקצה ועד למיקסום ההכנסות לארגון באמצעות מרכז התמיכה ללקוחות.

"יצוא ויבוא" של מערכות ERP  ו-CRM 

בעולם הגלובאלי בו חברות הייטק בינלאומיות מקימות סניף בישראל או חברות ישראליות רוכשות חברות מחו"ל, מציעה נס את הניסיון הנרחב ביותר ללוקליזציה של מערכת ה-ERP  וה-CRM  . עם ניסיון עשיר בעשרות פרויקטי Roll Out ו-Roll In, מעמידה נס שירותי ייעוץ הכוללים אפיון הפערים אל מול הפתרון הגלובאלי/ לוקאלי, השלמות ויישום מהיר בשלב ההטמעה של המערכות, התאמת המערכות הפיננסיות לרגולצייה המקומית ועוד.

NessPRO -הפצה ושיווק תוכנות ומוצרים

כספקית מוצרי תוכנה מובילה, מציעה נס את הפתרון המקיף והיעיל ביותר להפצה ושיווק מוצרים באמצעות חברת הבת NessPRO.NessPRO משמשת כנציגה בלעדית בישראל של למעלה מ-30 חברות בינלאומיות המפתחות מוצרי תוכנה ומייצרת עבורן פלטפורמת GO-TO-MARKET מקצועית ומנוסה לשוק הארגוני בישראל. הקבוצה מתמחה במכירה, אינטגרציה, הדרכה, שירות, ותחזוקה של מוצרי תוכנה אלו ומעסיקה  אנשי מכירות ואנשי מקצוע מובילים בתחומם. שילוב שותפויות אסטרטגיות עם חברות תוכנה מובילות, הופך את NessPRO לספקית מרכזית ומנוסה בתחום הפצת התוכנה בישראל וגם לגשר מול חברות תוכנה בינלאומיות.

להדריך נכון את הלקוחות שלך

גם בתחום ההדרכה, מציעה היום נס את הפתרונות היעילים ביותר לגופי ההיי-טק. החל מהתמחות מקצועית בנושא תיעוד ופיתוח הדרכה לחברות מוצר, ועד לפיתוח ערכות הדרכה מושתתות על תפיסה יישומית ותפעולית של "מצבי אמת" עבור לקוחותיך. המטרה שלנו היא לפתח עבורך ערכות למידה עצמיות ועצמאיות על המוצרים והתוכנות עבור משתמשי הקצה. כל ערכות הלמידה נמצאות בסביבת למידה ב"ענן" במתכונת SaaS על גבי מערכות ניהול למידה מתקדמות, ומאפשרות שדרוג תמידי לפי צרכי המוצר או משתמש הקצה.

לעלות נכון לענן ב-4 שלבים

אנו מבינים כי המעבר לסביבת הענן היא החלטה עסקית בלתי נמנעת ואף מתבקשת בגופי הייטק וזאת על מנת ליהנות מיתרונות תחרותיים בדרך הגמישה, המהירה והיעילה ביותר. השאלה המתחייבת היא כיצד, איך ומתי עושים זאת. שירות הענן של נס מציע תהליך בן ארבעה שלבים אשר מעניק  לחברות וארגונים  פתרון שלם למעבר לענן, לצד ערך אמתי לעובדים, לתהליכים העסקיים וכמובן לטכנולוגיה.

 

למידע נוסף - Info@Ness-tech.co.il

עוד בנושא...

עוד פרסומים בנושא אשר עשויים לעניין אותך