חדשותMenu

נס טכנולוגיות זכתה בפרויקט רחב היקף, מהגדולים בארץ, להקמת מערכת מנהל חולים בכל בתי החולים של שירותי בריאות כללית

נס תספק פתרון כולל עבור ניהול מנהל החולים בשירותי בריאות כללית, המבוסס על פלטפורמה של SAP. הפתרון כולל בין השאר קליטה ושחרור של חולים, תיעוד התהליכים האדמיניסטרטיביים המלווים את מהלך האשפוז, ניהול הנושאים הכספיים, ותפעול מערך בתי החולים.

​הפתרון יוטמע ב-14 בתי חולים של שירותי בריאות כללית בארץ.
היקף כולל מוערך של הפרויקט –עשרות מיליוני שקלים

חברת נס טכנולוגיות זכתה בפרויקט רחב היקף  להקמת מערך ניהול אדמיניסטרטיבי של הטיפול בחולים, החל מרגע קליטתם ועד שחרורם, בכל 14 בתי החולים של שירותי בריאות כללית בארץ. הפרויקט, אשר עיקרו הטמעת מערכת ייעודית של חברת SAP צפוי לארוך כשנה וחצי עד עלייה לאוויר. החוזה כולל הקמת המערכת ותחזוקתה. במסגרת המכרז לפרויקט זה, התמודדה נס מול חברות בינלאומיות.
במסגרת הפרויקט, ייושם ויוטמע בכל בתי החולים פתרון ייחודי מבית SAP  (Industry Solution for Healthcare), אשר ינהל את תהליכי קליטת החולים, לאורך כל שלבי הטיפול בבית החולים ועד שחרורם. המערכת תטפל בכל מערך הרשמות הרפואית, המנהל, ההתחשבנות הכספית ועוד .
יישום פתרון ה- IS-H (Industry Solution for Healthcare) בכללית נועד לתת מענה לצורך בהחלפת מערכת ה- ATD הקיימת היום בכללית, ומהווה המשך והרחבה למערכת   ה- ERP של חברת SAP המיושמת בכללית בתחומי לוגיסטיקה, כספים ומשאבי אנוש. 
יחיאל גפנר, סמנכ"ל מערכות מידע משירותי בריאות כללית, אמר: "על מנת לשפר את השירות למטופלים ולנהל את כל תהליך הטיפול בהם בצורה יעילה יותר, פנינו למספר גופים בתחום, מתוכם נבחרה נס להובלת הפרויקט מתוך הבנה כי הוצע לנו פתרון המשלב את הבנת הצורך בליבת העסקים. הפרויקט יאפשר לנו לנהל במקום אחד את כל המידע המנהלי אודות הטיפול בחולה המגיע לאשפוז, כולל כל התיעוד סביב הזימון לטיפול ולבדיקות. בשנים האחרונות אנו מבצעים השקעות גדולות במערך המחשוב בכללית, אשר משפיעות במישרין על איכות הרפואה ועל יעילות השירות ללקוחותינו".
גיא דנציג, משנה למנכ"ל ומנהל קבוצת הפתרונות העסקיים בנס טכנולוגיות, אמר:
"נס זכתה בפרויקט יוקרתי וחשוב של שירותי בריאות כללית, לקוח ותיק ואסטרטגי של נס. הפרויקט נוגע במערכות הליבה של הכללית ועל כן, זכייה זו מוכיחה פעם נוספת כי אנו יודעים להציע פתרונות ליבה בעלי ערך עסקי אופטימאלי ללקוח. צוותי המומחים של נס נבחרו בקפידה לטובת פרויקט זה מתוך אמונה כי נספק ללקוח פרויקט אשר יהווה קפיצת מדרגה בכל הנוגע לאיכות הטיפול בחולים. זכיה זו מבטאת את תפיסתה של נס כחברת פרויקטים אשר ממוקדת בלקוח וביצירת ערך עסקי מתמשך עבורו" .

אודות שירותי בריאות כללית

שירותי בריאות כללית הוא ארגון הבריאות הגדול והמתקדם בישראל, המספק שירותים רפואיים ליותר מ־4.2  מיליון לקוחות. על הגודל והעוצמה של הכללית, שעיצבה את רפואת המשפחה בקהילה במשך 100 שנות פעילותה כארגון הבריאות המוביל בישראל, אפשר ללמוד מהיקף השירותים ופריסתם ברחבי הארץ: יותר מ־1,300 מרפאות ו- 14 בתי חולים שמקיימים קשר מקצועי רצוף עם מיטב המומחים בקהילה, כ־420 בתי מרקחת, מאות מכונים ומעבדות וצוות מיומן ומקצועי הכולל אלפי רופאים, אחיות, רוקחים, עובדים פרא־רפואיים ועובדי מינהל.

אודות נס טכנולוגיות

נס טכנולוגיות הינה חברה המספקת שירותים ופתרונות בתחומי טכנולוגיות המידע (IT). נס טכנולוגיות מתמחה באספקת שירותי פיתוח תוכנה, שילוב מערכות, פיתוח יישומים, ייעוץ והפצת תוכנה. נס מספקת את מגוון פתרונותיה ושירותיה תוך שימוש במודל אספקה המשלב בין offshore, near-shore וצוותים מקומיים. לנס כ- 2700 עובדים בישראל ולמעלה מ-500 לקוחות מכלל מגזרי התעשייה והמשק.  לחברה שותפים עסקיים רבים בתחומי החומרה והתוכנה ברחבי העולם. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה: www.ness-tech.co.il

לפרטים נוספים נא לפנות ל:
אסף דרגן
שרף תקשורת
טל. ישיר – 077-5557701
נייד – 052-720-2701
דוא"ל – assaf@scherfcom.com