חדשותMenu

נס טכנולוגיות הוכתרה כ"חברת השנה" על ידי ארגון העסקים בריטניה - ישראל

הוגו ביבר, מנכ"ל הארגון: "שיתוף הפעולה של נס עם חברת Imano הבריטית מהווה דוגמא מוצלחת לאיחוד כוחות בין חברה ישראלית לחברת טכנולוגיה בריטית"

חברת נס טכנולוגיות הודיעה כי הוכתרה כ"חברת השנה" ("Company of the Year") לשנת 2012-2013 על ידי ארגון עסקים בריטניה-ישראל (UK-Israel Business) על הצלחתה בשילוב יכולותיה בתחום  פתרונות המובייל עם יכולות חברת Imano הבריטית בתחום של פתרונות חווית משתמש (UX). חברת Imano העוסקת באסטרטגיה, תכנון ופיתוח לתחום המובייל נרכשה על ידי נס טכנולוגיות בדצמבר 2012.
הפרס הוענק על ידי ארגון UK-Israel Business, המהווה נקודת ממשק לפעילות עסקים, מסחר, תעשייה והשקעות בין שתי המדינות, במסגרת אירוע שנתי שהתקיים בלונדון.

הוגו ביבר (Hugo Bieber), מנכ"ל ארגון UK-Israel Business, אמר: "פרס 'חברת השנה' של ארגון עסקים בריטניה-ישראל מכיר במאמצים של כל צד לתמוך במסחר הבילטראלי בין שתי המדינות. כל המועמדים לפרס לקחו חלק במאמץ זה והיו מעורבים בפעילות עסקית אשר תרמה ישירות לכלכלות הבריטית והישראלית כאחד. נס טכנולוגיות הוכתרה כ'חברת השנה' הישראלית הודות לשיתוף הפעולה שלה עם חברת Imano הבריטית, אשר מהווה דוגמא מוצלחת לאיחוד כוחות בין חברה ישראלית לחברת טכנולוגיה בריטית מובילה".

"נס גאה לקבל הוקרה והכרה זו מטעם ארגון עסקים בריטניה- ישראל", אמר עופר שגב, נשיא ומנכ"ל נס טכנולוגיות. "כחברה גלובלית עם פעילות משמעותית בבריטניה ובישראל, אנו מכירים בתפקידו החשוב של ארגון עסקים בריטניה-ישראל בקהילה העסקית בה אנו פועלים ואנו מודים על ההכרה שאנו מקבלים על תרומתנו לשני השווקים".

"נס טוותה קשרים עסקיים ענפים עם השוק הבריטי בעזרת יוזמות כגון הקמת מרכז פיתוח והנדסה עבור בנק בינלאומי מוביל, אשר עושה שימוש בטכנולוגיה ובניסיון הנדסת תוכנה ישראליים", הוסיף גיא דנציג, סמנכ"ל בכיר ומנהל קבוצת המכירות בנס ישראל "כספקית שירותים גלובלית, נס מאחדת משאבים במקומות גיאוגרפיים שונים על מנת להציע ללקוח את היכולות והמיומנויות הטובות ביותר מישראל, בריטניה, מרכז ומזרח אירופה, צפון אמריקה ואסיה. יכולת משולבת זו מאפשרת לנו ליצור קשרים אסטרטגיים עם לקוחותינו ולספק להם פתרונות חדשניים המשפרים את יכולת התחרות שלהם ומאפשרים להם להשיג בידול אמיתי".  
 
אודות נס טכנולוגיות
נס טכנולוגיות הינה חברה גלובלית המספקת שירותים ופתרונות בתחומי טכנולוגיות המידע (IT). נס טכנולוגיות מתמחה באספקת שירותי פיתוח תוכנה, שילוב מערכות, פיתוח יישומים, ייעוץ והפצת תוכנה. נס מספקת את מגוון פתרונותיה ושירותיה תוך שימוש במודל אספקה גלובלי המשלב בין offshore, near-shore וצוותים מקומיים. לנס כ- 7,000 עובדים, פעילויות בצפון אמריקה, אירופה, ישראל והודו, ולקוחות בלמעלה מ- 20 מדינות. לחברה שותפים עסקיים רבים בתחומי החומרה והתוכנה ברחבי העולם. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה: www.ness.com

 
לפרטים נוספים נא לפנות ל:

אסף דרגן
שרף תקשורת
טל. ישיר – 077-5557701
נייד – 052-720-2701

דוא"ל – assaf@scherfcom.com