חדשותMenu

לקראת אירוע | מרכזי תמיכה ושירות למוצרים בנס טכנולוגיות - הדרך הנכונה לעשות עסקים!

חברות מוצר מבינות את החשיבות של הקמת מרכז תמיכה ללקוחותיהם עבור מוצרי החברה. אך האם הן עושות זאת נכון ויעיל? או, מה יקרה אם יתווספו מוצרים חדשים? לקוחות נוספים, דוברי מגוון שפות?
 
האם נותנות הן את דעתן על הצורך בהרחבת השירות ל-24/7? הרחבת או הקטנת צוותים על פי הצורך? על העמקת התמיכה לרמות תמיכה נוספות? ואולי אפילו על הרחבת עסקיהן עם הלקוחות באמצעות מרכז התמיכה?
 
המורכבות של העסקים בעידן הגלובליזציה, לצד ההבנה כי יצירת חוויית לקוח והעמקת קשרים עסקיים באמצעות מתן שירותי תמיכה, היא הכרח המציאות. היא אשר מגבירה את האתגר ביצירת מרכז תמיכה אפקטיבי למוצרי החברה ברבדים התפעולי והעסקי גם יחד.
 
יחידות תמיכת המוצרים נדרשות להתמודד עם תמיכה במספר גדל והולך של משתמשי קצה ולקוחות, במגוון רב של טכנולוגיות, יישומים, תהליכים עסקיים ומערכות תומכות מחד, ולהקפיד על הקטנת העלויות מאידך.

הבנה אמיתית זו של הערך העסקי והתפעולי שיכול להניב מרכז תמיכת מוצרים מניעה עסקים וארגונים רבים לפנות לתצורות שונות של שירותי מיקור-חוץ, במטרה לספק את השירות והתמיכה בעבור לקוחותיהם במודל יעיל עסקית ומיטבי תפעולית.
 
חברת נס השקיעה משאבים רבים במקצועיותם של עשרות נציגי שירות המספקים תמיכה ברמה ראשונה (1st level support) לפניות לקוחות בטלפון, וכן מומחים נוספים, בעלי ידע מקצועי רחב, הזמינים לספק שירות ברמה שנייה (2nd level support) לבעיות מורכבות באמצעות תפעול מרכז שליטה ובקרה.
 
כמו כן, מופעל מעגל מומחים ברמה שלישית (3rd Level Support), באם נדרש מצד החברה.
 

יתרונות ייחודיים למרכז תמיכת המוצרים של נס

מומחיות עסקית לצד מומחיות בליבה המקצועית: מרכז תמיכת המוצרים מעסיק צוות של מומחים בעלי התמחות והבנה של תהליכים עסקיים המאפשרים לנו להתמקצע בצרכי הלקוח ולהיות ממוקדים בהם ולספק מענה שלם לתהליכים עסקיים - BPO, תוך שמירת ידע והעברתו לצוות התמיכה וללקוח.

 
יכולת רב-לשונית: צוותי מרכז תמיכת המוצרים מספקים סיוע ב-10 שפות ברמת שפת אם, כדי להבטיח תגובה מהירה ומותאמת במלואה לתרבות ולציפיות של כל לקוח.
 
פעילות רצופה, 24/7: מרכז תמיכת המוצרים מציע תמיכה רצופה במודל זמינות של 24/7 - "Follow the Sun", עבור לקוחות בכל העולם ועל פי צרכי הלקוחות.
 
מילוי דרישות תקנים: מרכז תמיכת המוצרים ממלא את דרישות התקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר וזכה לאישור תקן ISO/IEC 20000 ולאישור על מילוי דרישות ITIL.
 
תשתיות מתקדמות: מרכז תמיכת המוצרים של נס מתבסס על תשתית תמיכה מתקדמת וחדשנית הכוללת טלפוניית IP, כלי תיעוד וניהול תהליכים ומערכת בקרה המבוססת על דו"חות ייעודיים. דבר זה מאפשר גמישות מיטבית ומתאים את הפתרון ללקוחות בסקטורים ובהתמחויות השונות ולכל סדר גודל של ארגון, עם התאמת רמת התמיכה הנדרשת עבור לקוחותיהם.
 
יתרון לגודל: מרכז תמיכת המוצרים מנצל את היתרון לגודל למילוי צרכי הלקוח בכל הנסיבות, החל מעמידה בלוח זמנים צפוף, תקופות גידול וקיטון, הרחבת עולמות התמיכה ועד לפתרון בעיות חריגות במורכבותן המחייבות השקעת משאבים ניכרת.

סיפורי הצלחה: מרכז תמיכת המוצרים משרת כיום עשרות לקוחות מרוצים בארץ ובעולם ממגוון מגזרים, מחברות סטארט-אפ ועד חברות מוצר מהגדולות בארץ ובעולם, וביניהם: Nice, טבע, iBasis, EARNIX, PAYitSIMPLE, CrossKnowLedge

 

לכתבה המלאה לחץ כאן>>