חדשותMenu

מכללת נס דורגה במעמד היוקרתי "שותף חינוך" של חברת SAP העולמית

מכללת נס דורגה על ידי חברת SAP העולמית במעמד "שותף חינוך"
(SAP Education Partner). דירוג יוקרתי זה מהווה הכרה בינלאומית במרכז ההדרכה של SAP במכללת נס כמרכז הדרכה איכותי, העומד בכל הסטנדרטים הנדרשים של ענקית מערכות התוכנה הארגונית ((ERP ואף מעבר לכך. מרכז ההדרכה של SAP במכללת נס טכנולוגיות הינו זרוע הדרכה רשמית של חברת SAP בישראל ומשמש כמרכז ההדרכה היחיד בארץ המעביר קורסים ציבוריים בנושא SAP.

דירוג SAP Education Partner  ניתן למספר מאוד מצומצם של שותפים בעולם והוא מעיד על מצוינות, איכות וחדשנות המסייעות לארגונים ליישם פתרונות SAP העונים על הצרכים העסקיים הייחודיים שלהם. לאחרונה, מרכז ההדרכה של SAP במכללת נס טכנולוגיות הוסמך כמרכז בחינות מורשה של SAP. מעתה יוכלו בוגרי קורסי SAP לעבור במרכז ההדרכה בחינות הסמכה רשמיות לצורך קבלת תעודת הסמכה.

מרכז ההדרכה של נס מתנהל על פי הסטנדרטים, מתודולוגיות ההדרכה והחומרים העדכניים של מערך ההדרכה העולמי של SAP. הקורסים משלבים לימוד תיאורטי, התנסות מעשית ותרגול עצמי, תוך איזון בין שיטות למידה שונות. מידי שנה נערכים במרכז ההדרכה קורסים בבכורה עולמית, בשיתוף מרצים מחו"ל.

"דירוגו של מרכז ההדרכה במכללת נס טכנולוגיות כ- Best Partner Award  על ידי SAP העולמית משקף את רמתו המקצועית ואיכותו הגבוהה של המרכז בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר של SAP", אמרה סי אביבי, מנהלת מכללת נס טכנולוגיות. "תוכנית הקורסים לשנת 2014 זמינה לכל הלקוחות כבר בימים אלה ומאפשרת ללקוחותינו להיערך ולתכנן מבעוד מועד את צרכי ההדרכה הארגוניים לשנה הקרובה".
 
אודות נס טכנולוגיות
נס טכנולוגיות הינה חברה גלובלית המספקת שירותים ופתרונות בתחומי טכנולוגיות המידע (IT). נס טכנולוגיות מתמחה באספקת שירותי פיתוח תוכנה, שילוב מערכות, פיתוח יישומים, ייעוץ והפצת תוכנה. נס מספקת את מגוון פתרונותיה ושירותיה תוך שימוש במודל אספקה גלובלי המשלב בין offshore, near-shore וצוותים מקומיים. לנס כ- 7,000 עובדים, פעילויות בצפון אמריקה, אירופה, ישראל והודו, ולקוחות בלמעלה מ- 20 מדינות. לחברה שותפים עסקיים רבים בתחומי החומרה והתוכנה ברחבי העולם. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה: www.ness.com
 
 
לפרטים נוספים נא לפנות ל:
אסף דרגן
שרף תקשורת
טל. ישיר – 077-5557701
נייד – 052-720-2701
דוא"ל – assaf@scherfcom.com