חדשותMenu

עננים זה לא בשמים - להעלות עם נס לענן ב- 4 שלבים

לקראת אירוע | הבכירים של NESS ו-MS בנושא ענן בחודש יולי

​שינוי המציאות העסקית וקצב ההתקדמות המהיר של הטכנולוגיה הביאו לשינוי חוקי המשחק עבור ארגוני ה- Mid-Market Upper - זמני התגובה משתנים, המציאות העסקית שונה וזמני ההגעה לשוק התקצרו. החזר ההשקעה נדרש להיות מהיר יותר, ועל כן ארגונים בכלל ויחידות ה- IT בפרט נדרשים לייצר ערך עסקי מוכח ומהיר. יכולות טכנולוגיות שבעבר היו אפשריות רק לארגונים גדולים עם תקציבי מחשוב משמעותיים, זמינים היום גם לארגוני ה-Mid-Market, אשר צריכים לשפר הן את יעילות ה- IT והן לצמצם את המורכבות והעלויות.

מעבר הארגונים לסביבות ושירותי ענן, מעניק מענה כולל ומקיף לאוסף האתגרים שעמם נאלצים להתמודד ארגונים מכל סדר גודל כיום ולייצר יחידת IT  אשר תפנה לעסוק בפרויקטים מביאי ערך עסקי לארגון.

הניסיון של נס- השקט שלך!
נס מחברת הלכה למעשה את הענן לצרכי הארגון- מחד, מממשת טכנולוגיה מתקדמת ושירותי תמיכה פרו אקטיביים. מאידך נס מעניקה לרשות הלקוח, צוות מומחים מנוסה אשר מלווה את הלקוח משלב האפיון והניתוח, דרך התכנון, המיגרציה והתחזוקה השוטפת ועד להמשכיות המעבר לענן.

מתודולוגיות נס בענן, אשר פותחו באופן ייחודי על ידי נס, מסייעים לארגונים לממש באופן מלא את הפוטנציאל הגלום בסביבת המחשוב בענן הן בשלב פרויקט המעבר תוך תמיכה מלאה במערכות המוכנות למעבר והכנתן של הסביבות הדורשות התאמה לסביבת הענן. כל זה תוך הפחתת סיכונים המתורגמים לפרויקטי מעבר מהירים, מפחתי תקורות ועלויות במטרה לייצר שקט מלא לארגון.
נס מאפשרת לכל ארגון לבחור את מה ומתי שמתאים לו. אלו מערכות, שירותים, סביבות ופתרונות להעביר לענן, כל זה בגמישות המקסימאלית מתוך מגוון עשיר של סביבות ושותפים עסקיים וכך לייצר סביבות היברידיות משולבות תוך הכנת הארגון בקצב הנכון לו למעבר מלא לצד היכולות ליהנות מכל היתרונות הגלומים בסביבת הענן.

לעלות נכון לענן – ארבעת השלבים של נס
אנו מבינים בנס כי המעבר לסביבת הענן היא החלטה עסקית בלתי נמנעת. אך השאלה המתחייבת היא כיצד ומתי עושים זאת. שירות הענן של נס מציע תהליך בין ארבעה שלבים אשר יעניק לארגונך ערך אמתי לעובדים, לתהליכים העסקיים וכמובן לטכנולוגיה.

1.מה ניתן להעביר? – שלב האבחון והערכה כספית

שלב זה מציע הסתכלות עמוקה ומלאה על מערכות ה-IT הקיימות על כלל השירותים, התכולות והכלים, בכדי להעריך את המוכנות של כל שירות ותהליך למעבר לענן. וכך להעניק לארגון תמונת על מלאה והמלצות מה ניתן להעביר לענן, מה דורש היערכות וכמובן עלויות לצדן וזאת כדי לוודא שאכן הארגון יגיע ל-ROI   בזמן קצר ויושג הערך העסקי לשביעות רצון הנהלת החברה.

2. כיצד המעבר נעשה?- שלב התכנון

שלב זה מעניק תכנון ארכיטקטוני מקיף קצה לקצה הכולל הנחיות לניהול המעבר של סביבת ה-IT שלך לתוצרת הענן – בין אם היא פרטית, ציבורית, היברידית או כל תצריף אחר.

3. כיצד הכל משתלב ?- שלב המעבר

שלב המעבר של נס מסייע לך לממש ביעילות, ללא סיכון מיותר בזכות הניסיון העשיר של צוותי הענן, את המעבר של המערכות המוכנות, הכנת המערכות העתידיות לטובת המעבר לענן וזאת תוך בחירה מוקפדת של הסביבות הנכונות ובעלויות האופטימאליות.

4. שלב התחזוקה

צוותי הענן של נס יחד עם הכלים המתאימים מציעים לך להמשיך לנהל את סביבות הענן  "כלשכת שירות " במינון ובעלויות שאתה צריך בכל שלב של חיי הארגון, או אם תרצו- IT as a Services :
•     שירותי תמיכה ושירות מקצה לקצה
•    תכולות ה-SaaS  שלנו

ניטור ומעקב של סביבת הענן
יעוץ וליווי מתמשך של יישום אסטרטגיית הענן הארגוני- אתם יכולים לקרוא לזה: CTO as a Service

לכתבה המלאה לחץ כאן>>