ההיסטוריה שלנו

​1999  -נס נוסדה בשנת 1999 מתוך מיזוגן של 6 חברות IT מהמובילות והגדולות בישראל, כל חברה הביאה עימה עשרות שנות מומחיות וניסיון ויחד נוצרה חברת שירותי מערכות המידע המובילה בישראל- נס טכנולוגיות.

6 החברות הן: קומפרו, גלעד, קונתהל, IPEX ,IPEX ISI וחברת טכנולוגיה מתקדמת. מאז, מקום מושבו של מטה החברה הינו בקרית עתידים-ת"א, ישראל.

2001- נס טכנולוגיות רוכשת את חברת BLUEFLAME, חברת בבעלות פרטית מארה"ב אשר עסקה בפיתוח ושילוב מערכות ללקוחות ממגזר מדעי –החיים והבריאות. וכך למעשה, יצרה נס אחיזה בארצות-הברית.

2002- נס רוכשת את חברת APP Group אשר מקום מושבה היה הרפובליקה הצ'כית. חברה זו התמחתה בשירותי מערכות מידע לשוק הסלובקי והצ'כי ובעיקר למגזר התעשייה, השירותים, הטלקום והפיננסים באירופה.

זו הייתה תחילתו של הסניף האירופאי של נס ומיקומו בצ'כיה וסלובקיה.

2003- נס ממשיכה ברכישות בינלאומיות ומרחיבה את עסקיה ואחיזתה בארה"ב עם רכישת קבוצת APPER, חברה פרטית אשר פנתה לשוק שהודו וארה"ב והציעה למעשה שירותי פיתוח מרוחקים במודלי Off/Near Shore לחברות אשר ליבת עיסוקן היה מחקר ופיתוח (R&D) במגזרים כמו- פיננסים וטלקום.

2004- נס הופכת מחברה פרטית לחברה הנסחרת בבורסת NASDAQ בניו-יורק.

2005 – נס מרחיבה עסקיה תוך תהליכי מיזוגים ורכישות של מספר חברות מתמחות בעולם מערכות המידע בשוק האירופאי ובעיקר ברומניה, סלובקיה וצ'כיה. וכך מרחיבה את נתח בשוק במדינות אלו. 

2006- שנה זו התברכה ברכישות רבות ובכך גרמה להאצה וצמיחה של נס בעולם. בשנה זו נס מיזגה אל תוכה 6 חברות IT מארה"ב, הודו, ספרד, פורטוגל, תאילנד ואיטליה. ובכך נס מגדילה ומרחיבה אחיזתה ברחבי העולם ומצמיחה סניפים רבים לצד הגדלת צבר ונפח הלקוחות במדינות אלו.

2007- חברת הייעוץ MS9 מארה"ב נרכשת על ידי נס ומחזקת את פעילותה של נס אל מול שוק הבריאות בארה"ב. בשנה זו אף רוכשת נס את חברת FMC המתמחה בפתרונות ליבה של יעוץ ומערכות מידע לשוק הפיננסי.

2008- חברת LOGOS הצ'כית גם היא נרכשת על ידי נס ומגדילה את יריעת הלקוחות למגזר הטלקום והפיננסים באירופה.

2009- לאחר 5 שנים בהם נס הונפקה בבורסת ניו-יורק, נס מונפקת בבורסת ת"א תחת הסימול "NSTC".

2010- נס בישראל הנחשבת לחברה המובילה בתחום שירותי מערכות המידע בישראל עם זכייה בפרויקטים המורכבים והגדולים בשוק המקומי, ממשיכה לבסס את מעמדה עם רכישת חברת גילון – החברה הגדולה ומובילה לעולם ה-BI.

2011- CVCI- קרן הון סיכון מבית CITI BANK העולמי, רוכשת את נס טכנולוגיות וכתוצאה מכך נס הופכת מחברה ציבורית הנסחרת בבורסת ניו-יורק ותל אביב לחברה בבעלות פרטית.

2012- עם ההבנה כי חדשנות זה אחד ממנועי הצמיחה החשובים לנס, נס רוכשת את אחת החברות המובילות לעולם המדיה הדיגיטלית וה-MOBILE - חברת IMANO הבריטית. 

2013- גם בישראל ממשיכה ההבנה כי בזכות רכישת חברות מתמחות טכנולוגיות, נס תייצר מנועי צמיחה לשוק המקומי ורוכשת את חברת Zaponet המתמחה בעולמות ה-Big–Data וה- Analytics.

במהלך 2013, נס אף רוכשת את חברת Q.RITY העוסקת בעולמות האבטחה והסייבר וכך למעשה נס מייצרת התמחות מלאה מקצה לקצה לכל עולמות מערכות המידע בישראל. 

2014- חילן, החברה המובילה בישראל לניהול ההון האנושי בארגון והנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, רוכשת את פעילות נס ישראל.

2014- נס דורגה במקום הראשון כחברת מיקור החוץ והשירותים המנוהלים, המובילה בישראל ע"פ IDC ו-STKI.

2015- נספרו (NessPRO), קבוצת המוצרים של נס ישראל, נבחרה לשמש כשותפה אסטרטגית של חברת CA העולמית. על פי ההסכם תעבור פעילות המכירות, התמיכה והפרויקטים של CA בישראל לתוך קבוצת נספרו ותפעל כחטיבה עצמאית שתיקרא  "CA ישראל".

2015- חברת נס חתמה על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת Comply הישראלית, המתמחה בתחום של ולידציה (תיקוף) בעולם ובישראל.

במסגרת זו Comply  תהווה את יחידת הפרויקטים בעולמות תיקוף מערכות המחשוב בגופי רפואה, יצרני תרופות והפצתן, מכשור רפואי, יצרני מזון והפצתו בנס.

2015-נס מקימה פעילות בארה"ב – ,HNG Inc העוסקת בתחום שיווק והפצת מוצרי תוכנה.

2016- נס רוכשת את השליטה בפעילות דנאל- פתרונות תכנה מתקדמים. פעילות זו מהווה חיזוק משמעותי למערך הפתרונות ללקוחותיה הפיננסיים של נס.

2016- נס מרחיבה את פעילותה בארה"ב ע"י רכישת חברת NAYA  העוסקת בתחום מתן שירותים מנוהלים מרחוק ובתחום ההדרכות.

2017- נס רוכשת את חברת Salto, החברה משווקת ומיישמת פלטפורמות בסיסי נתונים ומוצרים משלימים.  Salto מתמחה במיגרציות, שיפור ביצועים, המשכיות עסקית וקונסולידציה של בסיסי נתונים.

2018- נס מרחיבה את פעילותה בעולמות הענן ורוכשת את חברתCloudingNow, אינטגרטור מוביל לשירותי תשתיות ענן והנה שותפה של כל ספקי הענן המובילים - Microsoft Azure ,Amazon Web Services ,Oracle Cloud ו-Google Cloud Platform.
בהמשך השנה, נס רוכשת את חברת ITway  הפועלת בתחום שיווק והפצת מוצרי תוכנה ומתן שירותים ופתרונות בעולמות Content Delivery Network (CDN) ו - Cloud security- ITway, הינה שותפה בכירה של חברת AKAMAI פלטפורמת הענן המובילה המסייעת לארגונים לספק חוויות משתמש מאובטחות בכל מכשיר ובכל מקום.

עוד בנושא...

עוד פרסומים בנושא אשר עשויים לעניין אותך