מערכת מומחה המספקת התרעות בזמן אמת


מערכת-מומחה המספקת בזמן-אמת התרעות ומידע מפוענח בנושא תקלות ביצועיםz/OS Self-Learning Behavior Analytics for Cost Reduction and High Availability Resource Level Performance Monitoring & Analysis expert system           

מערכת מומחה אוטומטית (7X24) המבצעת בקרה שוטפת ואנליזה רציפה במטרה לזהות ולנתח מצבי תקלות והכול תוך שימוש במקורות מידע הקיימים בארגון . המוצר מאפשר תחזית של ביצועים במערכות ה- legacy של הארגון ומסוגל לחזות ולהתריע על היווצרות צווארי בקבוק ולמנוע הרעה ב -SLA תוך מתן אפשרות לנקיטת צעדים מהירים של אנשי התשתיות ו/או הבקרה.
המוצר יודע גם לבצע ניתוח "לאחור" של אירועים ולספק אבחנה מה קרה בדיוק .
הוא אינו מחליף את כלי השו"ב בהם מתבצע שימוש בארגון אלא משתמש כמקורות מידע בנתונים שמיוצרים ע"י מערכות אלו. למעשה, המוצר מנתח את הנתונים המופקים ע"י פתרונות השו"ב הקיימים (לדוגמא Tivoli , Omegamon, TMON ) במקום ( או בנוסף ) למפעיל / איש הsystem ומתריע בזמן אמת (לא למחרת) על החריגות. המוצר משתמש בנתוני החלטה חד - ערכיים לצורך קבלת החלטות מתי להתריע ובנוסף, הוא מהווה מערכת "לומדת " שבהסתמכות על נתונים היסטוריים היא יודעת לחזות בסבירות גבוהה מה עומד להתרחש (הרגישות ניתנת לכוונון בעת ההטמעה).

המוצר מספק :
•Real-time Capacity Risk Analysis
•On-line Capacity Management
•First Fault On-line Problem Resolution Advisory
•Unified Performance Viewer for Multiple LPAR's

 ​

Resources

...