חדשותMenu

מעוז בלאו, V-Ness: "ארגונים נדרשים, ויכולים – לקבל ערך מוסף אמיתי מתהליך הבדיקות"

"ישנם ערכים מוספים שארגונים יכולים לקבל מעבר לבדיקות, וזה מה שאנו מעניקים לארגונים", כך אמר לאנשים ומחשבים מעוז בלאו, מנהל תחום בחטיבת הבדיקות (V-Ness) בנס.

​"אנו ב-V-Ness", אמר בלאו, "מספקים פתרון מנוהל לעולם הבדיקות וה-DevOps. אנו ממליצים ללקוחות הארגוניים להעניק לנו אחריות כוללת על תהליך הבדיקות: ביצוע הבדיקות, ניהולם, וידוא ואיכות. ועל פיהם נימדד. מודל זה יבטיח פתרון כולל ותוצאות טובות יותר של כלל המדדים". לדבריו, "בפתרון הזה של שירות מנוהל מקצה לקצה טמון ערך מוסף אמיתי ללקוח. לדוגמא-במודל כזה אנו יכולים לשלב קבוצות מומחים של בדיקות אוטומציה, עומסים, ו-DevOps. כאשר יש לנו יכולת להעניק תהליכי ומומחיות בדיקות לכלל המערכות בארגון".


יתרונה של V-Ness, ציין בלאו "הוא בכך שיש לנו שלוש קבוצות מומחים- אוטומציה, DevOps ועומסים. לאשר יודעים לתת מענה על פי צורך- אם אצל אותו לקוח לאורך זמן, או מתן פתרונות לכמה לקוחות במקביל. המומחים שלנו אף מכירים את כלל הכלים והפתרונות בשוק".


" V-Nessשותפה עסקית של כל ספקיות כלי הבדיקה וה-DevOps", ציין בלאו, "וכחלק מהפתרון שאנו מציעים הוא, מתן מענה אובייקטיבי לכל לקוח. מומחי החטיבה מונחים להציע את הכלי והפתרון שהכי מתאים לצורך– והלקוח הוא זה שמחליט, לאחר שסיפקנו ניתוח מצב קיים וגישור פערים".
בהתייחסו להעסקת אוכלוסיות חרדיות, אמר בלאו כי "זו התמחות מיוחדת ואני רואה בכך שילוב של אידיאולוגיה ועסקים. קיימת מגמת עלייה בהיקף החרדיות המועסקות כל שנה", אמר בלאו.


 "המודל שלנו נסמך על בוגרות הנדסאיות, או מהנדסות, אשר עוברות הכשרה מתאימה לעולמות הג'אווה, אנדרואיד, דוט.נט, קובול ועוד ובעולמות הבדיקות הידניות או האוטומטיות, בדיקות עומסים. לאחר ההכשרה, הן עוברות התנסות מעשית בת כמה חודשים, בה הן עובדות 'Inhouse' או באתר הלקוח, לפי צרכי ללקוח. מודל ההכשרה הייחודי של V-Ness, משלב בין מתודולוגיה, תיאוריה ופרקטיקה. הבודקות עושות פרויקטים מעשיים במהלך הקורס, והלקוח מעורב במעקב אחר העובדות".


לדבריו, "חשיבות עולם הבדיקות היא היום ברורה ומובנת, זה מקום  המשפיע על הארגון - הן מבחינת עלויות והן בזמנים של הגעה לשוק של שירות או מוצר. ההשפעה העיקרית היא שילוב מוקדם ככל הניתן של מערך הבדיקות בפרויקט, מה שחוסך הרבה זמן ועוזר לנהל תהליך של פיתוח ו"שחרור לאוויר" של מוצר, או גרסה - באיכות גבוהה יותר, בזמן קצר יותר ובעלויות נמוכות".


"כאשר מספקים ללקוח פתרון כולל ומנוהל", סיכם בלאו, " משלבים את כל הערכים המוספים, המשפיעים גם על איכות הבדיקות וגם על אורכן, בשילוב פעילות בעולמות האוטומציה, העומסים ופיתוח DevOps. הדבר חוסך לארגונים הרבה כסף ומוציא לשוק מוצרים איכותיים יותר ובזמן קצר הרבה יותר".

 

אודות נס

נס הינה חברה המספקת שירותים ופתרונות בתחומי טכנולוגיות המידע (IT) ומתמחה באספקת שירותי פיתוח תוכנה, שילוב מערכות, פיתוח יישומים, ייעוץ והפצת תוכנה. לנס כ- 2500 עובדים עם פעילות בכל מגזרי המשק. לחברה שותפים עסקיים רבים בתחומי החומרה והתוכנה ברחבי העולם. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה:

 www.ness-tech.co.il


לפרטים נוספים נא לפנות ל:

אסף דרגן
שרף תקשורת
נייד – 052-720-2701
מייל – assaf@scherfcom.com